Infuzja tlenowa w walce o młody wygląd skóry

Infuzja tlenowa w walce o młody wygląd skóry

Infuzja tlenowa odbywa się za pomocą hiperbarycznego tlenu. Polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry substancji aktywnych, które wykazują dla niej dobroczynne działanie. Posiadają one specjalną gęstość oraz rozmiar cząsteczek, by jak najlepiej wnikały w skórę. Dzięki temu zabieg wykorzystywany jest do jej natychmiastowego odmłodzenia, odświeżenia oraz wygładzenia.


Jak wygląda zabieg infuzji tlenowej?

Składniki aktywne wykorzystywane w zabiegu infuzji tlenowej są dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Najczęściej jest to kwas hialuronowy i inne substancje wchodzące w skład wtłaczanego w skórę serum. Odbywa się to za pomocą specjalnego aplikatora i czystego tlenu hiperbarycznego. Zabieg nie posiada przeciwwskazań i jest wysoce bezpieczny. Mogą go wykonywać osoby ze skórą problemową, także kobiety w ciąży. Dzięki specjalnym głowicom infuzja tlenowa może być stosowana na twarzy, również powiekach czy ustach, jak i na całym ciele, a nawet skórze głowy. Daje świetne efekty, skóra staje się wyraźnie młodsza, miękka w dotyku, gładka, nawilżona i napięta. Wpływają na to nie tylko wtłaczane w skórę substancje, ale też czysty tlen, który po przetransportowaniu w głąb skóry, stymuluje przemianę materii.

 

Zalety zabiegu z użyciem tlenu i aktywnych substancji

Skóra staje się intensywnie nawilżona i dotleniona. Pobudzane są jej procesy metaboliczne. Zabieg jest bezpieczny bez względu na wiek i nie posiada przeciwwskazań. Nie może być jedynie wykonywany podczas infekcji skóry w miejscu docelowym albo trwania aktywnych stanów zapalnych. Można zastosować go na całym ciele, twarzy, szyi, dekolcie czy głowie. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak zaleca się jego powtarzanie. Serum o specjalnie dobranych składnikach aktywnych działa natychmiast i intensywnie odżywia oraz odmładza skórę, docierając do jej głębokich warstw. Zbieg infuzji tlenowej jest także zupełnie nieinwazyjny. Przeciwdziała starzeniu się skóry, redukuje zmarszczki mimiczne, przebarwienia i plamy pigmentacyjne, a także leczy trądzik i stany zapalne skóry. To uniwersalny zabieg, który może być stosowany jako terapia w problemach skórnych, jak i jako zabieg bankietowy, przeprowadzany dla odświeżenia skóry i jej widocznego wygładzenia.

 

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg polecany jest dla wszystkich osób, które szukają zabiegów o natychmiastowych efektach odmładzających i poprawiających stan skóry. Może on być wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zazwyczaj stosuje się na początku kilka zabiegów, raz na tydzień. Wówczas widoczne są najlepsze, pełne rezultaty terapią tlenem i aktywnymi substancjami. Dla podtrzymania efektów zabiegi są wykonywane 1-2 razy w miesiącu. Jeden zabieg trwa, w zależności od potrzeb skóry oraz miejsca zastosowania, od 60-90 minut. Infuzja tlenowa nie tylko zalecana jest jako zabieg upiększający, ale również sprzyja szybszej rekonwalescencji po innych zabiegach estetycznych czy laserowych.

 

To lekarz specjalista określa ile zabiegów należy przeprowadzić, by skóra wyglądała w pożądany sposób. On również kwalifikuje pacjenta do terapii infuzji tlenowej. Po wykonaniu pierwszego zabiegu, określa stan skóry i szacuje ile powinno ich być wykonanych, by osiągnąć efekt końcowy. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, a nawet przyjemne. Pozwalają się zrelaksować i nie wymagają późniejszej rekonwalescencji. Serię uderzeniową kilku zabiegów można powtarzać 1-2 razy do roku. Pozwala to na utrzymanie efektów terapii, jak i gwarantuje stały, piękny wygląd skóry.

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Stosowałam tez zabieg na dekolt i szyję. Po wakacjach zauważyłam,że skóra w tych miejscach jest sucha i zaczyna się marszczyć. Zabieg okazał się zbawienny, bardzo jestem z niego zadowolona.
5/5
Bardzo przyjemny zabieg, a efekty przerosły moje oczekiwania. Moja skóra nigdy dotąd nie była tak nawilżona.
roksana
5/5
Moja koleżanka mówiła że miała ten zabiegi jest z niego bardzo zadowolona. Przyjemny i bezbolesny, a przy tym mega skuteczny.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły