https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Kriolipoliza - odchudzanie przez zamrażanie - IMESO
Kriolipoliza - odchudzanie przez zamrażanie

Kriolipoliza - odchudzanie przez zamrażanie

Kriolipoliza to innowacyjna metoda, która pozwala skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Polega ona na zamrażaniu komórek tłuszczowych poprzez zastosowanie specjalnego urządzenia. Efekty zabiegu są bardzo zadowalające, a sam zabieg nieinwazyjny i bezpieczny.

 

Szybkie odchudzanie

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to świetny sposób na szybkie odchudzanie. Jeżeli efekty diety i ćwiczeń zupełnie Cię nie zadowalają, nie widzisz większych rezultatów, albo po prostu nie masz na to czasu, to zabieg kriolipolizy jest wyborem idealnym dla Ciebie.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem skutecznym i bezpiecznym. Może być stosowany na różne partie ciała, a między innymi na brzuch, pośladki, uda, biodra lub ramiona.

Komórki tłuszczowe, które gromadzą się w tkance podskórnej są nasycone w kwasy tłuszczowe, a przez to bardzo wrażliwe na działanie niskich temperatur. Z kolei tkanki i naczynia krwionośne znajdujące się obok, nie są już tak wrażliwe na taką temperaturę. Dlatego właśnie zamrażanie działa tylko na tłuszcz, dzięki czemu cały zabieg jest bezpieczny.

Długość zabiegu kriolipolizy to od 30 do 60 minut w zależności od wskazań terapeutycznych. Z kolei ilość zabiegów uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Najczęściej jest to jednak od 1 do 3 powtórzeń. Jużo pierwszym zabiegu, następny można wykonać po około 40 dniach. Efekty zabiegu są bardzo zadowalające. Pierwsze zauważyć można po około miesiącu po przeprowadzeniu zamrażania.

 

Jak realizowany jest zabieg

Kriolipoliza to zabieg nieinwazyjny, który wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest tutaj aparat do kriolipolizy Zimmer ZLipo – to innowacyjny sprzęt, który pozwala przeprowadzić zabieg sprawnie i bezpiecznie. ZLipo daje możliwość skorzystania z programów automatycznych, jak również ręcznego ustawienia wszystkich parametrów. To rozwiązanie zapewnia ustawienie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Maszyna wyposażona jest też w wygodny panel dotykowy oraz ekran, dzięki którym jej obsługa jest bardzo intuicyjna i prosta. Ponadto kriolipoliza ZLipo posiada aż 3 rodzaje aplikatorów zabiegowych mrożąco-zasysających, które można dopasować do rozmiarów obszaru poddawanego zabiegowi. Urządzenie zapewnia też pełen komfort pacjentowi, który poddaje się kriolipolizie. Brak kosztów eksploatacyjnych w postaci płytek niezbędnych do wykorzystywania urządzenia.

 

Długotrwałe efekty

Odchudzanie poprzez zabieg kriolipolizy to efekty długotrwałe. Jednak pamiętać tutaj trzeba, że powrót do złych nawyków żywieniowych sprawi, że tkanka tłuszczowa pojawi się ponownie. Dlatego dla utrzymania efektów tego odchudzania należy później w sposób szczególny zadbać o swoje racjonalne odżywianie. Podstawą jest tutaj rezygnacja z wszelkich produktów, które powodują szybki i znaczący przyrost tkanki tłuszczowej. Chodzi tutaj między innymi o słodycze, fast foody, gazowane napoje, tłuszcze i cukry. Nadmierne spożywanie tego typu potraw może przyczynić się bowiem do tego, że efekty zabiegu szybko przestaną być widoczne. Warto więc zadbać o odpowiednią dietę, oczywiście w żadnym wypadku nie musi to być głodówka.

 

Koncepcyjna terapia łączona

Najskuteczniejszym sposobem przyśpieszenia procesu utwalania się efektu estetycznego i podniesienia jego skuteczności jest kombinacja dwóch zabiegów: kriolipolizy i fali uderzeniowej. Tuż po zabiegu kriolipolizy (ZLipo) należy zastosować na ten sam obszar zabiegowy terapię z użyciem fali uderzeniowej. Energia fali uderzeniowej skutecznie rozbija połączenia między komórkami tłuszczowymi dzięki czemu łatwiej i skuteczniej przebiega proces metabolizmu martwych komórek tłuszczowych (apoptoza). Dzięki zastosowaniu fali uderzeniowej ZWavePro stymulujemy wzrost produkcji kolagenu w skórze, a tym samym poprawiamy jej elastyczność co tak ważne jest po procesie odchudzania kiedy skóra jest wiotka i rozciągnięta. Poniżej film modelowy terapii łączonej kriolipolizy z użyciem fali uderzeniowej przy nieinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej z obszaru brzucha:

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1