https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 10 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej - IMESO
10 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

10 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna oferuje dziś wiele zabiegów, dzięki którym poprawić można wygląd ciała niemalże na każdym jego obszarze. Najczęściej korzysta się z zabiegów na twarz oraz tych modelujących ciało.


Jak poprawić wygląd twarzy?

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz są bardzo popularne przede wszystkim wśród kobiet. W końcu niemalże każda z pań marzy o pięknym wyglądzie i wręcz idealnej twarzy.

  • Zmiana kształtu nosa. To jeden z najczęściej wybieranych zabiegów wykonywanych na obszarze twarzy. Plastyka nosa pozwala dzisiaj na jego wyprostowanie, zmniejszenie, skrócenie, usunięcie garbu. Dzięki temu zabiegowi uzyskać można piękny i zgrabny nos.
  • Powiększanie ust. Obecnie popularne jak nigdy dotąd. Każda kobieta chce mieć piękne, pełne usta. Powiększanie ust najczęściej wykonuje się poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego. Substancja ta wstrzykiwana jest w wargi. Można dzięki temu nie tylko zwiększyć ich objętość, ale też skorygować kształt.
  • Wygładzenie rysów twarzy oraz zapobieganie zmarszczkom, czyli wykorzystanie toksyny botulinowej. Podaje się ją domięśniowo, dzięki czemu daje wspaniałe efekty. Przede wszystkim to najlepszy sposób na zlikwidowanie zmarszczek mimicznych oraz zniwelowanie kurzych łapek i bruzd na czole. Toksynę botulinową podawać można profilaktycznie, co zapobiega powstawaniu bardzo głębokich zmarszczek.


Zabiegi medycyny estetycznej pod oczy

Wiele osób decyduje się na poprawę wyglądu oczu. Jakie zabiegi są tutaj najpopularniejsze?

 

Piękna i gładka szyja

Gładka szyja również pożądana jest przez wiele kobiet. Niestety wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność, przez co pojawiają się na niej zmarszczki. Jakie zabiegi medycyny estetycznej na szyję warto więc zastosować, aby stała się nieskazitelnie piękna?

  • Nieablacyjny laser frakcyjny. To jeden z najbardziej efektywnych zabiegów odmładzających, który działa na szyję perfekcyjnie. Pozwala pozbyć się zmarszczek i wygładza skórę. Laser ten działa ciepłem i „zamiata” wszystkie zniszczone komórki z powierzchni skóry. W miejscach, które zostają naświetlone dochodzi do usunięcia starych konstrukcji włókien kolagenowych. Na ich miejscu pojawiają się zupełnie nowe, dzięki czemu skóra jest zregenerowana i tym samym jędrniejsza.


Walka z cellulitem

Zabiegi medycyny estetycznej na cellulit należą do bardzo popularnych, ponieważ z tą przypadłością boryka się wiele osób, a zwłaszcza kobiet. Żadne kosmetyki i dieta nie pozwolą tak skutecznie zwalczyć cellulitu jak odpowiedni zabieg.

  • Terapia falą uderzeniową na cellulit. To innowacyjny zabieg, który wykonuje się przy użyciu specjalnego urządzenia, na przykład Zimmer Z Wave Pro z oferty IMESO AESTHETIC GROUP . Na obszary ciała, które dotknięte są cellulitem przykłada się głowicę urządzenia, która wytwarza specjalne fale. Parametry zabiegu dopiera się indywidualnie do potrzeb pacjenta. Fala uderzeniowa skutecznie eliminuje złogi tłuszczu, wspomaga odbudowę kolagenu i poprawia mikrokrążenie. Skóra odzyskuje jędrność i staje się gładka.
  • Bodywrapping. To najprościej ujmując owijanie całego ciała lub jego fragmentów specjalną folią. Oczywiście najpierw na części ciała dotknięte cellulitem stosuje się odpowiednio dobrane preparaty i kosmetyki. Następnie daną część można owinąć folią. Przed nałożeniem kosmetyków i owinięciem warto jeszcze wykonać peeling.

Rozstępy – jak się ich pozbyć?

Równie dużym problemem jak cellulit są rozstępy. Pojawiają się przede wszystkim na udach, pośladkach.

  • Laser frakcyjny na rozstępy. Z powodzeniem stosowany jest w likwidowaniu rozstępów. Laser kieruje się bezpośrednio na miejsca zmienione chorobowo, dzięki czemu nie naraża się innych partii ciała na jego działanie. Ja działa laser? Przede wszystkim likwiduje nierówności i pobudza skórę do tego, aby wytwarzała nowy kolagen.
  • Dermabrazja laserowa. Tutaj również działa się laserem na widoczne blizny. Laser może wnikać w skórę w różnym stopniu – w zależności od tego jak głębokie są rozstępy. Przy pomocy światła z wiązki lasera usuwa się naskórek oraz te wierzchnie warstwy naskórka. Po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk, który ustępuje po około 4 tygodniach. Końcowy efekt zabiegu to gładka i elastyczna skóra bez rozstępów.
  • Dermabrazja mechaniczna. Tutaj stosuje się po prostu peeling mechaniczny. Poprzez użycie specjalnego urządzenia ściera się wierzchnie warstwy skóry, na których znajdują się rozstępy.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Adapter laserowy ARION Cryo6 / Cryo mini / Cryo5

Komentarze

5/5
Drogie panie polecam terapię falą uderzeniową. Sama jestem zaskoczona efektami i tym,ze w tak krótkim czasie można pozbyć się cellulitu.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1