Modelowanie sylwetki - IMESO
Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Każda z kobiet marzy o tym, żeby mieć piękną i nienaganną sylwetkę. Aby uzyskać wymarzone ciało robić można wiele. Począwszy od diety i ćwiczeń sportowych, aż po odpowiednie preparaty kosmetyczne i zabiegi.


Dieta i sport to doskonały sposób na piękną sylwetkę, jednak nie każdy ma czas i warunki do tego, aby uprawiać sport. Uzyskanie pożądanej sylwetki poprzez ćwiczenia wymaga sporo czasu i wyrzeczeń. Wiele osób jednak chce bardzo szybkich i spektakularnych efektów. Wtedy z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Połączenie medycyny estetycznej oraz odpowiednich kosmetyków pozwala uzyskać sylwetkę piękną i zarazem dokładnie taką o jakiej marzymy. Zabiegi modelujące sylwetkę lub inaczej wyszczuplające, to nie tylko wymodelowanie ciała. To także doskonały sposób na pozbycie się cellulitu i różnych innych drobnych niedoskonałości.

 

Modelowanie ciała w gabinecie

Modelowanie sylwetki w gabinecie estetycznym to w ostatnim czasie bardzo popularny sposób na poprawienie urody. Na czym polega zabieg wyszczuplający, który wykonuje się w gabinecie?

Modelowanie sylwetki pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej na stałe. Co więcej, nie korzysta się tutaj ze skalpelów, a pacjent nie musi pozostawać w szpitalu.

Komórki tłuszczowe, których tak bardzo nie lubimy gromadzą się przede wszystkim w podskórnej warstwie, czyli nie głęboko. Można więc dotrzeć do nich na różne sposoby i skutecznie się ich pozbyć. Zbędny tłuszcz można więc zniszczyć poprzez na przykład rozpuszczenie ich powłoki, rozbicie przy wykorzystaniu fali uderzeniowej, albo zniszczyć poprzez wstrzyknięcie pod skórę substancji chemicznych.

Niezależnie jednak od tego, jaką techniką modelować będziemy sylwetkę, to efektem zawsze będzie pięknie wymodelowane ciało bez zbędnego tłuszczu. Oczywiście wybór stosownej metody zawsze musi być bardzo szczegółowo skonsultowany ze specjalistą.

Jakie części ciała najczęściej poddawane są zabiegom modelowania? Oczywiście brzuch, jest to bowiem miejsce, w którym odkłada się spora ilość tkanki tłuszczowej. To także nierzadko pośladki, uda, łydki oraz kostki. Modeluje się również twarz w celu likwidacji tzw. „drugiego podbródka”.

 

Modelowanie to nie odchudzanie

Pamiętać trzeba, że zabieg wyszczuplający i modelujący nie jest sposobem na odchudzanie. Modelowanie sylwetki to usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej tylko z wybranych fragmentów ciała, które akurat mają być poprawione. I tak naprawdę, aby osiągnąć najkorzystniejszy efekt warto dodatkowo też skorzystać z odpowiedniej diety, ćwiczenia również będą wskazane. Tkanka tłuszczowa to w końcu często efekt niewłaściwego odżywiania się. Tak więc nawet najskuteczniejszy zabieg nie da trwałych efektów, jeżeli po jego realizacji pacjent będzie się odżywiał nieprawidłowo.

Jeszcze do niedawna modelowanie sylwetki wymagało sporej interwencji lekarza chirurga. Zabiegi wymagały zaangażowania i ingerencji w ciało. Dzisiaj modelowanie sylwetki jest już zupełnie prostsze. Wystarczy wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. I nic dziwnego w tym, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły