https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające brzuch - IMESO
Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające brzuch

Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające brzuch

Modelowanie sylwetki, w tym odchudzanie brzucha jest bardzo skuteczne jeśli sięgniemy po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Ćwiczenia i zdrowa dieta często nie wystarczają, kiedy chcemy zlikwidować tkankę tłuszczową z brzucha. Kiedy orientujemy się, że przybyło nam kilka centymetrów w talii, a dodatkowo zobaczymy na brzuchu nieestetyczny cellulit szukamy metody dzięki której skutecznie się ich pozbędziemy. W przypadku kobiet zwłaszcza po ciąży, mimo utraty wagi, brzuch pozostaje w złej kondycji i wtedy właśnie warto skorzystać z zabiegów, które w skuteczny i bezpieczny sposób pozwolą na jego wyszczuplenie.

Jakie zabiegi skutecznie wyszczupla brzuch?

Jeśli zdecydujemy się na terapie wyszczuplające brzuch w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, gdzie używany jest nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt mamy gwarancje wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej. Profesjonalne zabiegi odchudzające brzuch oprócz spalania tłuszczu pozwalają dodatkowo wymodelować go pobudzając krążenie i ujędrniając skórę. W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami szybciej osiągniemy wymarzony wygląd. Jakie zatem zabiegi wybrać, kiedy chcemy skutecznie zredukować tkankę tłuszczową z brzucha? Wybór jest spory warto zapoznać się, więc z zabiegami, które proponują gabinety medycyny estetycznej, aby wybrać najkorzystniejsze dla siebie. Do najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów zaliczamy: kriolipolizę, lipolizę iniekcyjną, karboksyterapię, fale ultradźwiękowe, fale uderzeniowe Z Wawe Pro i mezoterapię bezigłową.

 

Kriolipoliza

Wymrażanie tkanki tłuszczowej czyli zabieg kriolipolizy szczególnie polecany jest osobom, którym po szybkiej utracie wagi lub ciąży został brzuch. Często wystarcza jeden zabieg aby skutecznie zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu, w dodatku jest to zabieg nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny, nie wymagający dodatkowego przygotowania czy długiej rekonwalescencji po zabiegu. Najnowszym osiągnięciem zaprojektowanym przez niemiecką firmę Zimmer MecizineSysteme, której dystrybutorem w Polsce jest IMESO AESTHETIC jest przełomowa dla medycznego protokołu kriolipolizy- technologia Zlipo, pozwalająca trzykrotnie szybciej osiągnąć końcowe efekty terapii (czas oczekiwania na efekt to zaledwie 1 miesiąc). Dodatkowo urządzenie do kriolipolizy Zlipo pozwala zredukować aż 40 % tkanki tłuszczowej z brzucha (standardowo jest to 20%). Dzięki kriolipolizie technologią Zlipo komórki tłuszczowe krystalizują się, zostają bezpowrotnie uszkodzone, a następnie wydalone przez człowieka w naturalnym procesie metabolicznym.

 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna pozwala na wstrzyknięcie pod skórę preparatu, który wywołuje kontrolowany stan zapalny w tkance tłuszczowej, czego efektem jest obumieranie tłuszczu i wysmuklenie brzucha. Podczas zabiegu lekarz, nakłuwa brzuch przy użyciu bardzo cienkich igieł. Podczas Lipolizy iniekcyjnej warto skorzystać z Cryo 6 -uniwersalnego urządzenia chłodzącego, którego dystrybutorem w Polsce jest IMESO AESTHETIC, który skutecznie łagodzi ból związany z iniekcją, jaką stosuje się podczas tego zabiegu. Chłodzenie Cryo 6 wykonuje się zawsze przed aplikacją. Lipoliza iniekcyjna powoduje, że komórki tłuszczowe obumierają, a skóra na brzuchu pozostaje gładka i jędrna. Efekt jakim jest zmniejszenie obwodu w tali o ok. 2 cm można zauważyć już po 1 zabiegu.

