https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Efekty działania kriolipolizy - IMESO
Efekty działania kriolipolizy

Efekty działania kriolipolizy

Kriolipoliza jest jednym z najnowszych odkryć medycyny estetycznej. To bezbolesny i nieinwazyjny zabieg odchudzający. Zamraża się tu niechciane komórki tłuszczowe, co powoduje ich rozpad.


Zabieg  kriolipolizy zyskuje swoją popularność z dwóch powodów: po pierwsze jest nieinwazyjny i bezbolesny, zaś po drugie - daje zadowalające efekty. Zabieg ten stosuje się na takie części ciała jak brzuch, uda, biodra, pośladki, plecy lub męska klatka piersiowa. Wykonuje się go w gabinecie lub salonie kosmetycznym.

 

Na czym dokładnie polega  kriolipoliza?

Kriolipoliza to zamrażanie nagromadzonych w organizmie komórek tłuszczowych. Komórki, które znajdują się w tkance podskórnej bogate są w kwasy tłuszczowe nasycone, przez co wykazują dużą wrażliwość na działanie niskich temperatur. Dlatego właśnie zamrożenie powoduje, że komórki te rozpadają się, a poprzez naturalne procesy metaboliczne zachodzące w organizmie, zostają usunięte z organizmu.


Jak wygląda zabieg?

Każdy zabieg  kriolipolizy poprzedzony jest stosownymi konsultacjami. Konieczna jest bowiem ogólna ocena stanu zdrowia pacjenta oraz przeprowadzenie pomiarów tkanek. Pomiary pomogą ustalić, w których miejscach należy zredukować tkankę tłuszczową.

 

Właściwy zabieg kriolipolizy wykonywany jest przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Niezwykle dobrym rozwiązaniem jest urządzenie do kriolipolizy Zimmer Z Lipo – maszyna nowoczesna i bezpieczna w użytkowaniu, która pozwala każdy zabieg przeprowadzić sprawnie i efektywnie. Do miejsc, które poddawane są zabiegowi przykłada się specjalną głowicę mrożącą. Jest to dla pacjenta bezbolesne. Głowica taka utrzymuje się na ciele poprzez działanie ujemnego ciśnienia. Proces mrożenia jest zawsze cały czas monitorowany. Komórki tłuszczowe pod wpływem działania niskich temperatur zaczynają obumierać, a po zabiegu są one stopniowo eliminowane z organizmu. Grubość tkanki tłuszczowej na ciele zmniejsza się więc z tygodnia na tydzień po przeprowadzonym zabiegu. Efekty działania kriolipolizy są bardzo zadowalające.


Po jakim czasie widoczne są efekty kriolipolizy?

Wiele osób zadaje sobie pytanie kiedy widać efekty kriolipolizy. Efekty po pierwszym zabiegu kriolipolizy widać już po około miesiącu od zakończenia zabiegu. Wiele oczywiście zależy tutaj od grubości tkanki tłuszczowej jaka poddawana była zbiegowi. Natomiast te bardziej spektakularne efekty widoczne są po około 8 tygodniach do nawet 3 miesięcy. Tyle bowiem czasu potrzeba, aby organizm usunął komórki tłuszczowe zniszczone w wyniku przeprowadzenia zabiegu. Końcowy efekt zabiegu to redukcja tkanki tłuszczowej na poziomie od 25 do 45 procent. Jest to bardzo zauważalne przede wszystkim w utracie centymetrów. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby w tym czasie nie przytyć, ponieważ to mogłoby zniweczyć wszystkie pożądane efekty.


Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg kriolipolizy, pomimo że jest bezpieczny, to jednak nie zawsze może zostać wykonany. Zasadnicze przeciwwskazania do zabiegu to przede wszystkim:

 

  • ciąża oraz pierwsze 8 tygodni laktacji,
  • zapalenie skóry, rany oraz miejscowe stany zapalne,
  • choroby skóry, pokrzywka,
  • miejscowe zaburzenia krążenia,
  • cukrzyca,
  • infekcje, białaczka, zapalenie wątroby,
  • wszelkie elementy metalowe w ciele, jak również urządzenia elektryczne,
  • napadowa hemoglobinuria.

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)

Komentarze

Janina84
5/5
Kilka miesięcy temu zdecydowałam się na zabieg kriolipozy i efekty są dzisiaj. Polecam ten zabieg jak najbardziej!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1