Innowacyjne urządzenie do usuwania tłuszczu – Z Lipo

Innowacyjne urządzenie do usuwania tłuszczu – Z Lipo

Marzysz o pięknej sylwetce, która wolna będzie od zbędnej tkanki tłuszczowej? Medycyna estetyczna przychodzi Ci z pomocą – dzięki innowacyjnemu urządzeniu Zimmer Z Lipo w szybki sposób pozbędziesz się wszelkich mankamentów na ciele.


Z Lipo – zwalczaj skutecznie zbędną tkankę tłuszczową

Walka z nagromadzoną na ciele tkanką tłuszczową jest bardzo trudna. Co prawda duże znaczenie ma odpowiednia dieta oraz ćwiczenia, jednak na wielu partiach ciała mimo wszystko konieczna jest silniejsza ingerencja. Bardzo trudno jest zwalczyć tkankę tłuszczową na przykład na brzuchu, okolicach kolan, bryczesach czy ramionach. Co robić kiedy dieta i ćwiczenia już nie sprawdzają się w walce z tłuszczem? Najlepiej skorzystać wtedy z możliwości jakie daje dzisiaj medycyna estetyczna.

 

Jaki zabieg sprawdzi się najlepiej? Jednym z polecanych jest kriolipoliza. Dla wielu z Was pewnie termin ten może być jeszcze nieznany. Przede wszystkim zabieg kriolipolizy można wykonać tylko przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj Zimmer Z Lipo – to innowacyjne urządzenie do usuwania tłuszczu. Kriolipoliza wykonywana aparatem Z Lipo pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej skutecznie i bezpiecznie. Aparat może być stosowany na każdą partię ciała. Jest to metoda w pełni nieinwazyjna i co bardzo ważne bezpieczna dla pacjenta.

Co więcej, aparat Z Lipo to także sporo korzyści dla specjalisty, który przeprowadza zabieg – urządzenie jest bowiem intuicyjne i łatwe w obsłudze.

 

Kriolipoliza to inaczej zamrażanie, schładzanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Aplikator urządzenia Z Lipo przykładany jest do obszaru zabiegowego ciała. Parametry urządzenia zostają dobrane odpowiednio do potrzeb pacjenta i jego cech fizjologicznych, temperatura musi oczywiście być odpowiednio niska, aby zmrozić zbędne komórki tłuszczu. Po wykonanym zabiegu wszystkie zbędne komórki, które zostały zamrożone, zaczynają wchodzić w stan apoptozy – jest to naturalny proces obumierania komórki. Poprzez naturalne procesy metaboliczne zachodzące w organizmie, wszystkie te zbędne komórki tłuszczu zostają usunięte z organizmu. W ten sposób znacząco maleje ilość komórek tłuszczowych na ciele. Co bardzo ważne – zabieg działa tylko na komórki tłuszczowe, ponieważ to właśnie one wykazują bardzo dużą wrażliwość na niskie temperatury. Kriolipoliza nie ingeruje więc w pozostałe tkanki. Dlatego właśnie jest to zabieg w pełni bezpieczny.

 

Zimmer Z Lipo to aparat, który posiada aż 3 rodzaje aplikatorów zabiegowych, które są dostosowane do różnych obszarów ciała. Dzięki temu realizując zabieg można dobrać aplikator, który będzie optymalny dla danego miejsca. Również parametry zabiegu można tutaj ustawiać na wiele różnych sposobów, dzięki czemu efekty zabiegu są bardzo satysfakcjonujące dla pacjenta.

 

Efekty kriolipolizy to przede wszystkim usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, która nagromadziła się na ciele. Tym samym ciało staje się szczuplejsze i bardziej jędrne. Kriolipoliza to jedna z najlepszych metod na modelowanie ciała. Jeżeli więc ciągle borykasz się z nadmierną tkanką tłuszczową to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie w walce z nadmiernymi kilogramami.

 

Profilaktyka – nie pozwól, aby niechciana tkanka tłuszczowa znowu pojawiła się na Twoim ciele

Oczywiście bardzo ważna jest odpowiednia profilaktyka po zabiegu. Kriolipoliza skutecznie usuwa z organizmu zbędną tkankę tłuszczową, jednak niewłaściwe nawyki żywieniowe i siedzący tryb życia mogą przyczynić się do tego, że tłuszcz ponownie pojawi się na ciele. Jak więc postępować po zabiegu? Najważniejsza jest odpowiednia dieta. Unikaj produktów i dań, które w sposób szczególny przyczyniają się do gromadzenia tłuszczu – tłuszczy, słodyczy, potraw smażonych. Warto też zadbać o odpowiednią dawkę ruchu. Nawet spacer będzie idealnym sposobem na to, aby spalić trochę kalorii i nie dopuścić do gromadzenia się w organizmie zbędnych komórek tłuszczowych.

 

Źródło: iMeso.pl

 

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

IMESO AESTHETIC
5/5
Zabiegi można wykonać w kilku miejscach: między innymi w BeautySkin w Warszawie i Radomiu, IdealMed w Lublinie, czy Allmed w Nowej Soli. Więcej informacji na biuro@imeso.pl. Pozdrawiamy, zespół IMESO AESTHETIC
Gabi
5/5
To bardzo interesujące urządzenie. Gdzie mogę zrobić sobie taki zabieg?
Gabi
To bardzo interesujące urządzenie. Gdzie mogę skorzystać z zabiegu?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły