Kriolipoliza drugiej generacji przy użyciu ZLipo - IMESO
Kriolipoliza drugiej generacji przy użyciu ZLipo

Kriolipoliza drugiej generacji przy użyciu ZLipo

Kriolipoliza jest metodą coraz częściej stosowaną w wielu gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Polega pokrótce na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które obumierają i są usuwane z organizmu za pomocą naturalnych procesów metabolicznych. Bardzo ważny jest jednak rodzaj urządzenia, jakim wykonywany jest zabieg. Jednym z polecanych sprzętów do kriolipolizy jest Zimmer ZLipo, który umożliwia jej przeprowadzenie w jeszcze bardziej innowacyjny sposób, nazywany kriolipolizą drugiej generacji.


Innowacja ZLipo – na czym polega kriolipoliza II generacji?

Zamrażanie komórek tłuszczowych jest doskonałym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, jak i wysmuklenie obwodu danych części ciała. To jedna z dróg do wymarzonej sylwetki, bez potrzeby treningów, diet i innych wyrzeczeń, na które nie każdy może sobie pozwolić. System ZLipo został stworzony przez inżynierów technologii medycznych jednego ze światowych liderów sprzętu do zabiegów medycyny estetycznej – Zimmer MedizinSysteme. To właśnie jego produkty są wykorzystywane do przeprowadzania zabiegów w wielu miejscach na całym świecie. Najnowsze osiągnięcie firmy to właśnie innowacyjna technologia aparatu do kriolipolizy ZLipo. Dzięki niej skutecznie i na stałe pozbywamy się zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

Innowacja ZLipo polega głównie na szybszym uzyskaniu efektów zabiegu. Nie mogą być one od razu widoczne, ponieważ organizm potrzebuje pewnego okresu czasu na usunięcie zamrożonych komórek tłuszczowych spod skóry. Jednak dzięki ZLipo na rezultaty końcowe nie musimy już czekać trzy miesiące, jak było to do tej pory, ale jeden miesiąc. Zwiększono również skuteczność zabiegu. Zamiast 20% redukcji tkanki tłuszczowej mamy do czynienia z 40%, więc kriolipoliza ZLipo daje aż dwukrotnie lepsze efekty.

 

Co ważne, urządzenie pozwala na ustawienie jeszcze dokładniej parametrów zabiegu, który zostaje dostosowany do skóry pacjenta oraz jego odczuć. Poza tym w pierwszej i trzeciej fazie zabiegu System PulsComfort sprawia, że zarówno początek, jak i koniec kriolipolizy jest bardziej komfortowy dla pacjenta. Zmniejsza również ryzyko pojawienia się działań niepożądanych np.: obrzęków, krwiaków, zasinień. Zabieg staje się więc jeszcze bezpieczniejszy, dzięki nowoczesnej technologii niemieckiego producenta.

 

Bardzo ważna jest również możliwość pracy ZLipo na dwóch aplikatorach jednocześnie, nawet przy ustawieniu innych parametrów zabiegowych. Jest to możliwe dzięki dwom niezależnym systemom ZLipo 2in1.

 

Zastosowanie kriolipolizy w medycynie estetycznej

Kriolipoliza jest zabiegiem stosowanym od wielu lat. Pomaga zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu, męskiej klatce piersiowej, ramionach lub okolicach kolan. Sukces tej metody tkwi w obniżeniu temperatury skóry na głębokości 2-3 cm. W tym celu jest ona schładzana nawet do -10 stopni Celsjusza za pomocą specjalnych aplikatorów. Pod skórą panuje wtedy temperatura około 2 stopni, która uruchamia proces krystalizacji adipocytów, czyli komórek tłuszczowych, szczególnie wrażliwych na zimno. Po zabiegu wchodzą one w stan naturalnej śmierci – apoptozy. Następnie organizm stopniowo je usuwa za pomocą procesów metabolicznych.

 

Metoda odchudzania kriolipolizą ma więc bardzo wiele zalet, jest bezbolesna i skuteczna. Nowoczesne urządzenie ZLipo zwiększa komfort pacjentów, a dla lekarzy medycyny estetycznej jest łatwe w użyciu i pozwala na dokładne kontrolowanie przebiegu zamrażania komórek tłuszczowych.

 

Urządzenie Zimmer ZLipo jest dedykowane tylko dla lekarzy specjalistów. Aparat znajduje się w asortymencie IMESO AESTHETIC GROUP, firmy, która jest nie tylko dystrybutorem, ale również autoryzowanym serwisem urządzeń Zimmer MedizinSysteme.

Zobacz produkty

Komentarze

5/5
Nie mogłam uwierzyć, że można stracić zbędną tkankę tłuszczową w tak krótkim czasie i bez żadnego wysiłku. Przekonałam się na własnej skórze, że jest to wykonalne dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Szczerze polecam !
5/5
To jeden z moich ulubionych zabiegów, które wykonuję na wiosnę.
elwira m
5/5
Zawsze byłam przy kości i nie mogłam się zmobilizować do schudnięcia. Koleżanka namówiła mnie żeby iść z nią na kriolipolizę i nie żałuję swojej decyzji! 3 cm mniej w obwodzie brzucha! Teraz zaczęłam bardziej dbać o dietę i ćwiczyć, mam motywację by do wakacji jeszcze więcej schudnąć!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły