Fala uderzeniowa w walce z niedoskonałościami ciała

Fala uderzeniowa w walce z niedoskonałościami ciała

Terapia falą uderzeniową to jedna z innowacyjnych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Pozwala pozbyć się między innymi cellulitu, doskonale sprawdza się w modelowaniu ciała.


Czym jest fala uderzeniowa?

Fala uderzeniowa w zabiegach estetycznych może być nadal dla wielu osób nowością. Jednak metoda ta jest coraz częściej wykorzystywana w medycynie estetycznej. Z jednej strony bowiem terapia falą daje bardzo zadowalająca efekty, dlatego decydują się na nią pacjenci. Z drugiej zaś, jest to metoda bezpieczna w zastosowaniu, dlatego tak często polecana jest przez specjalistów działających w obszarze medycyny estetycznej. Fala uderzeniowa wykorzystywana w zabiegach estetycznych generowana jest przez odpowiednie urządzenie. Rekomendowanym sprzętem jest tutaj Zimmer Z Wave Pro dostępny w ofercie IMESO AESTHETIC GROUP. Sprzęt do fali uderzeniowej ZWave Pro jest nowoczesny i funkcjonalny. Może być stosowany na różne partie ciała i do wielu różnych zabiegów. Sprawdza się w redukcji blizn i cellulitu, likwidowaniu rozstępów, redukowaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, czy też rewitalizacji skóry. Urządzenie umożliwia ustawienie parametrów zabiegu dowolnie, w zależności od potrzeb pacjenta. Jest bardzo wygodne i łatwe w obsłudze.

 

Terapia falą uderzeniową

Terapia falą uderzeniową to doskonały sposób na pozbycie się cellulitu, wymodelowanie ciała poprzez usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, zniwelowanie widocznych rozstępów lub blizn, rewitalizację skóry – poprawę jej ogólnego wyglądu i napięcia. Jest to metoda doskonała w walce z wieloma niedoskonałościami ciała, które dla wielu osób są źródłem ogromnych kompleksów. Nie warto więc dłużej martwić się swoim wyglądem – warto sięgnąć po rozwiązania nowoczesnej medycyny estetycznej.

 

Jak działa fala uderzeniowa? Przede wszystkim znacząco zwiększa przepływ krwi i pobudza metabolizm komórek tłuszczowych. Co więcej, powoduje też na ciele efekt drenażu limfatycznego oraz wspomaga odbudowę kolagenu, który ma istotne znaczenie dla budowy skóry. Wszystkie te procesy przyczyniają się do satysfakcjonujących rezultatów w zakresie modelowania ciała.

 

A jak wygląda sam zabieg? Przede wszystkim jest to zabieg bezinwazyjny. Na początku pacjent musi zostać do niego odpowiednio przygotowany. Obszar ciała, który ma zostać poddany zabiegowy musi zostać odpowiednio oczyszczony, następnie nakłada się na niego ciekłą parafinę. Jest to bowiem substancja, która bardzo ułatwia przeprowadzenie zabiegu. Następnie do obszaru zabiegowego przykłada się aplikator urządzenia, które odpowiednio ustawione, generuje falę uderzeniową. Terapia falą uderzeniową jest bezbolesna – to zapewne bardzo ważna informacja dla każdej osoby, która rozważa skorzystanie z tej metody. Co prawda w trakcie zabiegu pacjent może odczuwać lekkie szczypanie lub wibracje ciała, jednak wszystko to znika zaraz po zakończeniu wykonywania zabiegu.

 

Terapia falą uderzeniową to metoda innowacyjna, która bardzo szybko zyskuje popularność na całym świecie. I nic w tym dziwnego – w końcu jest to sposób, który wyróżnia się szeregiem zalet. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla pacjenta, jak również dla specjalisty, który realizuje zabieg, to wspaniałe efekty i możliwość zastosowania w przypadku wielu rozmaitych problemów dotyczących ciała i sylwetki. Każdy kto jeszcze do tej pory wahał się, czy poddać się terapii z wykorzystaniem fali uderzeniowej, to odpowiedź jest tutaj jedna – tak, warto skorzystać z tej metody. To satysfakcja z efektów na bardzo długi czas. Oczywiście dla zachowania efektów modelowania ciała po zabiegu, warto zadbać o prawidłową dietę oraz odpowiednią dawkę codziennego ruchu. Złe nawyki żywieniowe – spożywanie produktów, które szybko przyczyniają się do powstawania tkanki tłuszczowej, może bowiem sprawić, że te wspaniałe efekty niestety znikną.

 

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Zabieg przede wszystkim nie wymaga od nas żadnego wysiłku, a przynosi zamierzone efekty w krótkim czasie. Jak dla mnie to świetna metoda na uzyskanie szczupłej sylwetki na lato.
5/5
Nie słyszałam dotąd o tej metodzie, ale brzmi naprawdę zachęcająco. Na wiele sposobów próbowałam pozbyć się cellulitu, efekty były raczej takie sobie...Chyba zdecyduję się na ten zabieg

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły