https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Liposukcja bez skalpela - IMESO
Liposukcja bez skalpela

Liposukcja bez skalpela

Liposukcja jeszcze kilka lat temu była uważana za innowacyjną metodę usuwania tkanki tłuszczowej z brzucha, ud czy pośladków. Równomierne usuwanie tłuszczu spod skóry odbywało się jednak operacyjnie i przy użyciu specjalnych sprzętów. Obecnie usuwanie tłuszczu nie wymaga tak dużej ingerencji w ciało. Zamiast zwykłej liposukcji stosowana jest między innymi kriolipoliza – zamrażanie tłuszczu w celu jego późniejszego naturalnego usunięcia przez organizm.


Czym jest kriolipoliza?

Jak już wspomniano kriolipoliza to po prostu zamrażanie tłuszczu. Zabieg odbywa się przy użyciu specjalnych urządzeń, między innymi bezkonkurencyjnej na Świecie innowacyjnej kriolipolizy ZLipo System, która dostępna jest w asortymencie IMESO AESTHETIC GROUP. To bardzo nowoczesny i intuicyjny aparat, który posiada głowice mrożące. Emitowana przez nie niska temperatura powoduje śmierć komórek tłuszczowych, które są na nią najbardziej uwrażliwione. Urządzenie nie oddziałuje na żadne inne tkanki, tylko na tkankę tłuszczową. Tym samym jego działanie jest w pełni bezpieczne dla innych tkanek pacjenta. Komórki umierają w sposób naturalny i są usuwane z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Układ limfatyczny pozbywa się ich w ciągu 10-12 tygodniu a przy synergii z falą uderzeniową ZWavePro już po 4-6 tygodniach. Właśnie takie połączenie nazwane zostalo: Drugą Generacją Kriolipolizy- ZLipo System. Trzy różne aplikatory urządzenia pozwalają na stosowanie kriolipolizy na różnych obszarach ciała. Co więcej dzięki nim można w jednym czasie wykonywać zabieg na obydwu udach czy pośladkach. Łatwa obsługa ZLipo pomaga w odpowiednim ustawieniu parametrów zabiegu, by był on jak najskuteczniejszy dla pacjenta. Można je także na bieżąco kontrolować bez przerywania zabiegu. Trwa on z reguły kilkadziesiąt minut. Skóra zostaje zassana przez głowicę, a następnie schłodzona do wybranej temperatury ustawionej na poziomie między -10 a 5 stopni Celsjusza. Dzięki jedynemu w tego typu zabiegach systemowi PulsComfort zabieg jest bardzo bezpieczny i komfortowy dla pacjentów.

 

Zalety kriolipolizy Drugiej Generacji ZLipo System

Kriolipoliza ta pozwala na usunięcie bez skalpela i ingerencji chirurga nawet 40% tkanki tłuszczowejz obszaru zabiegowego. To metoda nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna. Podczas zabiegu może pojawić się jedynie odczucie zimna. Pierwsze jego efekty są zaś widoczne już po jednej serii kriolipolizy. Zaleca się jej powtórzenie jeśli jest taka potrzeba po około 1 miesiącu, ponieważ wtedy kończy się proces wydalania komórek tłuszczowych z ciała i będą dokładnie widoczne rezultaty zabiegu. Ta innowacyjna liposukcja bez skalpela pomaga przywrócić odpowiednie proporcje sylwetki. Dzięki niej pacjenci mogą pożegnać się z uporczywym tłuszczem nawet w miejscach, z których ciężko jest się go pozbyć – wewnętrznej stronie ud, na ramionach czy biodrach. Oprócz nich urządzenie aplikowane może być również na uda, brzuch, pośladki, łydki, dolną część pleców czy też męską klatkę piersiową.

 

Przeciwwskazania

Kriolipoliza ma również przeciwwskazania. Nie może ona być wykonywana w przypadku:

 

 • nadwagi większej niż 10 kg,
 • chorób wątroby,
 • ciąży i karmienia piersią,
 • zaburzeń krążenia,
 • stanów zapalnych,
 • wrażliwości na zimno,
 • krioglobulinemii,
 • nowotworów,
 • choroby Reynauda,
 • rozrusznika serca,
 • cukrzycy,
 • epilepsji,
 • zaburzeń pracy nerek,
 • otwartych ran i stanów zapalnych,
 • infekcji.

 

Zalecenia po zabiegu

Kriolipoliza nie wywołuje efektów niepożądanych. Nie wymaga ona również przechodzenia rekonwalescencji. Pacjent może od razu wrócić do wykonywanych na co dzień czynności. Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i lekko obrzmiała, a także wykazywać zaburzone czucie, które jest naturalne po oddziaływaniu długotrwałym oddziaływaniu niskich temperatur. Objawy te ustępują bardzo szybko i nie należy się nimi martwić. U niewielkiej liczby osób pojawiają się odczucia bólowe zbliżone do zakwasów lub też drobne krwiaki. Nie są one jednak niebezpieczne dla zdrowia. Lekarz specjalista określi stan skóry po zabiegu i wyda ewentualne zalecenia. Zaleca się po zabiegu zwiększenie aktywności fizycznej oraz dietę niskotłuszczową minimum 3 dni po zabiegu.

 

Wykonując zabieg przy użyciu nowoczesnych sprzętów oraz w najlepszych klinikach estetycznych możemy być pewni na 100% bezpieczeństwa kriolipolizy i jej widocznych efektów w postaci wymodelowania sylwetki poprzez redukcję nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

SOFTFIL® PRECISION 25G/50/XL The cannula for aesthetic treatments

Komentarze

5/5
Jestem na tak jeśli chodzi o kriolipolizę i polecam wszystkim moim koleżankom. Najważniejsze dla mnie jest to ,że bez żadnego wysiłku pozbyłam się tkanki tłuszczowej .
5/5
Rewelacyjny i nieinwazyjny zabieg, z którego z pewnością będę korzystać w razie potrzeby.
Basia-Bas
5/5
Czyli lepiej wykonać zabieg kriolipolizy, który jest nieinwazyjny? Czy to najlepiej ustalić ze specjalistą?
Maria
5/5
Korzystałam z zabiegu kriolipolizy, by pozbyć się tłuszczyku z brzucha. Mogą go wszystkim polecić, bo metoda nie jest wcale bolesna ani nie wymaga rekonwalescencji. Teraz namówiłam na zabieg męża, który zawsze narzekał na swoje boczki.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1