https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Fala uderzeniowa - czym jest i jak działa? - IMESO
Fala uderzeniowa - czym jest i jak działa?

Fala uderzeniowa - czym jest i jak działa?

Zabieg falą uderzeniową gwarantuje natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie ciała. Połączenie terapii falami akustycznymi i elektrycznymi jest nowatorskim rozwiązaniem, dzięki któremu pobudzona zostaje regeneracja i odbudowa tkanek. Fala uderzeniowa wykorzystywana jest w gabinetach medycyny estetycznej, jako skuteczna metoda redukcji cellulitu. Jest to bardzo skuteczna terapia przynosząca długotrwałe efekty. Doskonale usprawnia metabolizm komórkowy, zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Nic dziwnego, że metoda ta bije obecnie rekordy popularności. Czym jest i jak działa fala uderzeniowa?

Czym jest fala uderzeniowa?

Fala uderzeniowa wykorzystuje fale akustyczne o wysokiej energii, które zostają wprowadzone do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Wysoka energia jaką cechuje się fala uderzeniowa ma wpływ na tkanki organizmu i prowadzi do wielowymiarowego oddziaływania, przyspiesza usuwanie produktów przemiany materii, rozpuszcza zwapniałe fibroblasty, stymuluje kolagen. Kreuje to doskonałe warunki do przyspieszonej regeneracji i może być wykorzystywane do łagodzenia bólu związanego z funkcjonowaniem układu ruchu. Fala uderzeniowa wyzwala naturalny proces wydalania komórek tłuszczowych przez system limfatyczny to pobudza kolagen, a tym samym napięcie tkanki łącznej. Intensywne oddziaływanie fal dźwiękowych, o wzrastającym ciśnieniu, powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej i likwiduje komórki tłuszczowe. Siła fali uderzeniowej redukuje cellulit i miejscową otyłość, pobudza też układ limfatyczny poprawia drenaż płynów i unaczynienie. Zabieg falą uderzeniową wykonywany jest bezpośrednio na skórze, rozbija on często bolesne skupiska komórek tłuszczowych. Doskonale sprawdza się na trudnych partiach ciała jak uda i pośladki, ale także na brzuch, gdzie rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany i ulega metabolizmowi w wątrobie. W wyniku zabiegu falą uderzeniową poprawia się napięcie skóry.

 

Jakie efekty daje zabieg falą uderzeniową?

Zabieg falą uderzeniową rozbija tkankę tłuszczową, oraz sprawia, że tkanka łączna napina się, a komórki tłuszczowe są zatrzymane w warstwie podskórnej. Efektem tego jest odmłodzona i wygładzona skóra oraz zmniejszenie obwodu części ciała poddanych zabiegowi. Po zabiegu falą uderzeniową następuje:

 

  • redukcja cellulitu, 
  • wygładzenie i ujędrnienie skóry,
  • redukcja obrzęków, blizn, rozstępów
  • poprawa kolorytu skóry
  • zwiększenie elastyczności i napięcia skóry


Stosując do wykonywania zabiegu falą uderzeniową urządzenie Zimmer Zwave otrzymujemy doskonałe efekty zabiegów estetycznych. Zwave to innowacyjny aparat do terapii falą uderzeniową, który daje wysoką skuteczność w realizacji zabiegów między innymi: widoczny efekt drenażu limfatycznego, lipoliza mechaniczna i biochemiczna, długotrwałe polepszenie przepływu krwi, czy zmiękczenie struktury włóknienia (blizny rozstępy). Dystrybutorem tego urządzenia jest firma IMESO AESTHETIC. Efekty zabiegu falą uderzeniową Zwave widoczne są już po kilku seriach. W urządzeniu tym zostały zastosowane nowoczesne technologie co gwarantuje jego niezawodność. Zwave pozwala na skuteczną redukcję cellulitu falą uderzeniową i modelowanie ciała na różnych jego partiach.

Zabiegi falą uderzeniową są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Nie wymagają specjalnego przygotowania, ani długotrwałej rekonwalescencji. Taki zabieg nie powinien być jednak wykonywany u pacjentów, którzy maja problem z krzepliwością krwi, u osób cierpiących na osteoporozę w jej zaawansowanym stadium, oraz u osób leczonych sterydami, a także u kobiet w ciąży. Głębokość wnikania fali uderzeniowej oraz jej moc jest indywidualnie dobierana do każdego pacjenta. Zabiegi falą uderzeniową są wykonywane 1-2 razy w tygodniu, trwają one po klika minut. Zaleca się wykonanie od 5 do 6 zabiegów falą uderzeniową.

Zobacz produkty

Cryo 6 Arched Hanger

Komentarze

5/5
Skóra po tym zabiegu jest bardziej elastyczna i wygładzona - po cellulicie nie ma ani śladu.
5/5
Zabieg skutecznie usuwa cellulit, a przy tym jest bezbolesny. Szczerze polecam.
Dorota
5/5
Zgadzam się z powyższą opinią. Ja wykonałam miesiąc temu zabieg.
Vanessa
5/5
Wykonywałam zabieg aparatem do fali uderzeniowej Zimmer Z Wave Pro jakieś 3 miesiące temu i efekty pozytywnie mnie zaskoczyły. Nieinwazyjnie, szybko i skutecznie można pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1