Lipofilling twarzy

Lipofilling twarzy

Lipofiling polega na przeszczepaniu własnego tłuszczu z jednego miejsca w inne. Jest to bardzo korzystne w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej w miejcu, gdzie mamy jej za dużo i uzupełnienie miejsc, które również chcemy poddać zabiegom estetycznym.

Nasza skóra w miarę upływu lat skazana jest na zmniejszenie jędrności i pojawianie się zmarszczek, co dla wielu z nas stanowi nie lada problem. Słynne "podkowy pod oczami", inne położenie kącików ust czy  zapadnięte powieki to tylko kilka z wielu mankamentów, które możemy zaobserwować. Warto jednak pamiętać, że medycyna i nauka jest znacznie lepsza i doskonalsza. Mamy okazję do zredukowania niektórych objawów, które nam przeszkadzają. Nowe metody powodują, że zabiegi są coraz mniej bolesne, a znieczulenie miejscowe jest w pełni wystarczające. Rewolucyjne zastosowanie zimnego powietrza w medycynie estetycznej daje możliwości zastosowania najbardziej naturalnej metody znieczulenia.

Zabieg lipofillingu również w ostatnim czasie cieszy się coraz większą sławą. Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojego poziomu tkanki tłuszczowej i chciałaś poddać się zabiegowi odsysania tłuszczu, to oprócz pozbycia się zbędnej jego ilości z jednego miejsca, możesz wstrzyknąć go do wypełnienia zmarszczek koło oczu.

Zabieg taki składa się z kilku różnych etapów. Na początku musimy pozbyć się tkanki tłuszczowej znajdującej się na brzuchu, biodrach, czy udach, która zostaje przefiltrowana, by pozbyć się z niej jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przygotowany tłuszcz, który zawiera różną gęstość, jest gotowy do ponownego użycia. Wstrzykiwany zostaje w odpowiednie miejsca twarzy. Dzięki temu możliwe są redukcje zmarszczek, fałdów i bruzd. Dodatkowo, już nie będziesz musiała martwić się, że masz cienie pod oczami i zastanawiać się, jakie kosmetyki je zakryją. Pozwoli Ci to również na uzupełnienie tkanki tłuszczowej twarzy i uzyskanie jej odpowiednich kształtów, z dbałością o odpowiednie zachowanie rysów twarzy. Jeżeli cierpisz na blizny po trądziku, który zawsze był Twoją zmorą, to zabieg lipofillingu również pozwoli Ci na ich całkowite zredukowanie.


Jak widać lipofilling ma duże zastosowanie. Naturalna metoda jest najbardziej bezpieczna. Do Twojego organizmu nie są podawane żadne obce substancje. Dodatkowo, zabieg ten może być stosowany w kombinacji z innymi. Oprócz zastosowania do lipofillingu twarzy, sposób taki szczyci się coraz większą popularnością do poprawy wizerunku dłoni oraz narządów płciowych.

Medycyna estetyczna w miarę upływu lat zyskuje coraz więcej zwolenników. Każdemu z nas zależy na zdrowym wyglądzie, a skoro jest to możliwe i bezpieczne, a do tego praktycznie bezbolesne to dlaczego nie spróbować by poczuć się zdrowiej i młodziej?

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Polecam wszystkim tez zabieg. Efekty są świetne i czuję się rewelacyjnie.
5/5
Zabieg bardzo korzystny i efektowny. Najważniejsze, że nie zmienia rysów twarzy dzięki czemu nadal wyglądam naturalnie. Polecam
Ula
5/5
Wykonałam zabieg jakieś 3 miesiące temu. Efekty są natychmiastowe i wyglądają naturalnie. Wszystko się ładnie i szybko goi bo własny tłuszcz jest akceptowany przez organizm :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły