Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej - IMESO
Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza to innowacyjna metoda, która pozwala na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie bezinwazyjny. Likwidacja tkanki tłuszczowej następuje tutaj poprzez zamrażane komórek tłuszczowych przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. Jest to sposób bezpieczny i polecany wielu pacjentom.


Bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie było tak proste – kriolipoliza to metoda, która gwarantuje w tym zakresie bardzo imponujące efekty. Zabieg ten jest stosunkowo nowy, jednak szybko zyskuje sobie uznanie zarówno pośród pacjentów, jak też wśród specjalistów, którzy przeprowadzają zabiegi.

 

Na czym polega zabieg Kriolipolizy ZLipo?

Zabieg kriolipolizy to zamrażanie niechcianych komórek tłuszczowych. Może być stosowany na różne partie ciała, a między innymi na brzuch, uda, pośladki, plecy. Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha przez zamrażanie daje bardzo zauważalne efekty, zresztą podobnie jest z innymi częściami ciała. Komórki tłuszczowe są nasycone w kwasy tłuszczowe, a przez to bardzo wrażliwe na działanie niskich temperatur. Z kolei wszystkie sąsiadujące z nimi tkanki i naczynia krwionośne, w których poziom tłuszczu jest niski, nie wykazują takiej wrażliwości na zimno. Dlatego właśnie kriolipoliza działa tylko na te niechciane komórki. Zabieg jest więc bezpieczny ponieważ oddziaływuje tylko na zbędny tłuszcz. Co się dzieje z komórkami tłuszczowymi po zamrożeniu? Zostają one naturalnie wyeliminowane z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne. Tak więc kriolipoliza to zupełnie nieinwazyjne usuwanie tłuszczu.

 

Jak wykonuje się kriolipolizę ZLipo?

Zabieg zamrażania komórek tłuszczowych wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest tutaj sprzęt do kriolipolizy ZLipo. To nowoczesna maszyna, która umożliwia wykonanie zabiegu w sposób bezpieczny i zawsze komfortowy dla pacjenta. Z Lipo wyposażony jest w 3 rodzaje aplikatorów mrożąco-zasysyających, które można odpowiednio dopasować do obszaru, na którym realizowany będzie zabieg. Urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze.

 

Kiedy efekty?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po około 4 tygodniach, jednak te bardziej widoczne pojawiają się po około 2 miesiącach. W zależności od grubości tkanki tłuszczowej, której chcemy się pozbyć, zabieg należy wykonać od 1 do około 3 razy.


Kriolipoliza to doskonały sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki oraz zmniejszenie obwodu tych partii ciała, gdzie nagromadził się zbędny tłuszcz. Zabieg ten pomaga również pozbyć się cellulitu i poprawić stan skóry, ujędrnić ją w widoczny sposób. Kriolipoliza sprzyja również zmniejszeniu zatrzymywania się wody w organizmie.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Kiedy nie można jednak wykonać zabiegu? Istniej kilka przeciwwskazań, między innymi:

 

  • ciąża,
  • pierwsze 8 tygodni laktacji,
  • infekcje, zapalenie wątroby, białaczka,
  • pokrzywka i choroby skóry,
  • miejscowe zaburzenia krążenia,
  • zapalenie skóry, miejscowe stany zapalne, rany,
  • krioglobulinemia,
  • choroba Raynauda.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)

Komentarze

Miła
5/5
Z tego co rozumiem to kriolipoliza jest zabiegiem, gdzie nieinwazyjnie usuwa się tkankę tłuszczową. Ile trwa taki zabieg? Trzeba to powtarzać? Jak wygląda to nieinwazyjne usuwanie tłuszczu?
Agata Gr
5/5
Efekty są powalające! Serdecznie polecam i cieszę się ze zdecydowałam się na ten zabieg.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły