Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna to doskonały sposób na wyszczuplenie sylwetki oraz jej wymodelowanie. Zabieg jest dla pacjenta w pełni bezpieczny, odbywa się bez ingerencji skalpela.


Czym jest liposukcja kawitacyjna?

Zabieg liposukcji kawitacyjnej znajduje zastosowanie w kosmetologii, medycynie estetycznej, jak też w chirurgii estetycznej. Jest to bezinwazyjna metoda redukcji tłuszczu lub cellulitu. W zabiegu wykorzystuje się ultradźwięki o niskiej częstotliwości. Ruch, który to generowany jest przez te ultradźwięki przemienia stan skupienia zalegających na ciele złogów tłuszczu. Ze stanu stałego przechodzą one w stan ciekły. Cały ten proces jest przede wszystkim bezinwazyjny i bezbolesny. Nie wywołuje u pacjentów żadnych efektów ubocznych. Efekty po liposukcji kawitacyjnej są bardzo zadowalające. Zabieg polecany jest zarówno kobietom, jak też mężczyznom.

Liposukcja kawitacyjna daje możliwość przeprowadzenia niezwykle łagodnego masażu określonych tkanek ciała. Prowadzi to do stymulacji układu limfatycznego, naczyniowego oraz procesów metabolicznych. Tkanki rozgrzewają się, co powoduje ich odprężenie.

Ile zabiegów liposukcji kawitacyjnej trzeba wykonać? To już kwestia zupełnie indywidualna. Wszystko bowiem zależy od tego z jakimi problemami walczymy. Czy zalegająca tkanka tłuszczowa jest bardzo duża i oporna, czy likwidujemy cellulit w zaawansowanym stadium, czy może dopiero w swojej początkowej fazie. Jednak takie najczęściej zalecane minimum to seria 10 zabiegów, które wykonuje się co około 5 dni. Oczywiście tą kwestię ustalić trzeba zawsze ze specjalistą. Tylko bowiem dokładny i szczegółowy wywiad pozwoli dobrać najkorzystniejszą dla pacjenta ilość zabiegów, która zagwarantuje mu zadowalające efekty.

 

Liposukcja kawitacyjna – efekty

Zabieg liposukcji kawitacyjnej to szereg korzystnych dla ciała efektów. Liposukcja pomaga bowiem wyszczuplić ciało i pięknie wymodelować sylwetkę, znacząco zmniejsza również cellulit. Zabieg skutecznie rozbija zbędne komórki tłuszczowe. Liposukcja kawitacyjna to też wspaniały sposób na ujędrnienie skóry. Zabieg stymuluje przemianę materii oraz zwiększa absorpcję składników aktywnych.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Decydując się na zabieg liposukcji kawitacyjnej trzeba wziąć pod uwagę wszelkie przeciwwskazania do zabiegu. Główne przeciwwskazania to między innymi:

 

 • niewydolność krążenia,
 • przewlekłe nadciśnienie tętnicze oraz niewydolność serca,
 • niewydolność wątroby,
 • nowotwory, jak również stany po usunięciu zmian nowotworowych,
 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • wszczepiony rozrusznik serca, bądź też sztuczna zastawka,
 • posiadanie implantów metalowych w okolicy ciała, która to poddawana jest zabiegowi,
 • cukrzyca,
 • padaczka,
 • osteoporoza,
 • bakteryjne lub wirusowe schorzenia skórne.

 

Każdy pacjent zawsze przed ewentualnym zabiegiem przebyć musi odpowiednie konsultacje. Oczywiście jeżeli pojawia się u niego któreś z powyższych przeciwwskazań, to zapewne zabieg nie będzie możliwy. Jednak ostatecznie musi to ocenić specjalista.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)

Komentarze

5/5
Jestem zachwycona efektami jakie daje ten zabieg. Nie pamiętam kiedy moje ciało wyglądało tak zdrowo, a skóra była jędrna i wolna od cellulitu. Dla mnie rewelacja!!!
5/5
Zbliża się lato trzeba coś zrobić aby móc się pokazać w bikini na plaży. Jestem na tak!
5/5
Dziewczyny jeśli marzy się wam zgrabne ciało bez cellulitu to nie ma się nad czym zastanawiać tylko umówić się na zabieg. Jak dla mnie rewelacja!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły