https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Okres jesienno- zimowy - najlepszy czas na walkę z przebarwieniami - IMESO
Okres jesienno- zimowy - najlepszy czas na walkę z przebarwieniami

Okres jesienno- zimowy - najlepszy czas na walkę z przebarwieniami

Późna jesień oraz zima to najlepszy czas na walkę z przebarwieniami. Skóra w tym czasie jest mniej narażona na działanie promieni słonecznych. Jest to więc dobry moment, by zaplanować serię zabiegów, które przyniosą wymierne efekty. Gruntowna regeneracja skóry, leczenie przebarwień i innych niedoskonałości skóry pozwolą odpowiednio przygotować ją na kolejny sezon. Zaburzenia pigmentacji są obecnie najczęściej spotykanym problemem estetycznym, który dotyka coraz większą liczbę kobiet, ale także i mężczyzn. U osób po 30 roku życia przebarwienia dotykają ponad 30% populacji, a po 50 problem ten dotyczy nawet 90% kobiet. Z czego wynika tak duży wzrost i jakie zabiegi estetyczne są najskuteczniejsze na przebarwienia?

Skąd biorą się przebarwienia?
Naturalnym jest, że pod wpływem promieni słonecznych nasza skóra staje się ciemniejsza. Odpowiada za to melanina czyli barwnik skóry, który chroni jej głębsze warstwy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Im ciemniejsza skóra, tym lepsza jej ochrona przed słońcem. Jeśli melanina rozkłada się równomiernie to wszystko jest w porządku. Problem przebarwień powstaje, kiedy na którymś z etapów zachwiany zostaje proces prawidłowej pigmentacji. Powoduje to zbyt duże nagromadzenie w jednym miejscu na twarzy melanocytów. Wówczas na skórze zaczynają pojawiać się ciemniejsze plamki, o różnym kształcie i zabarwieniu. Czasem pojawiają się w kilku miejscach na twarzy przez co zaburzają jej rysy. Przebarwienia pojawiają się nie tylko w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV, chociaż właśnie po sezonie wakacyjnym najczęściej je zauważamy.

Wpływ na powstawanie przebarwień mają także:
- zaburzenia hormonalne związane z ciążą, menopauzą lub przyjmowaniem środków antykoncepcyjnych,
- czynniki genetyczne,
- zaburzenia endokrynologiczne,
- substancje fotouczulające obecne w niektórych lekach czy perfumach.

Nieestetyczne plamy na twarzy wymagają zastosowania konkretnych zabiegów, które pozwolą się ich skutecznie pozbyć. Jakie formy terapii przynoszą najlepsze efekty?

Jakie zabiegi najlepiej przeprowadzić w okresie jesienno-zimowym
Niezależnie od przyczyny powstawania przebarwień stanowią one problem estetyczny i źródło kompleksów dla wielu osób. Medycyna estetyczna świetnie radzi sobie z tego typu problemem skórnym. Istnieje wiele skutecznych metod, dzięki którym można przywrócić skórze równomierny koloryt, a tym samym piękny wygląd. Wybierając rodzaj terapii warto postawić na wysoką jakość i bezpieczeństwo - wszak skóra twarzy jest naszą wizytówką i nie należy wystawiać jej na niepotrzebne ryzyko. Choć istnieje wiele tzw. domowych sposobów na przebarwienia, nie są one zbyt skuteczne, a w niektórych przypadkach mogą wyrządzić wręcz więcej szkody niż pożytku. Na jaką terapię zatem postawić by szybko i bezboleśnie pozbyć się przebarwień? Oto ciekawa propozycja, która z pewnością stanie się hitem także w Polsce.

Leonardo A.L.T. HyperPulse
Leonardo A.L.T. HyperPulse to innowacyjna, najnowocześniejsza technologia emisji energii światła dedykowana do likwidowania przebarwień skórnych. Wyróżnia się niesłychaną precyzją. Dzięki jej działaniu można wytworzyć wiązkę akumulacyjną promieni świetlnych rozproszonych. Długość fal dopasowywana jest zmiennymi filtrami w głowicy zabiegowej HyperPulse SR lub HyperPulse HR. To z kolei pozwala dopasować długość fal do rodzaju zabiegu i przekłada się na precyzję. Energia dociera do różnych warstw skóry gdzie skutecznie niweluje przebarwienia.

Kolejnym atutem stosowania terapii przy pomocy Leonardo A.L.T. HyperPulse jest bezpieczeństwo. Zabiegi te są całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne i bezbolesne. Wszystko dzięki opatentowanemu systemowi znieczulania kontaktowego. Cała powierzchnia pola zabiegowego jest chroniona w 100% w czasie przenikania dużych energii przez skórę. Głowica nie rozgrzewa się nawet przy ciągłej pracy emitowania energii. Dzięki temu pacjenci mają możliwość korzystania z technologii 5 mocniejszej bez poczucia dyskomfortu. Zabiegi przy użyciu Leonardo A.L. T. działają zarówno na płytkie przebarwienia naskórkowe, jak i te głębsze znajdujące się w skórze właściwej.


Zestawy filtrów pozwalają osobie wykonującej zabieg celowanie w selektywne chromofory czyli melaninę z hemoglobiną w leczeniu zaburzeń pigmentacyjnych ( przebarwień. W odróżnieniu od zabiegów laserem impulsy Leonardo akumulowane są w unikatowy sposób- przenikanie energii elektrycznej jest zwiększone, co tym samym podnosi skuteczność zabiegu. Błyski światła trafiają bezpośrednio w pigment zebrany w melanocytach (komórkach produkujących melaninę). Melanocyty pocięte przez energię świetlną zostają usunięte przez naturalną keratynizację czyli odnowienie naskórka. Leonardo A.L.T. HyperPulse od niedawna jest już dostępne w Polsce. Jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. Dzięki temu można korzystać z tej pionierskiej technologi także w naszym kraju.


Wskazania do zabiegu
Poza leczeniem przebarwień technologia Leonardo A.L.T. HyperPulse wykorzystywana jest także do leczenia: trądziku różowatego, rumienia, wiotkości skóry oraz trądziku. Terapia ta skierowana jest także do ludzi młodych jako świetna profilaktyka przeciwstarzeniowa. Dzięki silnej stymulacji kolagenu dochodzi do naturalnego wygładzenia zmarszczek.


Przeciwwskazania:

  • ciąża lub karmienie piersią,
  • aktywne choroby skóry,
  • Epilepsja,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nowotwory i/lub historia takich chorób,
  • choroby hormonalne,
  • stosowanie leków rozrzedzających krew,
  • cukrzyca,
  • stosowanie antybiotyków lub innych leków zwanych światłoczułymi,
  • przyjmowanie leku Roaccutane, Retinol oraz stosowanie preparatów zawierających AHA i/lub BHA.

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące
Leo. A.L.T. Hyper Pulse by Leonardo

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1