Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy

Skóra głowy jest niezwykle delikatna i podatna na różne choroby. Aby pozbyć się niechcianych schorzeń oraz zadbać o włosy stosuje się zabieg mezoterapii.

Czym jest mezoterapia skóry głowy?

Mezoterapia skóry głowy jest zabiegiem leczniczym. Skóra głowy to miejsce bardzo delikatne i podatne na zmiany chorobowe. Aby pozbyć się wszelkich schorzeń stosuje się właśnie zabieg mezoterapii skóry głowy, który polega na wstrzyknięciu odpowiednio dobranych dawek substancji leczniczych w miejsca chorobowe. Efekty mezoterapii skóry głowy to przede wszystkim zdrowa i odżywiona skóra. Mezoterapia to zabieg, który cechuje się bardzo dużą skutecznością. Warto jednak wiedzieć, że koniecznością jest zastosowanie kilku zabiegów, ponieważ jeden może przynieść nieznaczne efekty. Wiele oczywiście zależy od indywidualnych cech danej skóry. Warto więc skonsultować się z profesjonalistą, który dobierze odpowiednią liczbę zabiegów.


Wzmocnienie włosów

Mezoterapia igłowa na włosy to powierzchniowe ostrzykiwanie skóry głowy przy użyciu substancji, które działają korzystnie na całe włosy. Substancje lecznicze wstrzykuje się punktowo, w sąsiedztwo cebulek włosowych. Igła przebija się poprzez rogową warstwę naskórka, tym samym docierając do skóry właściwej. Dlatego właśnie mezoterapia włosów przynosi wspaniałe rezultaty. Włosy po zabiegu mezoterapii zostają silnie odżywione i wzmocnione. Mezoterapia zmniejsza też ich wypadanie. Zastosowanie zabiegu mezoterapii włosów jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają słabe włosy i ciągle zmagają się z ich wypadaniem.


Przeciwwskazania do mezoterapii

Głównym przeciwwskazaniem do przeprowadzenia mezoterapii jest alergia na jakikolwiek składnik preparatu stosowanego przy zabiegu.  Przeciwwskazaniem są także wszelkie stany ropne w miejscu, w którym ma zostać zaaplikowana substancja. Zabiegu nie wolno stosować u kobiet w ciąży i będących w okresie laktacji. Nie poleca się także przeprowadzać zabiegu u kobiet w czasie menstruacji.


Mezoterapia zabieg przynoszący same korzyści

Zastosowanie mezoterapii skóry głowy to korzyść dla całej skóry głowy i włosów. Dlatego właśnie zabieg ten wciąż zyskuje na popularności wśród pacjentów na całym świecie. Poddają się mu kobiety jak również mężczyźni. Kobiety zazwyczaj chcą uzyskać efekt zdrowych, lśniących i gęstych włosów. Natomiast mężczyźni często poddają się zabiegowi, ponieważ chcą zabezpieczyć się przed nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. Mezoterapia jest więc doskonałym rozwiązaniem zarówno dla pań i panów.

Zobacz produkty

Zimmer Z Wave Pro - urządzenie do terapii falą uderzeniową

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły