Co to jest lifting? - IMESO
Co to jest lifting?

Co to jest lifting?

Lifting to jedna z najpopularniejszych metod na przywrócenie pięknego i młodego wyglądu skóry twarzy. Metoda ta jednak stosowana jest też z powodzeniem na inne partie ciała. Lifting najczęściej kojarzy nam się z poprawą wyglądu twarzy. Ale może on być wykonywany także na inne partie ciała. Jest wiele technik i metod na wykonanie liftingu.

Lifting twarzy

Z biegiem lat skóra twarzy traci swoją jędrność i piękny wygląd. Lifting jest właśnie metodą na to, aby wygląd skóry poprawić i przywrócić jej właściwy wygląd. Największym problemem jest zazwyczaj nadmiar skóry na szyi, policzkach oraz opuszczone kąciki ust. Twarz z takimi problemami wygląda na nieco posępną i zachmurzoną. Lifting twarzy przywraca właściwe napięcie skóry oraz jej młody i dzięki temu atrakcyjny stan. Świetny wygląd twarzy przywraca jednocześnie pewność siebie, właściwe samopoczucie i energię.

Każdy pacjent, który zakwalifikowany jest do zabiegu liftingu, poddawany jest zupełnie indywidualnej procedurze. Jest to konieczne do tego, aby efekty zabiegu były w pełni zadowalające. Oczywiście odpowiednia procedura konieczna jest też do tego, aby pacjent nie był w trakcie zabiegu narażony na żadne efekty uboczne i problemy.

Przed zabiegiem ocenia się szczegółowo stan skóry pacjenta oraz jej elastyczność. Co więcej ważne są również te głębsze tkanki oraz szkielet kostny. Dlatego one również poddawane są ocenie. Zabieg liftingu musi być wykonany z olbrzymią precyzją. Efekt zabiegu bowiem widoczny będzie na co dzień i każdy pacjent chce, aby był spektakularny. Zabieg liftingu twarzy to odpowiednie nacinanie określonych warstw skóry, a następnie jej naciągnięcie. Po wykonaniu zabiegu pacjent powinien pozostać w klinice przynajmniej przez jeden dzień. Lifting tego typu przeprowadzany jest przy znieczuleniu miejscowym.

Po zabiegu należy zdecydowanie unikać bardzo gwałtownych ruchów oraz wysiłków. Przez kilka dni na twarzy utrzymuje się obrzęk. Ostateczny i pełny efekt zabiegu widoczny jest po około 2 do 3 miesięcy.

Poprawienie wyglądu twarzy można uzyskać poprzez szereg innych zabiegów, które nie wymagają tak dużej ingerencji w skórę pacjenta.

 

Lifting z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Lifting twarzy często wykonywany jest poprzez wstrzykiwanie pod skórę kwasu hialuronowego. Jest to bardzo popularny sposób na pozbycie się zmarszczek, albo wykonania wolumetrii twarzy. Wstrzykiwanie pod skórę kwasu hialuronowego pozwala też podnieść policzki i skorygować ogólny wygląd twarzy.

Efekty wypełniania zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego widoczne są bardzo szybko. To metoda bezinwazyjna. Wykorzystuje się tu często kaniule, czyli innowacyjne igły, które gwarantują wykonanie zabiegu w pełni bezpiecznie.

Lifting z wykorzystaniem kwasu hialuronowego świetnie sprawdza się w korygowaniu tych drobniejszych zmarszczek i niedoskonałości.

 

Lifting innych partii ciała

Odmłodzić można różne partie ciała. Poza twarzą bowiem często liftingowi poddawana jest szyja lub dekolt. Tutaj również zastosować można różne metody takie jak na przykład laser albo ultradźwięki. Lifting szyi oraz dekoltu często wykonywany jest przy liftingu twarzy.

Napięcie i elastyczność skóry całego ciała poprawić można poprzez szereg zabiegów modelujących sylwetkę.


Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)

Komentarze

Afrodyta-951
5/5
Czy jest możliwość skorzystania z liftingu na brzuch czy pośladki?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły