Kriolipoliza medyczna – pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza medyczna – pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza medyczna to jedna z najlepszych metod na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jest to bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, który wyszczupla i modeluje ciało.


Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza medyczna to jedna z najbardziej skutecznych metod w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Jest ona coraz częściej polecana przez specjalistów z racji wysokiej skuteczności. Jak również coraz chętniej wybierana przez pacjentów, ponieważ to nie tylko doskonałe efekty w zakresie modelowania ciała, ale również sposób zupełnie bezinwazyjny.

 

Kriolipoliza to najprościej mówiąc – zamrożenie zbędnych komórek tłuszczowych. Zabieg wykonuje się za pomocą odpowiedniego urządzenia. Aplikator aparatu przykłada się do obszaru ciała poddawanego zabiegowi – zasysa on tkankę tłuszczową. Parametry urządzenia z kolei ustawione są na odpowiednio niską temperaturę, najczęściej jest to od – 5 do -10 stopni Celsjusza. Co bardzo istotne – tylko komórki tłuszczowe wrażliwe są na działanie niskich temperatur, dlatego tylko one ulegają uszkodzeniu. W ten sposób inne tkanki pozostają w trakcie zabiegu zupełnie nienaruszone. Zmrożone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

 

Nadmiar tkanki tłuszczowej w wielu przypadkach nie tylko niekorzystnie wpływa na wygląd ciała, ale też jednocześnie stanowi poważne źródło kompleksów. Dlatego kriolipoliza to nie tylko sposób doskonały na wymodelowanie sylwetki, ale jednocześnie na pozbycie się poważnych kompleksów związanych z wyglądem sylwetki.

 

Jakie urządzenie do zabiegu będzie najlepsze?

Aby zabieg kriolipolizy wykonać bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie, niezbędne jest użycie odpowiedniego aparatu. Polecanym sprzętem jest aparat do kriolipolizy Zimmer Z Lipo. To innowacyjne urządzenie, które rekomendowane jest przez wielu specjalistów. Wykonanie kriolipolizy z użyciem tego aparatu jest bardzo bezpieczne dla pacjenta, a jednocześnie wygodne dla osoby, która zabieg ten prowadzi. Parametry Zimmer Z Lipo można swobodnie dostosować do potrzeb danego zabiegu. Urządzenie jest też wyposażone w trzy różne aplikatory – z przeznaczeniem na inne obszary ciała. Zimmer Z Lipo można z powodzeniem stosować w zabiegach na całe ciało.

 

Efekty

Po pierwszym zabiegu kriolipolizy medycznej, efekty widoczne są mniej więcej po około czterech tygodniach. Dużo zależy tutaj od samego pacjenta – jeżeli tkanka tłuszczowa poddawana zabiegowi była bardzo gruba, to na te efekty trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Zabieg kriolipolizy medycznej usuwa zbędną tkankę tłuszczową, dzięki czemu ciało staje się szczuplejsze. Sylwetka zostaje wymodelowana, skóra odzyskuje napięcie i blask. Efekty zabiegu utrzymują się minimum dziewięć miesięcy – jednak tutaj sporo zależy od trybu życia pacjenta. Złe nawyki żywieniowe, czy też siedzący tryb życia sprzyjają bowiem ponownemu gromadzeniu się tłuszczu. Dlatego bardzo ważne jest to, aby po zabiegu kriolipolizy ograniczyć się nieco ze spożywaniem potraw, które bardzo sprzyjają tyciu. Dobrym rozwiązaniem jest również wprowadzenie do swojego trybu życia nieco codziennego ruchu.

 

Czy każdy może skorzystać z zabiegu?

Zabieg kriolipolizy jest bezpieczny, jednak zawsze istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonania. Przed każdym zabiegiem to specjalista ustalić musi, czy u danego pacjenta przeciwwskazania te nie występują. Z zabiegu kriolipolizy na pewno nie mogą skorzystać kobiety w ciąży, jak również te, które jeszcze karmią piersią. Przeciwwskazaniem są też rozmaite choroby skóry, pokrzywka, zapalenie skóry lub miejscowe zapalenie skóry. Zabieg kriolipolizy nie jest też wskazany dla osób borykających się z cukrzycą, albo zaburzeniami krążenia. Inne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu to białaczka, różne infekcje, zapalenie wątroby. Zabiegu nie powinno się też wykonywać u osób, które posiadają w ciele jakieś urządzenia elektryczne lub elementy metalowe.

 

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

5/5
Zabieg nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Zazwyczaj wykonuje się kilka powtórzeń dla lepszego efektu.
Mila_Fit
5/5
Czy po zabiegu kriolipolizy medycznej mogę od razu następnego dnia wrócić do swoich świczeń i diety? Czy muszę jakoś specjalnie uważać? Zabieg się wykonuje raz czy jest seria kilku zabiegów?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły