https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Korekta odstających uszu bez użycia skalpela - IMESO
Korekta odstających uszu bez użycia skalpela

Korekta odstających uszu bez użycia skalpela

Odstające uszy to przyczyna kompleksów wielu osób. Nic dziwnego, że plastyka uszu to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgi plastycznej. Jednak wiele osób czuje strach i mimo kompleksów nie chce poddawać się typowej operacji plastycznej uszu . Część osób, które chcą się poddać operacji nie mogą z niej skorzystać ze względu na przeciwwskazania, których zlekceważenie mogłoby nieść za sobą negatywne skutki uboczne. Dodatkowo po typowej operacji plastycznej konieczna jest długotrwała rekonwalescencja, co także zniechęca wiele osób aby poddać się chirurgicznej operacji odstających uszu. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczne, która oferuje bezinwazyjne zabiegi, które w szybki i łatwy sposób pozwolą się pozbyć się defektu urody jakim są odstające uszy.

Niechirurgiczna korekta uszu

Rozwój medycyny estetycznej sprawia, że korekty odstających uszu można dokonać bez użycia skalpela. Zabieg z wykorzystaniem nici Aptos określany jest mianem liftingu bez skalpela. Jest on nieinwazyjnym zabiegiem, który bazuje na niciach carprolac. Zrobione są one z kwasu polimlekowego i karprolaktonu. Zabieg przy użyciu tych nici wykorzystuje metodę nici liftingujacych. W odróżnieniu o tych zabiegów korekta odstających uszu przeprowadzane jest za pomocą nici nierozpuszczalnych. Dzięki temu jest możliwy do uzyskania trwały efekt. Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy zintegrowanych z igłą nici. Pozwala to na bardzo precyzyjne umieszczenie tych nici we właściwym miejscu. Dodatkowo materiał, z którego zrobione są nici stymulują wytwarzanie endogennego kwasu hialuronowego, który doskonale wiąże wodę. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie nawilżenia skóry w wyniku którego dochodzi do zwiększenia napięcia skóry oraz poprawę jej jędrności. 


Zabieg korekcji odstających uszu polega na umieszczeniu nici pod powierzchnią skóry. To powoduje zbliżenie się małżowin usznych do powierzchni skóry głowy. Zabieg jest bezbolesny. Jedynie niewielki ból może towarzyszyć w momencie przebijania skóry igłą. Z tego też względu zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym ucha. Nici zostają wprowadzone najczęściej poprzez trzy punkty wkłucia. Następnie następuje wprowadzenie nici w skórę właściwą za pomocą specjalnej igły ( zintegrowanej z nićmi). Zabieg taki jest skuteczny i trwały. Trwa około godziny. Po zabiegu może być odczuwalna bolesność uszu, która mija po około trzech dniach. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy nosić specjalną opaskę ściskającą uszy. Dzięki temu mogą one przyzwyczaić się do nowego położenia. Nici te mimo, że nie są rozpuszczalne są na tyle cienkie, że nie widać ich pod skórą.

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Pomimo iż korekta odstających uszu przy pomocy nici Aptos jest zabiegiem niechirurgicznym i całkowicie bezpiecznym istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Zabieg taki nie może być wykonywany u osób które chorują na choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, zaburzenia krzepnięcia, przewlekłe choroby układu sercowo - naczyniowego, oraz aktywne stany infekcyjne w obrębie skóry. Niewątpliwe największą zaletą takiego zabiegu jest efekt , który sprawia, że uszy nie odstają. Zabieg ten dedykowany jest wszystkim osobom, które zmagają się z kompleksami odstających uszu i nie chcą poddawać się klasycznej operacji plastycznej. Metoda ta nie pozostawia żadnych blizn, a po jej wykonaniu wymagana jest bardzo krótka rekonwalescencja. 

Zobacz produkty

Cryo 6 Arched Hanger
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące
Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Bardzo bałam się operacji dlatego zwlekałam z korektą uszu. Na zabieg z użyciem nićmi zdecydowałam się bez zastanowienia. Efekt jest taki jak oczekiwałam. Szczerze polecam.
5/5
Artykuł podniósł mnie na duchu. Moja córeczka ma jedno bardzo odstające ucho. Od dziecka nosiła opaski,ale to nic nie pomogło. wiem, że dla dziewczynki to poważny defekt. Bardzo się cieszę, że nie będę musiała stresować ją operacją.
5/5
Bardzo fajna alternatywa do skalpela. Muszę pokazać ten artykuł moje bratowej, która marzy o korekcie uszu.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1