https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Jak skutecznie wyszczuplić uda? - IMESO
Jak skutecznie wyszczuplić uda?

Jak skutecznie wyszczuplić uda?

Szczupłe i zgrabne uda to plan wielu kobiet. Zwłaszcza po okresie zimowym kiedy robi się coraz cieplej zaczynamy bardziej krytycznie spoglądać na swoje ciało. Pierwszym krokiem do uzyskania pięknej sylwetki są ćwiczenia oraz zmiana diety. Niestety uda to bardzo trudny do wyszczuplenia element ciała człowieka. To na udach najczęściej pojawia się także znienawidzony przez wszystkich cellulit. Zwłaszcza jeśli nie pozostało nam zbyt wiele czasu, np. do urlopu lub jeśli brakuje nam odpowiedniej determinacji i konsekwencji do zmiany diety i rozpoczęcia ćwiczeń, warto sięgnąć po skuteczne i nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pozwolą one nie tylko w łatwy i szybki sposób wymodelować uda, ale także skutecznie pozbyć się uciążliwej skórki pomarańczowej.

Jakie zabiegi pomogą wyszczuplić uda?

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje wieloma zabiegami wyszczuplającymi. Co więcej coraz więcej z nich to zabiegi nieinwazyjne, które nie wymagają użycia skalpela. Dzięki temu, aby uzyskać wymarzony kształt ud nie ma konieczności specjalnego przygotowanie się czy długotrwałej rekonwalescencji po zabiegu wyszczuplającym. Warto pamiętać, że tkanka tłuszczowa na udach zgromadzona jest głównie w warstwie podskórnej - niezbyt głęboko. Dzięki temu łatwo do niej dotrzeć i posługując się odpowiednimi metodami - zlikwidować. Można tego dokonać przy użyciu światła lasera, wstrzykując pod skórę substancję chemiczną, lub rozbić ją za pomocą fali ultradźwiękowej. Wszystkie te metody powodują, że komórki tłuszczowe zostają nieodwracalnie zniszczone, a następnie usunięte z organizmu w naturalnym procesie wydalania. Warto pamiętać, że takie zabiegi powinny być wsparte odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Tylko wtedy uda się uzyskać długotrwały i oczekiwany efekt. Zabiegi wyszczuplające nie odchudzają, a modelują sylwetkę.

 

Kriolipoliza

Jednym z bardzo skutecznych, a przy tym bezpiecznych zabiegów, pozwalających wyszczuplić uda jest kriolipoliza. Jest to nieinwazyjny zabieg, podczas którego komórki tłuszczowe niszczone są przy pomocy niskiej temperatury. Kriolipolizę stosuje się punktowo, dzięki czemu zabieg ten sprawdza się w przypadku osób, które zmagają się z nierównomiernym rozkładem tkanki tłuszczowej, np. na udach. Zabieg ten polega na zamrażaniu tkanki tłuszczowej. Jest to możliwe ponieważ komórki tłuszczowe giną w temperaturze 5 stopni Celcjusza. Kriolipolizę wykonuje się przy użyciu specjalnego urządzenia, które emituje zimno na wybrany fragment ciała. Najnowszym osiągnięciem dla medycznego protokołu kriolipolizy jest przełomowa technologia Zlipo. Aparat do kriolipolizy Zlipo pozwala osiągnąć oczekiwane efekty trzykrotnie szybciej niż w przypadku innych tego typu urządzeń. Zlipo daje też dwukrotnie większe procentowo efekty redukcji tkanki tłuszczowej z ud ( nawet do 40 %). Producentem tego urządzenia jest niemiecka firma Zimmer MedizinSysteme, natomiast jego dystrybucją w Polsce zajmuje się firma IMESO AESTHETIC.

 

Mezoterapia

Jeśli zależy nam na wyszczupleniu ud i skutecznym pozbyciu się cellulitu, pomóc w tym może mezoterapia igłowa. Polega ona na wstrzykiwaniu specjalnie przygotowanej substancji leczniczej w uda. Preparat do mezoterapii przygotowywany jest między innymi z kwasu hialuronowego, witamin, kofeiny, czy aminokwasów. Po ich wstrzyknięciu w skórę otrzymuje ona odpowiednie nawilżenie, ale także poprawia się jej mikrokrążenie i metabolizm komórek. To sprawia, że skóra na udach staje się elastyczna i jędrna, a dodatkowo znika cellulit. Najlepsze efekty można osiągnąć po wykonaniu 4-5 zabiegów. Zalecane jest by zabieg powtarzać w odstępie czasowym 2-4 tygodnie.

 

Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda wyszczuplania za pomocą dwutlenku węgla. Jest ona doskonałą, bezinwazyjną alternatywą dla liposukcji. Podanie śródskórnie lub podskórnie małych dawek dwutlenku węgla, pobudza receptory odpowiedzialne za naturalną lipolizę tłuszczy zwiększając tym samym wydajność systemu limfatycznego. Zabieg ten pozwala skutecznie pozbyć się szpecących otłuszczeń, które znajdują się na udach. Dodatkowo skutecznie niweluje on cellulit. Dwutlenek węgla rozbija złogi tłuszczowe w skórze ud, które następnie zostają wydalone z organizmu w sposób naturalny.

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)
Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)
Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Stosowałam do tej pory mezoterapię jako zabieg na twarz. Nie wiedziałam,że ma tyle zastosowań. Na pewno skorzystam z zabiegu na inne części ciała.
5/5
Mezoterapia jest super, ale przegrała u mnie z kriolipolizą. Ten zabieg jest o wiele przyjemniejszy jak dla mnie. Efekty są zbliżone chodzi tylko o to,że nie stosuje się tutaj igieł. Tak czy inaczej efekty są super.
5/5
Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie i bez żadnego wysiłku mozna pozbyć się kilku centymetrów w udach i przy okazji zlikwidować cellulit. Znajoma namówiła mnie na kriolipolizę. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a efekty widoczne są od razu. Jestem wielką fanką tego zabiegu.
5/5
Wybrałam kriolipolizę ponieważ jest bezbolesna, a ja mam bardzo niski próg bólu. Efekty były widoczne zadziwiająco szybko. Polecam.
5/5
Kriolipoliza potwierdzam, bardzo skuteczna metoda, która pozwala bez wysiłku pozbyć się kliku centymetrów w udach oraz ujędrnić skórę.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1