Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

Jak ujędrnić skórę twarzy?

04/08/2016 | Medycyna Estetyczna
2
Jak ujędrnić skórę twarzy?

Każda kobieta chciałaby zachować piękną i jędrną skórę twarzy przez całe swoje życie. Niestety naturalne procesy starzenia się skóry sprawiają, że traci ona swój atrakcyjny wygląd. Jak przywrócić jędrność skórze twarzy, aby na powrót przypominała tę z lat młodzieńczych?

 

Pełna blasku, zdrowa i jędrna skóra to niemalże podstawa atrakcyjnego wyglądu. Niestety z upływem lat traci ona swoją elastyczność. Wraz z twarzą zmienia się również szyja. Aby zatrzymać te procesy starzenia warto korzystać z możliwości jakie daje nam współczesna kosmetologia oraz medycyna i chirurgia estetyczna. To bowiem wiele preparatów i zabiegów, dzięki którym można znacząco poprawić wygląd całej twarzy. Odmłodzenie twarzy to zresztą nie tylko poprawa wyglądu, ale też samopoczucia.

 

Jak ujędrnić skórę twarzy i szyi?

Jest wiele zabiegów z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej, które pozwalają w znaczącym stopniu poprawić jędrność twarzy oraz szyi. Zabiegi skutecznie niwelują zmarszczki i bruzdy. Jednym z tych najpopularniejszych zabiegów jest lifting – może być wykonywany na twarzy, szyi i dekolcie. Zabieg liftingu jednak polecany jest osobom, które zmagają się już z bardziej zaawansowanymi zmarszczkami. Jeżeli więc zastanawiasz się jak ujędrnić skórę twarzy po 40 – to lifting będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. Z każdym pacjentem, który zakwalifikowany został do zabiegu liftingu postępuje się inaczej. W końcu każdy ma inne potrzeby i aby efekty liftingu były zadowalające, musi on być perfekcyjnie dopasowany do potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem niezbędny jest oczywiście szereg konsultacji, w ramach których ustala się między innymi to w jakim stanie jest skóra pacjenta i jakiej ingerencji wymaga. Zabieg liftingu to chirurgiczna korekta twarzy. W trakcie zabiegu usunięty zostaje nadmiar rozciągniętej skóry oraz nadmiar tłuszczu.

 

Mezoterapia w walce ze zmarszczkami

Jak ujędrnić skórę twarzy wykorzystując mniej inwazyjne metody? Warto skorzystać z zabiegu mezoterapii frakcyjnej. Jest to metoda, której zastosowanie znacząco wpływa na regenerację naskórka, a co za tym idzie na poprawę stanu skóry. Działanie mezoterapii jest naprawdę bardzo szerokie – nie tylko stymuluje naskórek, ale też poprawia procesy samonaprawcze zachodzące w skórze, reaktywuje niemalże wszystkie procesy w skórze. Co niezwykle ważne, mezoterapia stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, a są to składniki, które mają zasadniczy wpływ na jędrność skóry. Mezoterapia pozwala pozbyć się zmarszczek mimicznych i poprawia elastyczność skóry. Po zabiegu skóra jest intensywnie zregenerowana i odżywiona. Zmarszczki zostają wygładzone, a przebarwienia zredukowane, skóra twarzy odzyskuje naturalny koloryt. Skutecznym rozwiązaniem jest terapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nieusieciowanego 18 mg/ml z dodatkiem wysoko stężonej gliceryny 20 mg/ml - ZFill refresh2. Seria trzech głębokich mezoterapii tym profesjonalnym preparatem aplikowana w odstępach 3 tygodni daje oczekiwane rezultaty ujędrnienia skóry i jej zrewitalizowania.

 

Kwas hialuronowy

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie jak przywrócić skórze twarzy elastyczność bez ingerencji zbyt mocnych preparatów i zabiegów, to odpowiedź jest prosta – wykorzystać w tym celu preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze człowieka, jednak z upływem lat skóra stopniowo traci ten składnik. Wypełniacze i preparaty na bazie kwasu hialuronowego są więc bezpieczne i pozwalają na uzyskanie bardzo zadowalających efektów. Można dzięki nim pozbyć się zmarszczek, bruzd i świetnie wymodelować całą twarz. Jak napiąć skórę twarzy, aby efekt był w pełni zadowalający? Podać preparat perfekcyjnie dobrany do potrzeb pacjenta i oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich przyrządów. Linia niemieckich preparatów ZFill daje możliwość optymalnego doboru rodzaju produktu do oczekiwań pacjenta. Efekty estetyczne gwarantuje unikalna technologia sieciowania wypełniaczy ZFill contour2 i ZFill deep2. Precyzyjne podanie kwasu ma olbrzymie znaczenie w prawidłowym przebiegu zabiegu. Idealnym rozwiązaniem do podawania preparatów na bazie kwasu hialuronowego są kaniule SOFTFIL® PRECISION. Są to igły stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Perfekcyjnie wyprofilowane, posiadają gładką powierzchnię i specjalną skalę centymetrową. Podawanie preparatów z wykorzystaniem kaniul SOFTFIL jest bardzo precyzyjne i wygodne dla osoby prowadzącej zabieg. Z kolei dla pacjenta to bezpieczne. Precyzja w zabiegach estetycznych odgrywa kluczową kwestię, dlatego dobra kaniula jest niezbędna.


Źródło: iMeso.pl

Komentarze

22/10/2019
Kwas hialuronowy jest po prostu rewelacyjny. Można go stosować na różne partie ciała, dokładnie tam gdzie chcemy coś poprawić , zatuszować, a przy tym nie daje skutków ubocznych.
08/10/2019
Mezoterapia to zabieg, który mogę szczerze polecić. Byłam na całej serii mezoterapii ponieważ miałam przebarwienia na twarzy. Dzisiaj nie ma już po nich śladu.

Ocena: 5

Ilość ocen: 2

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek