Jak ujędrnić skórę twarzy?

Jak ujędrnić skórę twarzy?

Każda kobieta chciałaby zachować piękną i jędrną skórę twarzy przez całe swoje życie. Niestety naturalne procesy starzenia się skóry sprawiają, że traci ona swój atrakcyjny wygląd. Jak przywrócić jędrność skórze twarzy, aby na powrót przypominała tę z lat młodzieńczych?

Pełna blasku, zdrowa i jędrna skóra to niemalże podstawa atrakcyjnego wyglądu. Niestety z upływem lat traci ona swoją elastyczność. Wraz z twarzą zmienia się również szyja. Aby zatrzymać te procesy starzenia warto korzystać z możliwości jakie daje nam współczesna kosmetologia oraz medycyna i chirurgia estetyczna. To bowiem wiele preparatów i zabiegów, dzięki którym można znacząco poprawić wygląd całej twarzy. Odmłodzenie twarzy to zresztą nie tylko poprawa wyglądu, ale też samopoczucia.

 

Jak ujędrnić skórę twarzy i szyi?

 

Jest wiele zabiegów z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej, które pozwalają w znaczącym stopniu poprawić jędrność twarzy oraz szyi. Zabiegi skutecznie niwelują zmarszczki i bruzdy. Jednym z tych najpopularniejszych zabiegów jest lifting – może być wykonywany na twarzy, szyi i dekolcie. Zabieg liftingu jednak polecany jest osobom, które zmagają się już z bardziej zaawansowanymi zmarszczkami. Jeżeli więc zastanawiasz się jak ujędrnić skórę twarzy po 40 – to lifting będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. Z każdym pacjentem, który zakwalifikowany został do zabiegu liftingu postępuje się inaczej. W końcu każdy ma inne potrzeby i aby efekty liftingu były zadowalające, musi on być perfekcyjnie dopasowany do potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem niezbędny jest oczywiście szereg konsultacji, w ramach których ustala się między innymi to w jakim stanie jest skóra pacjenta i jakiej ingerencji wymaga. Zabieg liftingu to chirurgiczna korekta twarzy. W trakcie zabiegu usunięty zostaje nadmiar rozciągniętej skóry oraz nadmiar tłuszczu.

 

Mezoterapia w walce ze zmarszczkami

Jak ujędrnić skórę twarzy wykorzystując mniej inwazyjne metody? Warto skorzystać z zabiegu mezoterapii frakcyjnej. Jest to metoda, której zastosowanie znacząco wpływa na regenerację naskórka, a co za tym idzie na poprawę stanu skóry. Działanie mezoterapii jest naprawdę bardzo szerokie – nie tylko stymuluje naskórek, ale też poprawia procesy samonaprawcze zachodzące w skórze, reaktywuje niemalże wszystkie procesy w skórze. Co niezwykle ważne, mezoterapia stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, a są to składniki, które mają zasadniczy wpływ na jędrność skóry. Mezoterapia pozwala pozbyć się zmarszczek mimicznych i poprawia elastyczność skóry. Po zabiegu skóra jest intensywnie zregenerowana i odżywiona. Zmarszczki zostają wygładzone, a przebarwienia zredukowane, skóra twarzy odzyskuje naturalny koloryt. Skutecznym rozwiązaniem jest terapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nieusieciowanego 18 mg/ml z dodatkiem wysoko stężonej gliceryny 20 mg/ml - ZFill refresh2. Seria trzech głębokich mezoterapii tym profesjonalnym preparatem aplikowana w odstępach 3 tygodni daje oczekiwane rezultaty ujędrnienia skóry i jej zrewitalizowania.

 

Kwas hialuronowy

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie jak przywrócić skórze twarzy elastyczność bez ingerencji zbyt mocnych preparatów i zabiegów, to odpowiedź jest prosta – wykorzystać w tym celu preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze człowieka, jednak z upływem lat skóra stopniowo traci ten składnik. Wypełniacze i preparaty na bazie kwasu hialuronowego są więc bezpieczne i pozwalają na uzyskanie bardzo zadowalających efektów. Można dzięki nim pozbyć się zmarszczek, bruzd i świetnie wymodelować całą twarz. Jak napiąć skórę twarzy, aby efekt był w pełni zadowalający? Podać preparat perfekcyjnie dobrany do potrzeb pacjenta i oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich przyrządów. Linia niemieckich preparatów ZFill daje możliwość optymalnego doboru rodzaju produktu do oczekiwań pacjenta. Efekty estetyczne gwarantuje unikalna technologia sieciowania wypełniaczy ZFill contour2 i ZFill deep2. Precyzyjne podanie kwasu ma olbrzymie znaczenie w prawidłowym przebiegu zabiegu. Idealnym rozwiązaniem do podawania preparatów na bazie kwasu hialuronowego są kaniule SOFTFIL® PRECISION. Są to igły stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Perfekcyjnie wyprofilowane, posiadają gładką powierzchnię i specjalną skalę centymetrową. Podawanie preparatów z wykorzystaniem kaniul SOFTFIL jest bardzo precyzyjne i wygodne dla osoby prowadzącej zabieg. Z kolei dla pacjenta to bezpieczne. Precyzja w zabiegach estetycznych odgrywa kluczową kwestię, dlatego dobra kaniula jest niezbędna.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)

Komentarze

5/5
Kwas hialuronowy jest po prostu rewelacyjny. Można go stosować na różne partie ciała, dokładnie tam gdzie chcemy coś poprawić , zatuszować, a przy tym nie daje skutków ubocznych.
5/5
Mezoterapia to zabieg, który mogę szczerze polecić. Byłam na całej serii mezoterapii ponieważ miałam przebarwienia na twarzy. Dzisiaj nie ma już po nich śladu.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły