https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Kwas hialuronowy pod oczy - IMESO
Kwas hialuronowy pod oczy

Kwas hialuronowy pod oczy

Proces starzenia powoduje powstawanie rozległych zmarszczek i fałd, które pojawiają się szczególnie na delikatnej skórze twarzy. Skutkiem tego jest utrata przez nią wody, co pociąga za sobą brak elastyczności oraz trzymania ładnego kształtu. Jednym z problemów starzejącej się skóry jest pojawienie się zmarszczek pod oczami, które nadają twarzy zmęczony, smutny wygląd.

Zmarszczki pod oczami pojawiają się szybko ze względu na cienki i delikatny charakter skóry w tym miejscu. Ich powstawaniu sprzyjają niewłaściwe kosmetyki lub nieodpowiednia ich aplikacja, pozostawianie w okolicach oczu makijażu na noc, nadmierna ekspozycja twarzy na słońce czy częste jej podrażnienia i zaczerwienienia. Zmarszczki pod oczami są rodzajem zmarszczek mimicznych, za które odpowiadają mięśnie twarzy. Należą do nich także linie pod oczami, więc dodatkowym czynnikiem im sprzyjającym zdaje się być nadużywanie mimiki twarzy - częste uśmiechy i grymasy.


Jaki zabieg na zmarszczki pod oczami?

Bardzo popularnym zabiegiem jest mezoterapia pod oczy kwasem hialuronowym. Polega ona na wypełnieniu kwasem miejsca zmarszczek, który dzięki sprężystej i plastycznej konsystencji spowoduje ich zlikwidowanie od wewnątrz. Lekarz wprowadzi go pod znieczuloną miejscowo skórę w postaci zastrzyku ze specjalnym preparatem wypełniającym np. ZFill marki iMeso. Następnie wprowadzony wypełniacz rozmasuje palcami w celu jego równomiernego rozłożenia. Często we wstrzykiwanym produkcie znajdują się również witaminy i aminokwasy, które nawilżą skórę czyniąc ją mniej podatną na ponowne pojawienie linii i fałd. W ten sposób wykonany zabieg powoduje pozbycie się zmarszczek pod oczami, ale niestety trzeba go powtarzać co jakiś czas, ponieważ kwas hialuronowy ulega rozpadowi. Kwas hialuronowy pod oczy to jedna z najskuteczniejszych metod likwidacji zmarszczek oraz cieni pod oczami.

Inną metodą na pozbycie się zmarszczek pod oczami jest botoks, powszechnie znany jako jad kiełbasiany. Substancja ta w małych dawkach przynosi świetne efekty. Jej działanie polega na unieruchomieniu mięśnia odpowiedzialnego za dana zmarszczkę mimiczną. Zabieg wstrzykiwania botoksu również trzeba powtarzać, bo jego efekt zanika.

Po porównaniu tych dwóch metod okazuje się jednak, że kwas hialuronowy na zmarszczki pod oczami jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy. Wypełnia je, ale nie ingeruje w działanie mięśni twarzy.

Wypełniacz pod oczy jest polecany dla osób już posiadających głębokie zmarszczki pod oczami, ponieważ żaden kosmetyk nie pomoże w ich wyleczeniu.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dają zabiegi z kwasem hialuronowym. Ogromną zaletą tych zabiegów jest też to,że efekty widoczne są niemal od razu i rzadko kiedy występuje opuchlizna,czy zasinienie.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1