Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha? - IMESO
Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha?

Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha?

Tkanka tłuszczowa na brzuchu to zmora wielu osób, a zwłaszcza pań. Kto nie marzy bowiem o pięknym i płaskim brzuchu. Niektóre osoby swój piękny brzuch zawdzięczają genom. Jednak większość, musi na ładne ciało długo i solidnie pracować.

Jeżeli chcesz posiadać płaski brzuch bez tłuszczu, a natura niestety nie obdarzyła Cię odpowiednimi genami, to możesz go samodzielnie wypracować lub skorzystać z odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej. Okolice brzucha są miejscem, w którym niestety tkanka tłuszczowa odkłada się bardzo szybko i często w dużych ilościach. Z kolei pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha jest bardzo trudne, ale na pewno nie niemożliwe. Jak pozbyć się tłuszczu? Trzeba przede wszystkim zastosować odpowiednie metody i trzymać się planu działania. Dieta i ćwiczenia to proces długotrwały. Jeżeli chcesz szybszych efektów, jedynym rozwiązaniem jest medycyna estetyczna.

 

Dieta i ćwiczenia

Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha z pomocą diety i ćwiczeń to proces, który wymaga większego nakładu pracy i przede wszystkim czasu. W przypadku diety musisz pamiętać o tym, które produkty można jeść, a z których zdecydowanie zrezygnować. Przede wszystkim rezygnujemy z cukrów, słodyczy, tłuszczu, jedzenia typu fast food. Są to bowiem produkty, które powodują bardzo szybki przyrost szkodliwej tkanki tłuszczowej i to zwłaszcza na brzuchu. Nie należy też pić napojów słodzonych i gazowanych. Co warto jeść? Przede wszystkim owoce i warzywa. Chociaż w przypadku owoców pamiętać należy, że one również zawierają cukier, tak więc nie można przesadzać z ich ilością. Warto pić jogurty naturalne, które bogate są w żywe kultury bakterii. Pieczywo pszenne najlepiej zastąpić razowym i pełnoziarnistym. Aby poprawić swój metabolizm możesz pić zioła – przyśpieszają one bowiem trawienie oraz łagodzą wzdęcia. Aby skutecznie pozbyć się tłuszczu z brzucha musisz również zwrócić uwagę na sposób jedzenia – najlepiej spożywać dziennie 4 do 5 niewielkich posiłków. Jeżeli bowiem jesz rzadziej i większe porcje, to organizm wówczas zaczyna znacznie szybciej gromadzić tłuszcz. Żeby pozbyć się tłuszczu sama dieta oczywiście nie wystarczy. Niezbędna jest równoczesna aktywność fizyczna. I co najważniejsze, w ćwiczeniach musisz być systematyczny i wytrwały. Nie wystarczy tu bowiem miesiąc ćwiczeń. Jakie ćwiczenia dają najlepsze efekty w usuwaniu tkanki tłuszczowej brzucha? Bardzo pomocne będą wszelkie ćwiczenia aerobowe. Trening aerobowy polecany jest dla wszystkich osób odchudzających się. Może być z powodzeniem wykonywany na siłowni,  w domu lub w plenerze. Bardzo popularnym ćwiczeniem brzucha są brzuszki. Jednak musisz pamiętać, że ten rodzaj aktywności fizycznej działa bardziej na mięśnie. Nie oznacza to jednak, że nie można ich wykonywać w trakcie odchudzania. Brzuszki również bowiem wpłyną korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej. Każda kobieta może skorzystać z ćwiczeń fitness lub Zumby, jest to bowiem umiarkowany rodzaj aktywności fizycznej, który mimo wszystko ma znaczący wpływ na pozbycie się niechcianego tłuszczu z brzucha.

 

Medycyna i dermatologia estetyczna

Jeżeli jednak zależy Ci na nieco szybszych efektach odchudzania, albo masz problemy z tym, aby dostosować się do diety i regularnie ćwiczyć, możesz skorzystać z propozycji medycyny w obszarze estetycznym. Polecanym zabiegiem, który skutecznie niweluje zbędną tkankę tłuszczową w obrębie brzucha jest kriolipoliza. Zabieg ten polega na zamrażaniu nagromadzonych komórek tłuszczowych. Zamrożone komórki tłuszczowe obumierają, a później organizm usuwa je poprzez naturalne procesy metaboliczne. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest tutaj innowacyjne urządzenie Zimmer Z Lipo. Ten profesjonalny sprzęt cechuje intuicyjna, bardzo wygodna obsługa oraz skuteczność i bezpieczeństwo terapełtyczne. ZLipo wyposażone jest w 3 rodzaje aplikatorów w różnych rozmiarach. Dzięki temu aplikator można dostosować do wielkości obszaru ciała, który poddawany jest zabiegowi. Kriolipoliza to szybka redukcja tłuszczu na brzuchu, efekty zabiegu widoczne są bowiem już nawet po 4 tygodniach od jego przeprowadzenia. Jednak na te bardziej spektakularne efekty poczekać trzeba do około 2 miesięcy od zakończenia zabiegu.

 

Aby przyśpieszyć utrwalanie się efektu estetycznego rekomendowana jest kombinacji zabiegowa z falą uderzeniową ZWavePro. Zastosowanie tej koncepcji gwarantuje zwiększenie redukcji tkanki tłuszczowej o 10%  i przyśpieszenie procesu metabolizowania komórek tłuszczowych do około 2 tygodni.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Cryo 6 Arched Hanger

Komentarze

Aneta
5/5
O urządzeniu ZLipo i zabiegu kriolipolizy pierwszy raz słyszałam pół roku temu od koleżanki z pracy. W ostatnich miesiącach bardzo schudła i wyglądała olśniewająco. Podzieliła się swoją słodką tajemnicą i ja już jestem zapisana na zabieg w następnym tygodniU :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły