https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami? - IMESO
Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

Niestety w życiu każdej kobiety nadchodzi taki moment, że patrząc w lustro dostrzega pod swoimi oczami zmarszczki. Pierwsze mogą pojawić się już około 30 roku życia.


Lekkie bądź też głębokie zmarszczki pod oczami to niestety zmora kobiet. Wiele źródeł mówi, że te pierwsze pojawiają się już około 30 roku życia, a nawet wcześniej. Zaleca się bowiem często, aby kobiety już w wieku 25 lat rozpoczęły stosowanie odpowiednich kremów przeciwzmarszczkowych. Jednak trzeba tutaj pamiętać, że u tych młodych kobiet widoczne zmarszczki wcale nie muszą mieć podłoża związanego ze starzeniem się skóry. To bowiem niejednokrotnie zmarszczki mimiczne. Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa, dlatego dostrzegając u siebie jakieś widoczne zmiany pod oczami, nie znaczy od razu, że skóra już się starzeje. Tak czy inaczej, warto aby wszelkie zmiany ocenił specjalista, który podpowie, czy dane zmarszczki wymagają już konkretnej ingerencji.

Każda kobieta borykająca się z problemem zmarszczek pewnie niejednokrotnie zastanawia się jak pozbyć się zmarszczek pod oczami. Otóż jest na to wiele sposobów - kosmetyki, ćwiczenia, zabiegi.

 

Ćwiczenia na zmarszczki?

Może dla wielu osób będzie to nowość – nie każdy bowiem wie, że zmarszczki pod oczami można nieco zniwelować poprzez odpowiednie ćwiczenia. Ćwiczenia na zmarszczki pod oczami można wykonać bez większych problemów samodzielnie. To naturalny i przede wszystkim bardzo dobroczynny sposób na zachowanie zdrowia całej twarzy, nie tylko samej skóry w okolicach oczu. Jedno z tych najbardziej efektywnych ćwiczeń polega na tym, aby przy zewnętrznych i wewnętrznych kącikach oczu przyłożyć palce i dodać dodatkowy opór, który utrudni mrużenie oczu. Następnie mrużymy oczy co kilka sekund.

 

Zabiegi na zmarszczki pod oczami

Najpopularniejszym i zarazem jednym z najbezpieczniejszych sposobów na pozbycie się zmarszczek pod oczami jest kwas hialuronowy. Substancja ta występuje naturalnie w skórze człowieka, dlatego właśnie jest dla organizmu bezpieczna. Kiedy wraz z upływem lat w skórze coraz mniej jest tego naturalnego kwasu hialuronowego, traci ona swoją jędrność, co przyczynia się do powstawania zmarszczek – również tych pod oczami. W likwidacji zmarszczek wykorzystuje się kwas hialuronowy o różnej gęstości. Do tych pod oczami wystarczy podanie kwasu o małej lub średniej gęstości. Usuwanie zmarszczek pod oczami poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego jest nadal jedną z najpopularniejszych metod na walkę z tymi niechcianymi zmianami.

Wstrzykiwanie kwasu w skórę twarzy – a zwłaszcza pod oczy, miejsce bardzo wrażliwe, wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Idealnym rozwiązaniem są profesjonalne kaniule do zabiegów estetycznych SoftFil® Precision z oferty IMESO AESTHETIC GROUP. Są to świetnie wyprofilowane i gładkie igły, dzięki którym możliwe jest wykonanie zabiegu o najwyższym stopniu precyzji. Kaniule te posiadają skalę centymetrową, która umożliwia dokładną i symetryczną iniekcję.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? To pytanie zadaje sobie każda kobieta dbająca o swój wygląd i zamartwiająca się pojawieniem się widocznych zmian. Nie warto jednak się martwić – współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna pomagają w skutecznej walce.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Maty przeciwodmrożeniowe ZLipo fleece 2880mm x 3450 mm

Komentarze

Marzena
5/5
A co powiecie na zabiegi? Znalazlam ostatnio w mojej okolicy super salon, oferujacy zabieg plexr https://klinikaakmed.pl/medycyna-estetyczna/#, ktoś korzytsał i poleca?
Weronika_gus
5/5
Nigdy nie słyszałam że istnieją ćwiczenia.. Na pewno skorzystam z porad :) Super artykuł!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1