https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Lwia zmarszczka - jak się jej pozbyć? - IMESO
Lwia zmarszczka - jak się jej pozbyć?

Lwia zmarszczka - jak się jej pozbyć?

Lwia zmarszczka jest jedną ze zmarszczek mimicznych, które spowodowane są pracą mięśni twarzy. Odpowiada za nią mały mięsień na czole położony powyżej nasady nosa, który kurczy się za każdym razem gdy marszczymy czoło. Lwia bruzda to pionowa linia pojawiająca się między brwiami, która nadaje twarzy groźnego, pochmurnego wyglądu, dlatego nazywana jest także zmarszczką gniewu.

Pionowa zmarszczka między brwiami nie jest oczywiście ozdobą twarzy i wiele osób chce się jej pozbyć za wszelką cenę. Powstaje ona na wskutek częstego i niekontrolowanego marszczenia czoła, szczególnie gdy przebywamy na słońcu. Medycyna estetyczna wychodzi osobom dotkniętym problemem lwiej zmarszczki na przeciw i oferuje szeroką gamę zabiegów ją likwidujących. Nie trzeba jednak od razu udawać się do specjalisty żeby dowiedzieć się jak pozbyć się lwiej zmarszczki.

Jedną z metod gwarantujących efekty przy regularnym stosowaniu jest zestaw ćwiczeń i masażu na lwią zmarszczkę. Facefitness pomaga nie tylko w tym problemie, ale też przy redukcji linii oraz bruzd w innych miejscach twarzy. Ćwiczenia pomagające wygładzić lwią zmarszczkę polegają na uciskaniu za pomocą palców wskazujących miejsca jej powstania, a następnie silnym marszczeniu brwi. Kolejnym krokiem w masażu na lwią zmarszczkę, który pomoże w jej usunięciu to przykładanie całej zaokrąglonej dłoni do czoła i okolic nosa. Filmy z dokładnym instruktażem ćwiczeń i masażu dostępne są w internecie, można zapytać o niego również lekarza medycyny estetycznej lub kosmetologa.

Jednak opisane metody nie pomogą natychmiastowo w pozbyciu się problemu lwiej bruzdy. Najszybciej zadziała wstrzyknięcie w jej miejscu kwasu hialuronowego. Kwas występuje naturalnie w naszym organizmie, ale z czasem produkcja jego jest coraz mniejsza przez co skóra staje się mniej sprężysta i nienaturalnie obwisa co sprzyja pojawianiu się bruzd i zmarszczek. Działanie kwasu pomaga w odbudowie włókien kolagenowych i nawilżenie skóry. Zastrzyk z wypełniaczem wykonuje lekarz po zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Następnie rozmasowuje on substancję pod skórą w celu dokładnego jej rozłożenia. Coraz więcej lekarzy w Polsce wykorzystuje do tego typu zabiegu ZFill firmy iMeso, profesjonalny wypełniacz z kwasem hialuronowym. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast i utrzymują się przez długi okres 10 - 18 miesięcy. W zależności jak głęboka jest lwia bruzda może zaistnieć potrzeba do powtórzenia zabiegu jej wypełnienia aż zniknie.

Skutecznym rozwiązaniem jak zlikwidować lwią zmarszczkę jest także botoks, który unieruchamia mięsień za nią odpowiedzialny na kilka miesięcy.


Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Bardzo zaciekawił mnie facefitness nie słyszałam wcześniej o tym zabiegu. Muszę sprawdzić jak poprawnie wykonywać te ćwiczenia.
Renia
5/5
Nigdy wcześniej nie słyszałam o facefitnesie, a myślę, że to świetna metoda i przede wszystkim nieinwazyjna. Chętnie spróbuję
Nikola978
5/5
Mam 25 lat i właśnie i się pojawiła taka zmarszczka.. Wypełnienie kwasem hialuronowym wydaje się dobrym rozwiązaniem. Dziękuje za informacje!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1