IMESO wspiera liderów estetycznych w Polsce!
08.10.2015

IMESO wspiera liderów estetycznych w Polsce!

Firma IMESO AESTHETIC GROUP jest już po kolejnym szkoleniu z zakresu wsparcia serwisowego urządzeń Cryo6. Jest to uzupełnienie strategii wsparcia wszystkich klinik, szpitali, gabinetów poprzez przyznanie gwarancji na urządzenia Cryo6 aż 4 letniej! Takie rozwiązanie nie byłoby możliwe bez cyklów szkoleń bezpośrednio w siedzibie Zimmer MedizinSysteme. Tylko w taki sposób firma mogła zaproponować plan długofalowego wsparcia technologicznego i merytorycznego. Szkolenia i kursy obejmowały swą tematyką informację technologiczne jak i ćwiczenia praktyczne wsparcia w najróżniejszych sprawach. 


Dzięki bliskim relacjom udało się wdrożyć w życie plan wsparcia, który obejmuje teren całej Polski. Można przyłączyć się do współpracy akceptując przygotowaną umowę serwisową, która przynosi wiele korzyści:

 

  • szybkie realizacje przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych (poza kolejnością zgłoszeń),
  • szybkie naprawy bieżące (poza kolejnością zgłoszeń),
  • dostęp do fabrycznie nowych części zamiennych,
  • możliwość regeneracji części,
  • rok gwarancji na nowe części zainstalowane w urządzeniu,
  • niższe koszty napraw nawet 30% taniej,
  • procedury producenta Zimmer MedizinSysteme,
  • IMESO AESTHETIC GROUP posiada certyfikat ISO13485 przyznany przez producenta po serii zaawansowanych kursów serwisowych,

 

Warunkiem bezwzględnym do otrzymania na nowe urządzenie 4 lata gwarancji jest zakup urządzenia bezpośrednio w IMESO AESTHETIC GROUP lub w dwóch firmach, które do swoich urządzeń laserowych proponują chłodziarkę Cryo6, to jest:

 

  • SHAR-POL Sp. z o.o., office@shar-pol.com.pl
  • Lastek Polska właściciel marki LasMed, www.lasmed.pl

 

Firma IMESO AESTHETIC GROUP gotowa wesprzeć inne firmy w Polsce wsparciem serwisowym i gwarancją 4 letnią, warunkiem jest skontaktowanie się w celu uzgodnienia warunków współpracy. Urządzenia gotowe są do odbioru po uzgodnieniu terminu dostawy.

 

Dla wszystkich zainteresowanych zakupem urządzeń, wsparciem gwarancyjnym, pogwarancyjnym oraz naprawami bieżącymi firma IMESO zaprasza do współpracy.

W celu poznania więcej szczegółów należy napisać zapytanie na adres: serwis@imeso.pl lub skontaktować się bezpośrednio pod nr +48 730 898 002

 


Zobacz produkty

Adapter laserowy LightSheer Cryo6 / Cryo mini / Cryo5 (nie dotyczy głowicy LightSheer)

Komentarze

Nataliaa
5/5
Macie bardzo fajny i ciekawy portal i wykonywałam kilka zabiegów z urządzeniami Zimmer i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły