https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Kwas polimlekowy sculptra w dermatologii estetycznej - IMESO
Kwas polimlekowy sculptra w dermatologii estetycznej

Kwas polimlekowy sculptra w dermatologii estetycznej

Czy wiesz jakie są jedne z nowych metod stosowanych w medycynie estetycznej? Co zrobić by Twoja skóra była na długo piękna, gładka i odpowiednio nawilżona?


Wiesz czym jest sculptura, która gwarantuje Ci doskonały efekt odmłodzenia. Niestety, tylko cierpliwe osoby będą chciały z tego korzystać. Efekty nie są widoczne od razu, ale jak już się pojawią, to utrzymują się one do nawet dwóch lat. Jest to jedyny preparat do wstrzyknięć dostępny na świecie, który nie pozwoli Ci zaobserwować zmian, które tak bardzo pragniesz, z dnia na dzień.

Głównym składnikiem sculptry jest kwas polimlekowy, który znajduje zastosowanie w medycynie estetycznej już od ponad 10 lat. W naturalny sposób kolagen wchłaniany jest przez organizm, a Twoja skóra będzie wyglądała na naturalną. Sposób działania jest inny niż w przypadku użycia na przykład kwasu hialuronowego, gdzie efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Sculptra jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą, by efekt był gwałtowny.

Ilość zabiegów i  wstrzykiwanie kwasu polimlekowego jest dobierany według potrzeb pacjentki, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Niezwykła substancja pozwala na pobudzenie własnych tkanek do zwiększenia ilości produkcji kolagenu. Pacjentki są bardzo zadowolone z efektów. Dzięki kuracji odzyskują zdrowszy wygląd. Na początku mimo nie dostrzegania żadnych zmian, nie są negatywnie nastawione. Z każdym zabiegiem, efekty są coraz bardziej widoczne. Trzy zabiegi wystarczy na dostrzeżenie łagodniejszych linii wokół oczu i ust. W ciągu kilku miesięcy pacjentki wyglądały na bardziej wypoczęte i młodsze. Dłuższy okres czasu spowodował, że wszystko wyglądało naturalnie. Pozbyły się tak zwanych "kurzych łapek" oraz zapadniętych policzków. Ich wargi zyskały dawny wygląd a one już nie wyglądały na niezadowolone z upływającego czasu.

Negatywnych skutków po użyciu kwasu polimlekowego jest bardzo mało. Zabieg są bardzo bezpieczne i rzadko odnotować można jakiekolwiek powikłania. Warto jednak wiedzieć, że choć prawdopodobieństwo jest minimalne, to niestety zawsze może zdarzyć się coś niespodziewanego. Opuchnięcie lub zaczerwienie po zabiegu jest niewidoczne już po kliku dniach. Może jednak dojść do stanu zapalnego lub zwłóknienia skóry a wtedy jest już potrzebna pomoc specjalisty. Mimo, że występuje to niezwykle rzadko to warto zdawać sobie z tego sprawę.

Niewątpliwym jest jednak fakt, że kwas polimlekowym sculptra stosowany w dermatologii estetycznej jest jednym z najzdrowszych i najbezpieczniejszych metod na poprawę kondycji skóry, mimo, że na efekty trzeba czekać kilka miesięcy.

Zobacz produkty

Głowica zabiegowa generująca 2 mln impulsów fali uderzeniowej

Komentarze

5/5
Mój organizm bardzo dobrze zareagował na ten zabieg, a efekty są rewelacyjne i nie zmieniają naszego wyglądu tzn nadal moja twarz wygląda naturalnie.
5/5
Moja mama korzystała z tego zabiegu. Jest efektowny to na pewno,ale ja wolę kwas hialuronowy, bo z natury jestem niecierpliwa i lubię kiedy efekty widoczne są od razu.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1