Najlepsze profesjonalne medyczne urządzenie chłodzące? - IMESO
Najlepsze profesjonalne medyczne urządzenie chłodzące?
03.08.2015

Najlepsze profesjonalne medyczne urządzenie chłodzące?

Na całym świecie dermatolodzy, chirurdzy plastycy, lekarze medycyny estetycznej szukają urządzeń do swoich klinik spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i o najwyższym współczynniku skuteczności. Bez względu jaki rodzaj urządzenia weźmiemy pod analizę jest jedno, które nie ma sobie równych w swojej klasie. Mowa o Zimmer Cryo 6 Derma Cooler zwanym potocznie : Cryo 6.


Aparat Cryo 6 to urządzenie stworzone z myślą o tych standardach.  Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne, certyfikaty medyczne, między innymi certyfikat FDA, CE.

 

Czym jest Cryo 6 , następca Cryo 5?

Profesjonalna krioterapia, aparat do krioterapii miejscowej, profesjonalne medyczne urządzenie chłodzące stosowane w fizjoterapii, a precyzyjniej w zabiegach fizykoterapeutycznych jak również w dermatologii i medycynie estetycznej. Zastosowanie rzeczywiście jest szerokie, a wynika to z cech urządzenia i właściwości zimna w medycynie.

 

cryo 6 najlepsza na świecie chłodziarka medyczna dla profesjonalistów

 

Jedną z niezastąpionych cech urządzenia Cryo 6 jest protekcyjne działanie zimnego i suchego powietrza przy wszelkich zabiegach laserowych, jak również peelingach, kwasach, zabiegach iniekcyjnych czy zabiegach DermaPen.

Zapobieganie poparzeniom termicznym jak również znieczulenie prawie każdego zabiegu medycznego stawia Cryo 6 na pierwszym miejscu jako urządzenia podnoszące komfort pacjenta. Zimne, suche i sterylne powietrze staje się w tym przypadku niezastąpioną metodą naturalnego znieczulenia bez żadnych dodatkowych kremów czy substancji. Aparat działa samym strumieniem zimnego suchego powietrza, które nie pozostawia na skórze oszronienia. Ta ważna cecha w przypadku terapii laserowej sprawia, że wiązka lasera nie jest zozpraszana przez kryształy wody na skórze (szron), a dzięki temu zabieg laserowy jest skuteczny i bezpieczny.

Urządzenie nie wymaga uzupełniania jakimkolwiek czynnikiem chłodzącym. Jedyne co trzeba zrobić to podłączyć do gniazdka z zabezpieczeniem.

Główny dystrybutor i partner niemieckiego producenta Zimmer MedizinSysteme w Polsce, firma IMESO AESTHETIC GROUP prowadzi autoryzowany serwis wszystkich urządzeń Zimmer. Wszystkie kliniki i partnerzy IMESO są tym samym wspierani technicznie i merytorycznie na terenie całego kraju.

Naprawa Cryo 6, w zależności od awarii, odbywa się w serwisie firmowym w Warszawie lub u klienta na terenie całej Polski. Zgłoszenia naprawy można dokonywać 24 godz./dobę na maila: serwis@imeso.pl lub pod numerem telefonu +48  730 898 002.

Tylko w IMESO AESTHETIC GROUP na urządzenie do krioterapii Cryo 6 każda klinika otrzyma aż 4 lata gwarancji. To rozwiązanie zabezpiecza ciągłość działania i wspierania działalności medycznej.

 

W razie potrzeby firma IMESO AESTHETIC dostarcza urządzenie zastępcze. 


Zobacz produkty

Głowica zabiegowa generująca 2 mln impulsów fali uderzeniowej

Komentarze

5/5
Dzięki temu urządzeniu zabieg jest zupełnie bezbolesny, a na skórze odczuwalne jest jedynie chłodzenie.
Kamila-24
5/5
Jak zobaczyłam Zimmer Cryo 6 Derma Cooler podczas zabiegu to byłam trochę zestresowana że nawet znieczulanie będzie bolesne. Jednak, Cryo 6 jest skutecznym urządzeniem. Przed, w trakcie i po zabiegu Cryo 6 zapewnił zero bólu :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły