https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Aparat do krioterapii w medycynie estetycznej - IMESO
Aparat do krioterapii w medycynie estetycznej

Aparat do krioterapii w medycynie estetycznej

Krioterapia, czyli chłodzenie powietrzem, w medycynie estetycznej wykorzystywane jest bardzo często. Zimne powietrze sprawdza się bowiem między innymi podczas zabiegów laserowych. Krioterapię przeprowadza się przy użyciu odpowiedniego urządzenia.


Krioterapia we współczesnej medycynie estetycznej

Krioterapia coraz częściej wykorzystywana jest w medycynie estetycznej. Dla wielu osób pojęcie to nie jest jeszcze do końca znane. Czym więc jest krioterapia? Mówiąc najprościej to leczenie zimnem, albo inaczej – wykorzystanie zimnego powietrza w zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej. Chłodzenie powietrzem o odpowiednio obniżonej temperaturze znacząco bowiem zmniejsza ból, który może towarzyszyć niektórym zabiegom estetycznym. Chłodzenie wykorzystuje się między innymi przy zabiegach laserowych, IPL, jako znieczulenie.

Krioterapia świetnie sprawdza się jednak nie tylko w niwelowaniu ewentualnego bólu przy zabiegach. Chłodzenie pomaga bowiem znacząco zmniejszyć ewentualne ryzyko wystąpienia uszkodzeń termicznych w czasie zabiegu, jak również minimalizuje obrzęki, które mogą pojawiać się po zabiegach. Zimne powietrze może też być wykorzystywane przy iniekcjach jako znieczulenie lokalne.

Szerokie możliwości w zakresie zastosowania krioterapii przyczyniają się do tego, że staje się ona coraz to bardziej popularna. Chłodzenie jest bezkontaktowe, dlatego można je stosować bez obaw na różne partie ciała. Oczywiście skuteczne i bezpieczne chłodzenie możliwe jest tylko i wyłącznie przy użyciu odpowiedniego urządzenia.

 

Odpowiedni sprzęt do zabiegu

Aparat do krioterapii zimnym powietrzem musi być niezawodny i w pełni bezpieczny dla pacjenta. Dobry sprzęt to taki, który można optymalnie dopasować do potrzeb danego zabiegu – na przykład poprzez ustawienie parametrów działania. Aparat powinien też być łatwy w obsłudze i intuicyjny, co zdecydowanie ułatwi osobie wykonującej zabieg, jego sprawne przeprowadzenie. Wysokiej jakości sprzęt zawsze daje większą gwarancję na to, że każde chłodzenie odbędzie się sprawnie i bezpiecznie. Oczywiście bardzo ważna jest też sama jakość wykonania takiego aparatu. W końcu tylko solidnie wykonane urządzenie działać będzie bezawaryjnie przez długi czas. Wybierając więc aparat do krioterapii trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów. Wybór powinien być dobrze przemyślany.

Spośród różnych dostępnych na rynku urządzeń warto rozważyć zakup Zimmer Z Cyro 6 Derma Cooler. Jest on dostępny w ofercie IMESO AESTHETIC GROUP. Jest to innowacyjne i nowoczesne urządzenie, które można z powodzeniem stosować w wielu zabiegach estetycznych i na różne partie ciała.

 

Dlaczego warto wybrać Zimmer Z Cyro 6 Derma Cooler?

Zimmer Z Cyro 6 Derma Cooler to urządzenie najwyższej klasy. Jest to aparat bardzo wydajny, ponieważ gwarantuje ciągłość pracy praktycznie przez cały dzień, a przy tym w żadnym stopniu nie traci wydajności w zakresie chłodzenia. Cyro 6 to maszyna oszczędna – używając jej nie ponosi się bowiem żadnych kosztów związanych na przykład z zakupem dwutlenku węgla lub ciekłego azotu. Urządzenie jest też niezwykle praktyczne – można je ustawić w dowolnym miejscu, wyposażone jest w wygodne sterowanie, półkę na laser oraz akcesoria.

Zimmer Z Cyro 6 Derma Cooler można dopasować optymalnie do potrzeb danego zabiegu. Parametry zabiegu ustawia się w bardzo prosty sposób. Można też z powodzeniem zdefiniować swoje programy i zapisać je w wolnym miejscu. Szklany pulpit aparatu jest przejrzysty i wygodny w obsłudze. Siłę nadmuchu powietrzem można tutaj regulować aż na dziewięciu poziomach. Nie ma tutaj więc obaw o to, że ta siła nadmuchu będzie zbyt silna lub za słaba – zawsze znajdzie się poziom, który będzie perfekcyjnie pasować do potrzeb pacjenta i zabiegu.

Niewątpliwie Cyro 6 to aparat, który spełni oczekiwania zarówno każdego pacjenta, jaki i specjalistę prowadzącego zabieg. Jest to bowiem sprzęt, który posiada wiele zalet. To urządzenie bezawaryjne, bezpieczne i nowoczesne. Aparat wykonany jest bardzo solidnie oraz estetycznie, co również ma znaczenie, ponieważ wpływa na estetykę całego gabinetu.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

5/5
Terapia zimnem przyniosła mi ogromną ulgę po kontuzji kolana. Po kilku takich zabiegach czuję się naprawdę świetnie i mogę normalnie funkcjonować.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1