Kaniula w medycynie estetycznej

Kaniula w medycynie estetycznej

Czujesz, że Twoja skóra się starzeje? Twój wygląd już nie jest taki jak kiedyś, a Ty nie możesz się z tym pogodzić? Nie chcesz żeby Twoje policzki i usta były zapadnięte, bo wszyscy myślą że chodzisz ciągle smutna i zła? Już nie musisz się o to martwić. Medycyna estetyczna poradzi sobie z dużo poważniejszymi problemami, a to wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnych, niezastąpionych, nowych sposobów na radzenie sobie ze starzeniem skóry.

 

Czy słyszałeś o niezawodnej metodzie, jaką jest wykorzystanie kaniuli w medycynie estetycznej? Ta niezawodna miękka igła sprawia, że za pomocą prostego nakłucia można dotrzeć do praktycznie wszystkich obszarów, które potrzebują zmian. Dzięki zastosowaniu takiej metody, zabieg jest znacznie szybszy, a efekty widoczne od razu. W zależności od zapotrzebowania, mogą być używane różne preparaty, które wstrzykiwane są pod skórę. Jednym z nich kwas hialuronowy. Za pomocą kaniuli jest on wstrzykiwany w zapadnięte miejsce, które odzyskują swoją objętość. Skóra jest znacznie bardziej wygładzona i ujędrniona. Efekt taki utrzymuje się około roku czasu. Pacjentce podawane jest znieczulenie miejscowe w postaci kremu lub zimnego powietrza Cryo 6.

 

Kaniula jest bardzo elastyczna, dzięki czemu pozwala na łatwe i szybkie aplikowanie preparatów. Już po jednym zabiegu będziesz cieszyła się nawilżoną skórą, wymodelowanymi ustami oraz idealnie zachowanym konturom twarzy. Medycyna estetyczna nie ogranicza się tylko do redukcji zmarszczek i poprawy wyglądu twarzy. Kolejnym zastosowaniem kaniuli jest odsysanie tłuszczu i wstrzykiwanie go w miejsca, które chcemy powiększyć, na przykład piersi. Jest to jedna z najnowszych metod, a o której jeszcze wiele Pań z pewnością nie słyszała. Badania pokazały, że tłuszcz, który przeszczepimy ze swojego ciała w inne miejsce, jest najlepiej przyswajalny i powoduje najmniej skutków ubocznych.

 

Profesjonaliści w dziedzinie estetyki, wprowadzają te niezawodne metody w życie. Panie mogą pozwolić sobie na powiększenie piersi za pomocą kaniuli. Możliwe, że będzie to stanowiło przełom i sztuczne silikony zostaną zastąpione naturalnymi preparatami. Zabieg powiększenia sobie piersi igły trwa jedynie 2 do 4 godzin i powoduje zdecydowanie mniej skutków ubocznych niż operacja. Dodatkowo, pacjentka nie musi martwić się o duże blizny, które nie będą chciały zniknąć. Należy jednak pamiętać, że po kilku miesiącach część wstrzykniętej tkanki tłuszczowej może ulec wchłonięciu.

 

W celu uzyskania jak najlepszych efektów możliwe będzie jednak powtórzenie zabiegu. Po wykonaniu jednorazowo zabiegu, rozmiar piersi może zwiększyć się maksymalnie o jeden rozmiar. Jak widać medycyna estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ale i jej możliwości są znacznie urozmaicane i ulepszane. Warto zatem wiedzieć jaki kaniula może mieć pozytywny wpływ na nasz wygląd i jak bezpiecznie i szybko poprawić kilka rzeczy, które wprawiają nas w kompleksy i zły nastrój.

Komentarze

5/5
Dużo słyszałam o tej metodzie zanim sama się na nią zdecydowałam. Dzisiaj jestem już po zabiegu i chcę powiedzieć tylko tyle, że efekty przerosły moje oczekiwania.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły