Jakie preparaty do zabiegów modelujących usta?

Jakie preparaty do zabiegów modelujących usta?

Piękne i ponętne usta to marzenie każdej kobiety. Nie każda jednak została takimi obdarzona przez naturę. Z pomocą jednak przychodzi medycyna estetyczna oferując różne zabiegi modelujące usta. Jakie preparaty powinny być w nich wykorzystywane?


Sposoby na powiększenie i wymodelowanie ust

Modelowanie ust, a przede wszystkim ich powiększenie, to chyba najpopularniejsze zabiegi estetyczne, na jakie decydują się kobiety. Zabiegi takie bowiem nie wymagają jakiejś bardzo dużej ingerencji w ciało, dlatego są dla pacjentek bardzo bezpieczne i nie powodują sporego bólu.

 

Modelowanie ust najczęściej wykonywane jest przy użyciu kwasu hialuronowego. Dlaczego? Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w ciele człowieka. Odpowiada przede wszystkim za elastyczność skóry i jej jędrność. Z upływem lat jednak, kwas naturalnie zanika – ciało staje się mniej sprężyste, skóra traci gładkość. Z racji tego, że kwas hialuronowy jest naturalną substancją ludzkiego organizmu, to podanie go w zabiegu estetycznym praktycznie do zera minimalizuje ryzyko wystąpienia uczuleń i alergii. A poza tym, daje po prostu bardzo zadowalające efekty. Nic więc dziwnego, że kwasu hialuronowego powszechnie używa się w zabiegach powiększających i modelujących usta.

 

Sam zabieg modelowania ust z kwasem hialuronowym trwa około 30 minut. U bardzo wrażliwych pacjentek podawane jest czasem znieczulenie miejscowe. Powiększanie ust kwasem to zabieg bardzo podobny, gdzie pod skórę ust wstrzykuje się odpowiednią ilość preparatu z kwasem hialuronowym.

 

Efekty jakich spodziewać się można po takim zabiegu to piękne duże usta, jędrne i gładkie. Z racji tego że kawas hialuronowy jest substancją naturalnie wchłanianą przez organizm, to zabiegi takie trzeba powtarzać co jakiś czas w zależności od potrzeb.

 

Jakich preparatów używać?

Zabiegi modelowania i powiększania ust generalnie są bezpieczne i dają bardzo zadowalające efekty. Aby jednak zagwarantować sobie najwyższą jakość zabiegu i jego optymalnie zadowalające efekty, warto wybrać wysokiej klasy wypełniacze oraz kaniule, dzięki którym wprowadzenie preparatu pod skórę będzie w pełni precyzyjne. Tylko dobrej jakości preparat utrzyma się pod skórą dłużej niż ten zwykły.

 

Jednym z polecanych preparatów jest Wypełniacz Z Fill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany. Jest to usieciowany kwas hialuronowy przeznaczony przede wszystkim właśnie do modelowania ust. Sprawdza się również doskonale w korygowaniu zmarszczek na twarzy i fałd pojawiających się na skórze. Zastosowanie Z Fill w modelowaniu ust pozwala uzyskać w pełni naturalny efekt wypełnienia ust, bez żadnego efektu przerysowania. Preparat doceniony został wieloma wyróżnieniami. Jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku produktów, który idealnie sprawdza się w zabiegach estetycznych ust.

 

Oczywiście sam preparat to nie wszystko. Ważne jest bowiem odpowiednie jego podanie. W przypadku modelowania i powiększania ust preparat wstrzykuje się za pomocą specjalnych igieł lub kaniul. Warto tutaj wybrać takie kaniule, które zagwarantują bardzo precyzyjne podanie preparatu pod delikatną skórę ust. Idealnym rozwiązaniem są tutaj kaniule SOFTFIL® PRECISION do zabiegów estetycznych. Wykorzystuje się je nie tylko w modelowaniu ust, ale też przy liftingu, w zabiegach likwidujących kurze łapki, w rewitalizacji skóry, redukcji lwich bruzd, zmarszczek na czole i wielu innych zabiegach. Zostały one zbudowane w taki sposób, aby gwarantować najwyższą precyzję zabiegu. Wzdłuż kaniuli przebiega skala centymetrowa, która umożliwia pełna kontrolę głębokości igły, powierzchnia szczytu kaniuli jest gładka i odpowiednio obrobiona. Na piaście umieszczona została czerwona kropka, która wskazuje gdzie znajduje się otwór wtrysku. W kaniuli zastosowano dużą średnicę wewnętrzną, co gwarantuje sprawny przepływ wypełniacza, obniża ciśnienie jego wtrysku pod skórę i tym samym znacząco zwiększa precyzję zabiegu.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

Anka
5/5
Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale warto dla efektu końcowego. Usta stają się pełniejsze, miększe i wyglądają o niebo lepiej
Hannaa
5/5
Czy zabieg wypełniania kwasem hialuronowym jest bolesny? Wydaje mi się że to najlepszy wybór jeśli chodzi o powiększanie ust.
Gabrysia
5/5
zabieg szybki a efekty są widoczne od razu. jestem bardzo zadowolona z efektów. polecam wszystkim Paniom, którym zależy żeby mieć pełniejsze usta.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły