Najskuteczniejsze nieinwazyjne usuwanie tłuszczu

Najskuteczniejsze nieinwazyjne usuwanie tłuszczu

Każda kobieta marzy o pięknej sylwetce bez grama zbędnej tkanki tłuszczowej. Niestety czasem nawet pomimo dużego wysiłku włożonego w odchudzanie, pozbycie się niedoskonałości jest bardzo trudne. Z pomocą przychodzi na szczęście współczesna medycyna estetyczna.


Piękna sylwetka nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale też wpływa na samoocenę. Dlatego właśnie tysiące kobiet marzy o idealnym ciele. Współczesna medycyna estetyczna daje coraz to więcej możliwości w zakresie modelowania ciała, tak więc kobiety mają wiele opcji, aby poprawić wygląd swojego ciała. Wiele pacjentek jednak pomimo tych chęci bardzo boi się zabiegów, które ingerują w ciało. Na szczęście możliwe jest dzisiaj nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. Dzięki jakim zabiegom możliwe jest zupełnie nieinwazyjne usuwanie tłuszczu? Przede wszystkim dzięki kriolipolizie oraz zastosowaniu fali uderzeniowej. Zabiegi te można stosować osobno, jednak połączenie razem tych dwóch metod daje najbardziej spektakularne efekty. Kriolipoliza i fala uderzeniowa stosowane w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej to innowacyjna koncepcja zabiegowa w modelowaniu sylwetki. Siła Synergii koncepcją Sukcesu!

 

Przyjrzyjmy się zatem czym jest kriolipoliza, a czym fala uderzeniowa i dlaczego warto te zabiegi łączyć ze sobą.

 

Kriolipoliza – zamrażanie zbędnych komórek tłuszczowych

Kriolipoliza to nieinwazyjny zabieg, dlatego będzie doskonałym wyborem dla pacjentek, które wręcz boją się skalpela. Jest to zabieg, z którego zdecydowanie powinna skorzystać każda osoba, u której dieta i ćwiczenia nie przynoszą większych rezultatów. Metoda ta polega na zamrożeniu zbędnych komórek tłuszczowych. Później są one z organizmu usuwane poprzez naturalne procesy metaboliczne. Zabieg kriolipolizy wykonywać można między innymi na brzuchu, nogach, ramionach, udach czy plecach. Efekty kriolipolizy to pozbycie się tej niechcianej tkanki tłuszczowej, pięknie wymodelowane ciało i jędrna skóra.

 

Zabieg kriolipolizy wykonuje się przy użyciu specjalnego aparatu – najlepszym rozwiązaniem jest tutaj urządzenie do kriolipolizy Zimmer ZLipo. Aparat można z powodzeniem używać na różne części ciała, ponieważ posiada on aplikatory w różnych rozmiarach. ZLipo to urządzenie innowacyjne, wygodne w obsłudze i gwarantujące pacjentowi pełne bezpieczeństwo i komfort. Parametry zabiegu można tu ustawić optymalnie do potrzeb zabiegu i cech indywidualnych każdego pacjenta. To jedyne takie urządzenie na świecie. Użycie najwyższej klasy sprzętu jest bardzo ważne, ponieważ ma to wpływ na efekty całego zabiegu.

Pacjent do zabiegu zostaje odpowiednio przygotowany. Na obszar ciała, który poddawany będzie zabiegowi, kładzie się specjalną matę "ZLipo fleece" nasączoną specjalistycznym żelem – jest to niezbędne. Pacjenta układa się zazwyczaj w pozycji leżącej (uzależnione od obszaru poddawanego zabiegowi). Następnie można przystąpić do właściwego zabiegu wykonywanego aparatem do kriolipolizy.

 

Czym jest fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa również stosowana jest w modelowaniu ciała. Tutaj niezbędne jest użycie specjalnego aparatu, który generuje takie fale. Innowacyjnym i polecanym przez specjalistów sprzętem do tego rodzaju zabiegów jest Zimmer ZWavePro. Jest to aparat bardzo wygodny w obsłudze, a przy tym zaawansowany technologicznie. Z łatwością można tutaj ustawić optymalne parametry danego zabiegu. Podobnie jak w przypadku kriolipolizy – do obszaru zabiegowego przykłada się głowicę urządzenia. Generuje ona odpowiednie fale uderzeniowe, oczywiście parametry tych fal są ustawiane stosownie do potrzeb zabiegu. Jak działa fala uderzeniowa? Przede wszystkim znacząco wspomaga mikrokrążenie i odbudowę kolagenu. Efekty zabiegu to skóra wygładzona i sprężysta.

 

Nieinwazyjna koncepcja zabiegowa w modelowaniu sylwetki

Efekty samej kriolipolizy są korzystne, aczkolwiek można je znacząco zwiększyć. Innowacyjnym połączeniem w zakresie nieinwazyjnego usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej jest połączenie kriolipolizy z falą uderzeniową. Zimmer ZLipo w połączeniu z Zimmer ZWavePro używane do modelowania sylwetki gwarantują uzyskanie efektów, z których zadowolone będą nawet najbardziej wymagające pacjentki.

Jak łączy się kriolipolizę z falą uderzeniową? Najpierw wykonuje się standardowy zabieg kriolizy. I bezpośrednio po nim powinno się zastosować właśnie falę uderzeniową. Warto tutaj poddać się serii zabiegów z wykorzystaniem fali uderzeniowej, najlepiej jeżeli będzie to 10 do 12 takich zabiegów, oczywiście w odpowiednich odstępach czasowych. Jak wykazały stosowne badania, połączenie kriolipolizy z falą uderzeniową poprawia elastyczność i sprężystość skóry oraz stymuluje drenaż limfatyczny, a efektywność eliminacji komórek tłuszczowych wzrasta dwukrotnie.

 

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

5/5
Słyszałam o łączeniu tych dwóch metod same dobre opinie. Jak do tej pory korzystałam jedynie z fali uderzeniowej i efekt był super. Myślę, że w połączeniu z kriolipolizą efekty będą jeszcze bardziej zadowalające.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły