https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Idealny owal twarzy -jak go uzyskać - IMESO
Idealny owal twarzy -jak go uzyskać

Idealny owal twarzy -jak go uzyskać

Zbyt mocno zarysowana szczęka lub pulchne policzki to elementy, które psują atrakcyjny wygląd twarzy. Z czasem je owal zmienia się, staje się mniej wyraźny, a nawet lekko rozmyty. Dzieje się tak ponieważ z wiekiem nasza skóra traci jędrność przez co staje się bardziej wiotka i coraz cieńsza. Policzki opadają, a to sprawia, że twarz wygląda na starszą i zmęczoną. Pierwsze takie oznaki możemy zauważyć już po 35 roku życia. Jest to przyczyna kompleksów i złego samopoczucia wynikająca z tego, że czujemy się staro i nieatrakcyjnie. Istnieją sprawdzone metody modelowania twarzy, które pomogą uzyskać idealny owal twarzy. Z pomocą przychodzą gabinety medycyny estetycznej, które oferują szereg zabiegów, z których warto korzystać . Jakie to zabiegi?

Modelowanie twarzy

Modelowanie owalu twarzy nie jest tylko propozycją dla dojrzałych osób, które zmagają się z opadającymi policzkami czy utratą jędrności skóry. Coraz częściej z zabiegów tych korzystają także osoby, którym zależy na poprawieniu pewnych defektów, przywróceniu objętości, a nawet odchudzeniu niektórych jej elementów. Twarz o kształcie owalnym jest postrzegana jako najbardziej atrakcyjna. Wiele osób dąży do uzyskania idealnego kształtu poprzez stosowanie różnych masaży, ćwiczeń (joga twarzy) czy kremów. Sposoby te są dobre, by nieco opóźnić opadanie owalu twarzy. Niestety nie wpłyną znacznie na jego zmianę. Z pomocą przychodzą skuteczne i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą na stałe zmienić i wymodelować owal twarzy. Jakie to zabiegi?

 

Kwas hialuronowy

Naturalny mukopolsacharyd produkowany samoistnie przez ludzki organizm to doskonały sprzymierzeniec nie tylko w walce ze zmarszczkami, ale także w modelowaniu owalu twarzy. Z upływem lat nasz organizm wytwarza go coraz mniej w związku z czym skóra wiotczeje i opada. Zabieg polegający na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego przy pomocy ultra cienkiej igły poprawia gęstość skóry twarzy, a także odpowiednio nawilża ją i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna. Do poprawy owalu twarzy szczególnie polecany jest nieusieciowany kwas hialuronowy Zfill refresh 2. To lekko sprężysty roztwór przeznaczony między innymi do przywracania utraconego wraz z wiekiem kwasu hialuronowego w skórze. Dzięki niemu skóra twarzy staje się bardziej elastyczna i jędrna, a co za tym idzie owal twarzy się podnosi. Preparat ten jest nie tylko skuteczny, ale także pozwala na długie utrzymywanie się uzyskanych efektów. jest to możliwe dzięki zbilansowanemu połączeniu kwasu hialuronowego z wysoko stężoną gliceryną Zfill refresh 2. To ona odpowiada za dłuższy aniżeli w przypadku innych preparatów efekt zabiegu. Jest to produkt znanej niemieckiej marki Zimmer Medicine Systeme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESHETIC. 

 

Osocze bogatopłytkowe

Zyskujący coraz większą popularność tzw. " Wampirzy lifting" to także doskonały sposób na podniesienie owalu twarzy. Do zabiegu używane jest osocze bogatopłytkowe otrzymywane z własnej krwi pacjenta. Po wstrzyknięciu odpowiednio przerobionego osocza w skórę twarzy pacjenta stymulacji ulegają komórki macierzyste. Powoduje to ich namnażanie oraz pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Zabieg osoczem bogatopłytkowym jest szczególnie polecany osobom , które ze względu na możliwość wystąpienia reakcji alergicznych nie mogą poddać się innym zabiegom. Należy wykonać minimum cztery serie wampirzego liftingu, by uzyskać pożądany efekt idealnego owalu twarzy.

 

Nici PDO

Bardzo dobre efekty przy modelowaniu owalu twarzy daje zastosowanie do tego celu nici PDO. Wprowadza się je w określone okolice skóry twarzy za pomocą ultra cienkiej igły. Nici tworzą dla wiotkich mięśni stelaż, który napina je, a tym samym wygładza skórę i koryguje kształt twarzy. Efekt uzyskany po zastosowaniu nici PDO jest porównywalny do tego, który daje botoks. Jego przewagą jest jednak to, że jest mniej inwazyjny, a efekt jest bardziej naturalny. Nici PDO ulegają rozpuszczeniu po około pół roku po wykonaniu zabiegu. Jednak solidne rusztowanie, które tworzą oraz widoczny efekt ujędrnienia pozostanie jeszcze przez około 2 lata. 

Zobacz produkty

Wąż zabiegowy 1,8m - Z Cryo 6 Nowość!
ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Kwas hialuronowy jest świetnym wypełniaczem. Mój organizm świetnie na niego reaguje dzięki czemu mogę poprawić co nieco naturę.
5/5
Osocze bogatopłytkowe daje bardzo dobre efekty, może nie od razu,ale efekty utrzymują się bardzo długo i to jest główna zaleta tego zabiegu.
5/5
Po kuracji odchudzającej straciłam bardzo dużo kilogramów , a le moja buzia wyglądała bardzo nieładnie. Skóra na policzkach stała się wiotka i zwisała brzydkimi fałdami. Pomocny w tej sytuacji okazał się wampirzy lifting. Udało się bardzo ładnie wymodelować owal twarzy i pozbyć się zwisającej skóry. Jestem bardzo szczęśliwa z efektów.
5/5
Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przywrócił mi radość życia i młody wygląd. Efekt nie był widoczny zaraz po pierwszym zabiegu, ale ie zniechęciło mnie to. Bardzo jestem zadowolona.
5/5
Bardzo ciekawy artykuł. Staram się dbać o siebie i od dłuższego już czasu wprowadziłam do codziennych ćwiczeń jogę twarzy. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że skóra się starzeje i traci elastyczność z wiekiem. Dlatego też jestem otwarta na zabiegi medycyny estetycznej, która daje nam wiele możliwości.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1