 

Karboksyterapia

Wyszczuplanie brzucha za pomocą dwutlenku węgla polega na wprowadzenia medycznego dwutlenku węgla pod skórę brzucha za pomocą mikronakłuć czyli iniekcji. Tak jak w przypadku Lipolizy iniekcyjnej, także przed Karboksyterapią warto złagodzić ból, chłodząc brzuch urzadzeniem Cryo 6 oferowanym przez IMESO AESTETIC. Wprowadzony przez lekarza dwutlenek węgla powoduje zachodzenie szeregu reakcji chemicznych w tkance tłuszczowej pod skórą czego efektem jest silne wyszczuplenie i dodatkowo wygładzenie skóry brzucha. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bardzo skuteczny w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zalecane jest wykonanie od 3 do 8 zabiegów wtedy efekt jest trwały i najbardziej widoczny.

 

Fale ultradźwiękowe

Zabieg z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych pobudza krążenie limfy i krwi powodując napięcie skóry. Fale dźwiękowe o niskim ciśnieniu rozbijają komórki tłuszczowe powodując redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu na brzuchu. Zabieg ten pozawala na skuteczne wyszczuplenie i wymodelowanie brzucha, dodatkowo ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, dzięki usprawnieniu przepływu limfy. Zalecane jest wykonanie kilku zabiegów falami dźwiękowymi, ale efekty wyszczuplenia brzucha widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

Fale uderzeniowe Z Wawe Pro

Terapia falą uderzeniową skutecznie modeluje ciało, ale też redukuje tkankę tłuszczowa z brzucha. Rozbicie tłuszczu oraz napięcie tkanki łącznej powodujące zatrzymanie tkanki tłuszczowej w warstwie podskórnej sprawia, że obwód brzucha poddanego temu zabiegowi zmniejsza się. Nowoczesny i innowacyjny aparat do fali uderzeniowej Z Wawe Pro redukujący tkankę tłuszczową z brzucha wyposażony jest w nowoczesny kompresor zaopatrzony w system emitowania wysokiej energii fal uderzeniowych, działa na zasadzie akceleratora balistycznego- góruje nowoczesnością nad starszymi rozwiązaniami wykorzystującymi sprężone powietrze. Aparat ten emituje w miejscu przyłożenia do skóry uderzeniowe fale radialne, działające na dużej powierzchni, które docierają do wielu tkanek znajdujących się pod skórą i wywołują proces pobudzający tworzenie kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrna i elastyczna. Następuje też rozerwanie połączeń komórek tłuszczowych, które powodują pobudzenie ich metabolizmu.

 

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje prąd stały, prąd zmienny oraz ultradźwięki do redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, ale także do wygładzania skóry i redukcji cellulitu. Zalecane jest wykonanie co najmniej 4 sesji, podczas których pod skórę zostaje wprowadzony zostaje preparat ze składnikami aktywnymi ułatwiającymi przedostanie się cennych substancji pod skórę.

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)
Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)
Adapter laserowy płaski bez klipsa do urządzenia Cryo6 / Cryo mini / Cryo5
SOFTFIL® PRECISION 30G/25/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Komentarze

5/5
Zamrażanie tkanki tłuszczowej daje naprawdę dobre efekty. Polecam.
matylda
5/5
Ja mogę polecić mezoterapię bezigłową. Zabieg przyniósł rewelacyjne efekty.
Monika
5/5
Urządzenie Zlipo niezwykle skuteczne. Kriolipoliza bezboleśnie i nieinwazyjnie pomogła mi w końcu uzyskać swój wymarzony płaski brzuch.
Jola
5/5
Bardzo fajny artykuł. Ze swojego doświadczenia mogę polecić nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej, czyli kriolipolizę. Skutecznie pomaga w pozbyciu się nadmiernego tłuszczu i efekty trzymają się na długi czas.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1