https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Endermologia - na czym polega - IMESO
Endermologia - na czym polega

Endermologia - na czym polega

Jak skutecznie wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, lub poprawić kontur twarzy? Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną, uaktywniając metabolizm tkanki tłuszczowej, odpornej na ćwiczenia i dietę. Odpowiada też za stymulację do produkcji włókien kolagenowych. Ma więc właściwości odmładzające i modelujące sylwetkę. Na czym polega ten odchudzający i antycellulitowy zabieg?

Co to jest endermologia?

Endermologia jest masażem podciśnieniowym, wykonywanym z bardzo dużą siłą nacisku. Ma działanie oczyszczające, odmładzające, terapeutyczne ( zmniejsza różne dolegliwości bólowe) i odchudzające. Głęboki, mechaniczny masaż ma zastosowanie jako reduktor tkanki tłuszczowej i cellulitu. Endermologia ujędrnia skórę, wygładza ją i odmładza. Jest to możliwe, dzięki stymulacji fibroblastów, a to ma z kolei wpływ na zwiększoną produkcję włókien kolagenowych. Efektem tego jest wygładzenie skóry i przywrócenie jej jędrności. Dlatego ten zabieg dedykowany jest dla osób, które chcą poprawić kontur twarzy i zwiększyć elastyczność skóry. Aby uzyskać oczekiwane efekty, zalecane jest wykonanie serii takich masaży na twarz. Endermologia wykonana w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki, oraz redukcji cellulitu przynosi spektakularne efekty. Taki zabieg może pomóc stracić nawet około 5 cm w tali. Efekt zmniejszenia obwodu ciała jest zależny od indywidualnych predyspozycji organizmu. Dlatego zaleca się od 10 do 20 serii tego zabiegu. Pod wpływem tak mocnego masażu zostaje pobudzony metabolizm, a organizm znacznie szybciej eliminuje tłuszcz i toksyny. Masaż podciśnieniowy wykorzystywany jest też w leczeniu bólów mięśniowych, kręgosłupa, dolegliwości reumatycznych, do likwidowania obrzęków, do leczenia nadwyrężonych lub uszkodzonych wiązadeł i mięśni. Przy wykonywaniu endermologi w celu likwidacji obrzęków stosowany jest drenaż limfatyczny. Limfa i krew lepiej wtedy krążą i wydalają z organizmu nadmiar wody i toksyny.

 

Jak wygląda taki zabieg?

Endermologia wykonywana jest przy pomocy specjalnej, sterowanej komputerowo głowicy. Jest ona zbudowana z dwóch ruchomych, niezależnych od siebie rolek i komory ssącej. Aby maszyna nie miała bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjent jest ubierany w specjalny kombinezon. Kiedy lekarz wykonuje zabieg, pod wpływem ciśnienia między rolki zostaje wciągnięty fałd skóry w kształcie fali. Następuje rolowanie skóry wewnątrz i na zewnątrz. Pobudza to tkankę do regeneracji, oddziałując na głębokie warstwy skóry. Masaż podciśnieniowy trwa około 30 minut. W przypadku stosowania masażu w celu odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, skóra podczas zabiegu jest rozciągana między rolkami, dzięki czemu fibroblasty produkują włókna kolagenowe, a to wpływa na odmłodzenie skóry.

 

Efekty endermologii

Intensywne oddziaływanie na skórną i podskórną tkankę łączną, skutkuje ujędrnieniem i uelastycznieniem skóry,złagodzeniem konturów twarzy, oczu i ust, oraz wygładzeniem drobnych zmarszczek. Zabieg wykonywany w celu odchudzenia i redukcji cellulitu, polega na mocnym ugniataniu skóry, co przyspiesza metabolizm, a tym samym spalanie tkanki tłuszczowej. Efektem takiego masażu jest wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu tłuszczowego, wodnego, redukcja obrzęków i poprawa elastyczności skóry. jednym z elektów masażu podciśnieniowego jest wyzwalanie się podczas niego endorfin odpowiedzialnych za uczucie szczęścia, odprężenia i relaksu. Skutkiem tego jest likwidacja bólu szyjnego, stawu łokciowego, kolan, stóp, dłoni oraz likwidacja obrzęków. Dzięki takiemu zabiegowi wyleczyć też można uszkodzone wiązadła i ścięgna.


Endermologia jest bardzo skutecznym i bezpiecznym zabiegiem, jednak nie może być wykonywana u wszystkich. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest choroba nowotworowa, przepuklina brzuszna, duża ilość tłuszczaków i zapalenie żył. Endermologii nie wolno wykonywać także u kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także u osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe.

Zobacz produkty

Głowica zabiegowa generująca 2 mln impulsów fali uderzeniowej

Komentarze

5/5
Jestem zachwycona swoim wyglądem po zabiegu. Kilka centymetrów mniej w udach robi różnicę.
5/5
Jak dla mnie zabieg okazał się zbawienny! Walczyłam z cellulitem odkąd pamiętam i z różnymi skutkami. A tutaj bez żadnego wysiłku udało się go pozbyć. Uwielbiam ten zabieg.
Iga
5/5
4 cm w talii to mój końcowy wynik po zabiegu. Polecam dziewczyny :)
Agnieszka
5/5
Super zabieg na biodra. Sylwetka nie tylko stałe się smuklejsza, ale też jędrniejsza.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1