https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Hydradermabrazja – na czym polega zabieg? - IMESO
Hydradermabrazja – na czym polega zabieg?

Hydradermabrazja – na czym polega zabieg?

Hydradermabrazja to dwufazowy zabieg kosmetyczny. Pierwsza faza to złuszczanie, natomiast druga - nawilżanie naskórka. Jest to świetny sposób na zmniejszenie zmarszczek oraz widoczne odmłodzenie skóry twarzy.


Czym jest hydradermabrazja?

Hydradermabrazja, czyli inaczej mikrodermabrazja wodna, jest zabiegiem działającym dwufazowo. Pierwszą fazą jest złuszczanie naskórka, a drugą jego nawilżenie. Co bardzo ważne, jest to metoda, która nie sprawia żadnego bólu oraz nie pozostawia blizn. Hydradermabrazję warto wykonywać w serii kilku zabiegów. I tak na przykład seria sześciu zabiegów raz w tygodniu doskonale odmłodzi skórę i zmniejszy widoczne na niej zmarszczki, zabieg opóźnia również pojawianie się tych nowych.

 

Zabieg hydradermabrazji wykonuje się przy użyciu specjalnie przeznaczonego do tego urządzenia. Wytwarza ono odpowiedni strumień mikrokropelek soli fizjologicznej. Kropelki soli fizjologicznej pod dużym ciśnieniem znajdują się w głowicy urządzenia. Następnie uwolnione z urządzenia stykają się ze skórą i skutecznie usuwają ten martwy naskórek. Faza druga zabiegu to zaaplikowanie substancji aktywnych na twarz w ten sam sposób. Wykorzystywane w zabiegu substancje aktywne zawierają proteiny, antyoksydanty oraz naturalny kolagen. Bezpośrednio po oczyszczeniu skóra wchłania serum o wiele szybciej i przede wszystkim skuteczniej, dając tym samym lepsze efekty.

 

Wskazania do zabiegu

Hydradermabrazja to zabieg, który z powodzeniem wykonać można na każdym rodzaju cery. Skutecznie nawodni cerę suchą i oczyści cerę tłustą. Zabieg odżywia skórę, dotlenia oraz doskonale wyrównuje jej koloryt. Takie regularne złuszczanie naskórka skutecznie eliminuje zaskórniki oraz zapobiega późniejszemu powstawaniu różnych niedoskonałości. Poprzez wprowadzenie do tkanek substancji, które bogate są w kolagen, skóra staje się bardziej elastyczna, dlatego zmniejszają się widoczne na niej zmarszczki, a jednocześnie opóźnia się powstawanie tych nowych zmian. Wskazań do zabiegu jest jak widać bardzo dużo. Hydradermabrazja to zabieg doskonały dla osób borykających się z różnymi problemami skóry twarzy oraz dla tych, którym zależy na poprawie jej wyglądu.

 

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Podobnie jak w przypadku wielu innych zabiegów kosmetycznych, tak i w przypadku hydradermabrazji istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Przede wszystkim takiego zabiegu nie można wykonać na skórze, która zaatakowana jest przez grzyby, wirusy, bakterie, bądź też ze zmianami nowotworowymi. Przeciwwskazaniem są również wszelkie barwnikowe znamienia na skórze oraz mechaniczne i trądzikowe uszkodzenia naskórka. Hydradermabrazji nie można też wykonywać u osób, które cierpią na przewlekłe zapalenie zatok.

 

Kiedy zdecydowanie warto poddać się zabiegowi hydradermabrazji?

Skorzystaj z zabiegu przede wszystkim jeżeli:

  • chcesz wygładzić widoczne na twarzy zmarszczki – zarówno te drobne jak i głębsze,
  • chcesz nawodnić suchą cerę,
  • potrzebujesz oczyszczenia i odświeżenia cery tłustej,
  • zależy ci na tym, aby wyrównać koloryt skóry,
  • chcesz odżywić skórę i ją dotlenić.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Rewelacyjny zabieg. Przyniósł ukojenie mojej suchej skórze. Bardzo jestem zadowolona
gabryska
5/5
mozna to w sumie w domu zrobic przeciez :/

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1