Chłodziarki medyczne – skuteczne znieczulenie zabiegów estetycznych - IMESO
Chłodziarki medyczne – skuteczne znieczulenie zabiegów estetycznych
14.11.2016

Chłodziarki medyczne – skuteczne znieczulenie zabiegów estetycznych

Każdy zabieg estetyczny wiąże się z możliwością wystąpienia bólu lub pewnego dyskomfortu. Obawa przed silnym bólem jest niejednokrotnie powodem całkowitej rezygnacji z zabiegu. Współczesna medycyna estetyczna daje jednak pewne rozwiązania, dzięki którym można znacząco zniwelować ból w trakcie zabiegu i zwiększyć komfort pacjenta.


Czy każdy zabieg wiąże się z bólem?

Medycyna estetyczna oferuje nam dzisiaj rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki nim można poprawić niemalże każda partię ciała. Decyzja o skorzystaniu z zabiegu nie jest jednak prosta. Każda osoba rozważająca taką opcję, musi bowiem wziąć pod uwagę szereg różnych aspektów. Jednym z nich jest właśnie ból, który może pojawić się w trakcie zabiegu, jak również szereg rozmaitych niedogodności mogących po nim wystąpić. To właśnie ból i dyskomfort są niejednokrotnie powodem całkowitej rezygnacji z zabiegu. Wiele osób, pomimo ogromnej chęci zmiany swojego ciała, tak bardzo boi się dyskomfortu, że po prostu rezygnuje ze skorzystania z danej metody.

 

Co prawda jest sporo zabiegów bezinwazyjnych, które wcale nie powodują jakiegoś silnego bólu, ale zawsze pacjent może odczuwać w trakcie ich wykonywania pewien dyskomfort. Warto tutaj zwrócić uwagę na takie zabiegi jak chociażby kriolipoliza, czy terapia falą uderzeniową. Są to bardzo skuteczne metody na modelowanie ciała. Można je z powodzeniem stosować na różne partie ciała, a efekty są bardzo zadowalające. Oba te zabiegi są bezinwazyjne, ale mimo to wiążą się jednak z pewnym dyskomfortem, który może pojawić się zarówno w trakcie, jak i po jego wykonaniu. Metody te wymagają użycia odpowiednich urządzeń medycznych, takich ja na przykład Zimmer Z Lipo czy Zimmer Z Wave. Z pomocą jednak przychodzi tutaj jeszcze inny profesjonalny aparat – Zimmer Z Cyro.

 

Z Cyro - innowacyjny system chłodzenia

Zimmer Z Cyro to innowacyjny system chłodzenia, który stanowi bardzo skuteczne znieczulenie do zabiegów estetycznych różnego typu. Wskazany jest przede wszystkim do zabiegów laserowych, zabiegów iniekcyjnych, przy usuwaniu tatuaży. Sprawdza się doskonale przy zabiegach laserami typu frakcyjnego, laserach do depilacji, laserach do zamykania naczynek, zabiegów lampami IPL. Z Cyro może też być z powodzeniem stosowany na różnych partiach ciała. Uniwersalność tego urządzenia sprawia, że jest ono bardzo często wykorzystywane przez specjalistów.

 

Zimmer Z Cyro umożliwia chłodzenie zimnym i zarazem suchym powietrzem w trakcie zabiegów estetycznych. Jak dowodzą badania, takie chłodzenie zimnym powietrzem znacząco zmniejsza ból, który może pojawić się w trakcie zabiegu i zwiększa komfort pacjenta. Chłodzenie podczas zabiegu wyraźnie zmniejsza też ryzyko uszkodzeń termicznych oraz minimalizuje obrzęki po zabiegach. Zimne powietrze wytwarzane przez urządzenie w żadnym stopniu nie zanieczyszcza skóry poddawanej zabiegowi, tak więc może być z powodzeniem stosowane jednocześnie z urządzeniem zabiegowym.

 

Zimmer Z Cyro to aparat nowoczesny, który został przystosowany zarówno do potrzeb pacjenta, jak również specjalisty, który przeprowadza zabieg. Jest to maszyna intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze – wyposażona w szereg udogodnień. Aparat ma duży dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu wybranie konkretnych parametrów jest łatwe i szybkie. Istnieje tutaj również możliwość wygodnego zdefiniowania swoich własnych programów. Sprzęt jest bardzo wydajny i efektywny.

 

Innowacyjny system chłodzenia możliwy dzięki Zimmer Z Cyro to idealne rozwiązanie do różnych zabiegów. Jeżeli więc pacjent obawia się jakiegokolwiek dyskomfortu w trakcie zabiegu, to warto zaoferować mu właśnie chłodzenie zimnym powietrzem przy pomocy urządzenia Zimmer Z Cyro. Pacjent będzie czuć się w trakcie zabiegu komfortowo, a specjalista prowadzący będzie mieć pewność, że wykorzystanie tego sprzętu w żadnym stopniu nie wpłynie na efekty zabiegu, a tylko poprawi samopoczucie pacjenta.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Głowica zabiegowa generująca 2 mln impulsów fali uderzeniowej

Komentarze

5/5
Urządzenie Zimmer Z Cyro naprawdę zmniejsza odczuwanie bólu podczas zabiegów medycyny estetycznej. Odczuwalne jest jedynie przyjemne chłodzenie.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły