https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Cosmelan - skuteczny zabieg na przebarwienia - IMESO
Cosmelan - skuteczny zabieg na przebarwienia

Cosmelan - skuteczny zabieg na przebarwienia

Zabieg Cosmelan to innowacyjny sposób na walkę z przebarwieniami skóry. Metoda jest bardzo skuteczna i w pełni bezpieczna.


Czym jest Cosmelan?

Zabieg Cosmelan jest skuteczną metodą walki z uciążliwymi przebarwieniami skóry twarzy. Peeling cosmelan to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z nierównym kolorytem skóry, nadmiernym wydzielaniem sebum i zaskórnikami, rozszerzonymi porami, stanami zapalnymi, a nawet powierzchownymi zmarszczkami. Zabieg dostosowywany jest do danego rodzaju skóry, tak aby jego efekty były jak najbardziej zadowalające. Trzeba jednak wiedzieć, że zabieg ten musi być realizowany pod opieką lekarza. Cosmelan może być wykonywany o każdej porze roku. Jest to zabieg jednorazowy, przy czym cała terapia trwa mniej więcej trzy miesiące. Należy pamiętać, że zabieg ten likwiduje obecne przebarwienia, ale nie zapobiega powstawaniu nowych.


Jak wygląda kuracja?

Po konsultacji z lekarzem, ustalony zostaje fototyp skóry oraz rodzaj przebarwień, które mają zostać usunięte. Główna część zabiegu to nałożenie na skórę maski. Z tym preparatem pacjent może udać się do domu. Po około 8 godzinach należy zmyć preparat wodą. Przez następnych kilka miesięcy po tym zabiegu, pacjent musi stosować krem Cosmelan 2. Przez ten czas niezbędne są dodatkowe konsultacje z lekarzem, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem zabiegu.


Efekty zabiegu

Zabieg cosmelan to wręcz natychmiastowe efekty. Szybko likwiduje przebarwienia, ma też działanie rozjaśniające, doskonale poprawia koloryt skóry. Cosmelan pozwala też nawilżyć skórę oraz uregulować wydzielanie sebum, zwęża też pory skóry. Efekt zabiegu jest całkowicie trwały. Trzeba jednak pamiętać o ciągłej pielęgnacji cery i odpowiedniej profilaktyce.


Wskazania do zabiegu

Wskazania do wykonania zabiegu Cosmelan to przede wszystkim usuwanie przebarwień hormonalnych i słonecznych, leczenie różnych stanów zapalnych skóry, wyrównanie kolorytu cery. Zabieg stosować też można w celu likwidacji zbytnio rozszerzonych porów skóry oraz powierzchownych zmarszczek.


Kiedy nie wykonywać zabiegu?

Przeciwwskazania do zabiegu to przede wszystkim zbyt świeża opalenizna, okres ciąży i karmienia, opryszczka i bliznowce. W takich sytuacjach zabiegu nie należy wykonywać, ponieważ mógłby on tylko zaszkodzić organizmowi, zamiast przynieść oczekiwane korzyści.

 

Źródło: iMeso.pl

 

Zobacz także Video: Pomyślnie Leczenie przebarwień (ENG)

  

Zobacz produkty

SOFTFIL® PRECISION 27G/40/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Komentarze

5/5
Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Przede mną jeszcze kilka serii,ale już widzę efekty.
5/5
Muszę przyznać, że zabieg jest naprawdę skuteczny. Miałam poważny problem z przebarwieniami na twarzy i próbowałam już niemal wszystkiego. Dopiero ten peeling mi pomógł

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1