Body Jet - liposukcja wodna - IMESO
Body Jet - liposukcja wodna

Body Jet - liposukcja wodna

Liposukcja wodna body jet to nowoczesna i skuteczna metoda usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. To innowacyjny zabieg, który pozwala doskonale wymodelować sylwetkę.


Czym jest liposukcja wodna Body Jet?

To liposukcja przeprowadzana przy użyciu urządzenia Body Jet. Urządzenie Body Jet wykorzystuje metodę WAL (water-jet assisted liposuction). To świetna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji. Zabieg z wykorzystaniem Body Jet jest mniej inwazyjny, a tym samym bezpieczniejszy dla pacjenta. Urządzenie Body Jet, to powiązanie procesu infiltracji z odsysaniem tłuszczu oraz jednoczesnym podaniem miejscowego znieczulenia. Dla pacjenta jest to ogromny komfort, ponieważ podczas zabiegu może mieć on stały kontakt z lekarzem.

 

Na czym polega sam zabieg?

Liposukcja wodna Body Jet polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej poprzez zastosowanie specjalnego roztworu. Płyn wprowadzany jest do organizmu poprzez kaniulę. Tak więc roztwór może bez przeszkód wniknąć w przestrzeń międzykomórkową i rozluźnić jej strukturę. Przy tym w żaden sposób nie niszczy nerwów i naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu lekarz poprzez łagodne ruchy uwalnia adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, które przeznaczone są do usunięcia.

 

Komórki tłuszczowe do ponownego wykorzystania

Co niezwykle istotne liposukcja wodna Body Jet pozwala na uzyskanie z organizmu zupełnie nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które następnie można wykorzystać do reimplantacji. Mogą być wykorzystane np. do powiększenia lub rekonstrukcji piersi, modelowania pośladków, wypełniania zmarszczek , a nawet likwidowania ubytków ciała powstałych w wyniku wypadków.

 

Efekty liposukcji wodnej

Efekty zabiegu Body Jet są niezwykle imponujące. Klienci korzystający z tego rodzaju liposukcji są zazwyczaj w pełni usatysfakcjonowani z ostatecznego rezultatu. Liposukcja wodna przede wszystkim w skuteczny sposób redukuje zbędną tkankę tłuszczową, a przez to doskonale modeluje całą sylwetkę. Zabieg zastosowany na twarz pozwala wymodelować jej kształt. Przy pomocy zabiegu można też uzyskać zadowalający efekt powiększenia ust.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu liposukcji wodnej Body Jet to przede wszystkim:

 

  • nadciśnienie,
  • cukrzyca,
  • choroby serca,
  • niewydolność serca,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • niewydolność wątroby,
  • niewydolność nerek,
  • stany zapalne.

Zobacz produkty

Zimmer Z Wave Pro - urządzenie do terapii falą uderzeniową

Komentarze

5/5
Bardzo fajna metoda. Osobiście jestem zadowolona z jej efektów i polecam każdemu

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły