Ciało idealne

Ciało idealne

Pewnie niejedna kobieta chciałaby mieć ciało jak modelki z okładek popularnych magazynów. Jednak posiadanie idealnej figury nie jest wcale takie proste. Atrakcyjne ciało można osiągnąć poprzez wysiłek fizyczny i odpowiednią dietę, jednak u wielu osób jest to trudne na przykład przez uwarunkowania genetyczne. Ale można je również osiągnąć poprzez odpowiednie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.


Czy trzeba katować się ciężkimi ćwiczeniami i stosować restrykcyjną dietę, aby mieć piękne ciało? Niekoniecznie. Oczywiście ruch i dobre odżywianie są bardzo ważne, jednak u wielu osób dają one bardzo powolne i czasem minimalne efekty w zakresie kształtowania sylwetki. Niejednokrotnie ciężka praca i wysiłek, które nie dają prawie żadnych efektów jeszcze bardziej zniechęcają do walki o szczupłe ciało. Jeżeli sport i dieta nie są dla Ciebie z różnych względów dobrym rozwiązaniem to warto skorzystać z pomocy medycyny estetycznej. A dzisiaj daje ona bardzo skuteczne rozwiązania. Istnieją bowiem zabiegi, które z powodzeniem można stosować na wiele partii ciała, są bezinwazyjne i dają bardzo satysfakcjonujące efekty.

 

Skuteczne zabiegi w walce o szczupłą i atrakcyjną sylwetkę

Z jakich więc zabiegów można skorzystać, aby wymodelować i wyszczuplić swoje ciało. Proponujemy tutaj dwie innowacyjne metody, które będą idealne na dowolne partie ciała. Są też zupełnie nieinwazyjne, tak więc bezpieczne dla pacjenta i nie należy się ich zupełnie obawiać. Pierwszym z nich jest kriolipoliza, a drugim terapia falą uderzeniową. Z kolei połączenie tych metod pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym więc polegają te zabiegi?

 

Kriolipoliza jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod zwalczających nagromadzoną na ciele zbędną tkankę tłuszczową. W tej metodzie zbędne komórki tłuszczowe zamrażane są poprzez zastosowanie odpowiednio niskich temperatur. Aby było to możliwe, niezbędne jest wykorzystanie do zabiegu odpowiedniego urządzenia – Zimmer Z Lipo. Pacjent najpierw musi zostać odpowiednio przygotowany do zabiegu. Na obszar ciała, który poddany zostanie zabiegowi nakładany jest specjalny żel. Parametry urządzenia Z Lipo ustawiane są stosownie do potrzeb danego pacjenta i zabiegu. Do obszaru zabiegowego osoba prowadząca zabieg przykłada głowicę urządzenia, które w odpowiedni sposób oddziałuje na tkanki. Kriolipoliza to działanie niskimi temperaturami, najczęściej w przedziale od -5 do -10 stopni Celsjusza. Zbędne tkanki tłuszczowe zostają zamrożone, a po jakimś czasie usunięte z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne w nim zachodzące. Trzeba tutaj zaznaczyć, ze to te tkanki tłuszczu wrażliwe są na zimno, natomiast niskie temperatury w żadnym stopniu nie oddziałują na inne okoliczne tkanki – dlatego waśnie kriolipoliza jest tak bezpieczna. Efekty zabiegu widoczne są już mniej więcej po czterech tygodniach od zabiegu. Zabieg kriolipolizy pozwala skutecznie usunąć zbędną nagromadzoną tkankę tłuszczową, dzięki czemu ciało jest wyraźnie szczuplejsze. Skóra staje się jędrna i gładka, a ciało wymodelowane. Zabieg ten doskonale sprawdza się też na przykład w redukcji cellulitu. Można go stosować z powodzeniem na każda partię ciała.

 

Terapia falą uderzeniową jest drugą świetną metodą, która pomaga osiągnąć sylwetkę wręcz idealną. Terapia ta wykonywana jest przy użyciu aparatu Zimmer Z Wave Pro. Podobnie jak w przypadku urządzenia do kriolipolizy, parametry Z Wave Pro ustawia się odpowiednio do potrzeb danego zabiegu i pacjenta, a następnie do obszaru zabiegowego przykłada głowicę urządzenia. Można go również stosować na dowolną partię ciała. Aparat generuje falę uderzeniową, która odpowiednio działa na ciało. Jak dokładnie wygląda to działanie? Fala uderzeniowa pobudza metabolizm komórek tłuszczowych oraz zwiększa przepływ krwi. Wywołuje na ciele efekt drenażu limfatycznego i skutecznie wspomaga odbudowę kolagenu. Wszystkie te procesy wpływają na zmniejszenie się tkanki tłuszczowej, zwiększenie elastyczności skóry i ogólny wygląd ciała. Jest to innowacyjna metoda, która cieszy się na świecie coraz większą popularnością.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

SOFTFIL® PRECISION 23G/30/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Komentarze

5/5
Kriolipoliza to mój faworyt jeśli chodzi o modelowanie ciała. Efekty mile mnie zaskoczyły i odtąd korzystam regularnie z zabiegu
Daniela1144
5/5
Również jestem zdania ze kriolipoliza to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w modelowaniu ciała. Sama z doświadczenia wiem że regularne zabiegi mogą naprawdę pomóc w uzyskaniu idealnej sylwetki. Polecam Paniom :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły