https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Naturalne piękno w zgodzie z naturą - IMESO
Naturalne piękno w zgodzie z naturą

Naturalne piękno w zgodzie z naturą

Skóra wraz z wiekiem zmienia swój wygląd i fakturę - proces starzenia postępuje pomimo najlepszej pielęgnacji skóry.

 

 

Medycyna estetyczna kwas hialuronowy imeso.pl

 

Podczas aplikacji ZFill wypełniacza kwasu hialuronowego nowej generacji, Twój lekarz ma teraz możliwość połączenia w zabiegu bardzo skutecznego z urządzenia, Zimmer Cold Air Device Cryo6 (ZCryo). Urządzenie do praktycznie bezbolesnego osiągnięcia naszego młodzieńczego świeżego wyglądu, zwiększenia utraconej objętość i zminimalizowania zmarszczek. Dzięki zastosowaniu rozwiązania ZCryo podczas zabiegów iniekcyjnych naturalnie znieczulamy miejsce iniekcji zimnym powietrzem, nie wprowadzając przy tym żadnych dodatkowych środków znieczulających na skórę.

Aby skóra mogła być elastyczna i sprężysta musi być odpowiednio nawodniona. Kwas hialuronowy, który występuje naturalnie w skórze jest kluczowym składnikiem tkanki łącznej i dostarcza skórze wilgoci i środków odżywczych. Gdy zawartość kwasu hialuronowego jest mniejsza podczas naturalnego procesu starzenia, skóra nie może już zatrzymać wystarczającej wilgotności przez co traci swoją elastyczność i objętość, a co za tym idzie - tworzą się zmarszczki.

Zapytaj swojego lekarza o ZFill i urządzenie do praktycznie bezbolesnego zabiegu z zastosowaniem Zimnego Powietrza - ZCryo -Cold Air!

 

Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Jestem zachwycona efektami jakie przyniósł zabieg z kwasem hialuronowym. Myślę, że będę wracać do tego zabiegu z przyjemnością

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1