https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Piękne nogi i stopy jak je wymodelować? - IMESO
Piękne nogi i stopy jak je wymodelować?

Piękne nogi i stopy jak je wymodelować?

Długie piękne nogi i zgrabne stopy to marzenie wielu kobiet. Zwłaszcza kiedy zbliża się lato zaczynamy się im baczniej przyglądać i często zauważamy niedoskonałości, a nawet defekty kosmetyczne, które są przyczyną kompleksów i strachu przed odsłonięciem swojego ciała. Zbyt masywne łydki, zbyt szczupłe i kościste kolana lub stopy, nie prezentują się dobrze. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą wymodelować nogi i stopy w taki sposób, by zachwycały one swoim pięknym wyglądem. Jakie to zabiegi?

Jakie zabiegi na nogi i stopy warto wykonać przed latem?

Szybki rozwój medycyny estetycznej sprawia, że wielu kompleksów i niedoskonałości można pozbyć się bez konieczności korzystania z zabiegów chirurgicznych. Nie wymagają one ani specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji po zabiegu. Zgrabne nogi i piękne stopy to powód do dumy. Nie z każdą niedoskonałością poradzą sobie ćwiczenia czy tzw. domowe sposoby. Jednym z takich problemów są zbyt masywne łydki, innym obtłuszczone kolana jakie zabiegi pomogą na konkretny defekt kosmetyczny?

 

Toksyna botulinowa na zbyt masywne łydki

Nadmierne umięśnione łydki to problem kobiet, które intensywnie trenują. Z kolei kobiety, które mają kilka nadprogramowych kilogramów często narzekają na zbyt grube nogi w tym miejscu. Doskonałym zabiegiem pozwalającym pozbyć się tego problemu zarówno jednym jak i drugim jest użycie toksyny botulinowej. Popularny botoks jest wstrzykiwany w kilku, a nawet kilkunastu punktach na łydce. Powoduje on relaksowanie mięśni decydujących o atletycznym kształcie łydki. Zabieg nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Już po kilku tygodniach od zabiegu łydki stają się smuklejsze i mniej wydatne. Dla utrzymania efektu warto go powtarzać.

 

Lipoliza iniekcyjna na obtłuszczone kolana

Tłuszcz zbierający się pod kolanami to przede wszystkim problem kobiet w wieku 35- 40 lat . Okazuje się, że taki defekt kosmetyczny dotyczy nawet tych z nich, które mają szczupłą sylwetkę. Często zdarza się także, że nawet po zrzuceniu kilku kilogramów nad kolanami pozostaje obwisły nadmiar skóry, który nie wygląda zbyt estetycznie. Doskonałym sposobem na ten problem jest lipoliza iniekcyjna, która świetnie wymodeluje kolana nadając im nowy, piękny kształt. Zabieg polega na wstrzyknięciu w okolicę kolan, specjalnie przygotowanego na bazie soi preparatu, który rozbija tłuszcz w komórkach , a tym samym powoduje ich szybszy metabolizm. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Aby go pogłębić wykonuje się go w seriach 1-3 zabiegów co miesiąc. Kolana są wyraźnie smuklejsze i wymodelowane. Zabieg ten można także stosować na zbyt obszerne uda.

 

Kwas hialuronowy na zbyt kościste stopy

Żylaste, kościste stopy to problem, z którym borykają się przede wszystkim kobiety po 50 roku życia. Z upływem czasu zanika tkanka tłuszczowa, widoczne jest to zwłaszcza na stopach . Doskonałym rozwiązaniem na tego typu dolegliwości jest kwas hiilauronowy. Stosuje się go na zewnętrzną część stóp. Preparat podaje się w kilku, a nawet kilkunastu miejscach. Jest to tzw. zabieg lanchowy, który trwa około kwadransa. Na stopach może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, które jednak zniknie po 2-3 dniach pozostawiając piękne stopy. Odzyskują one młodzieńczą objętość i kształt, dlatego można je z powodzeniem prezentować w sandałach , czy eksponujących podbicie szpilkach. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez około 6-12 miesięcy. Godnym polecenia do tego typu zabiegu jest kwas hialuronowy Zfill deep2. Jest to produkt znanej niemieckiej firmy Zimmer MedizineSysteme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. jest to bardzo skuteczny przy nadawaniu objętości kwas hialuronowy, dzięki któremu można uzyskać dużo lepsze efekty niż w przypadku innych tego typu preparatów.

 

Lifting termiczny na wiotką skórę nad kolanami lub wnętrza ud

Problem zbyt wiotkiej skóry nad kolanami lub wnętrza ud nasila się wraz z wiekiem, kiedy to skóra traci elastyczność i sprężystość. Objawia się to w postaci nieestetycznych obwiśnięć, które sprawiają, że nogi nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Zabiegiem, który sprawdzi się w przypadku tego problemu jest lifting termiczny. Specjalna głowica emituje na skórę promieniowanie podczerwone, które stopniowo rozgrzewa jej głębokie warstwy. Skóra właściwa jest podgrzewana do temperatury 65 stopni ze stałym ochronnym chłodzeniem powierzchniowym naskórka. Pod wpływem ciepła włókna kolagenowe zostają pobudzone do regeneracji i od razu odzyskują utracony skręt. Efektem tego jest bardziej sprężysta i elastyczna skóra co widoczne jest zaraz po liftingu. Następne zmiany zachodzą w ciągu kilku kolejnych miesięcy, kiedy to skóra staje się bardziej gęsta, jędrna, a kolana i uda wyglądają szczuplej.Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Po liftingu termicznym moje kolana wyglądają lepiej niż kiedykolwiek,a już się bałam,że nigdy więcej nie założę krótkiej spódniczki. Bardzo jestem szczęśliwa,że zdecydowałam się na ten zabieg.
5/5
Mój mąż zawsze śmiał się z moich chudych i długich stóp. Dlatego postanowiłam skorzystać z zabiegu z kwasem hialuronowym. Teraz czuję się o wiele lepiej i już skończyły się komentarze ze strony męża. Świetny zabieg, a efekty jeszcze lepsze.
5/5
Nigdy nie lubiłam swoich stóp, wręcz wstydziłam się ich, bo były za długie i za szczupłe. Szkoda ,że wcześniej nie słyszałam o tym zabiegu, mam na myśli kwas hialuronowy, bo już dawno poddałabym się temu zabiegowi. Teraz już nie wstydzę się swoich stóp i z chęcią zakładam sandałki. Zabieg nie był bolesny, a efekty utrzymują się już kilka tygodni.
5/5
Zawsze miałam szczupłe i długie stopy, ale z wiekiem bardziej uwidoczniły się kości i nie wyglądało to estetycznie. Wstydziłam się swoich stóp, dlatego zdecydowałam się na zabieg z kwasem hialuronowym. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i z pewnością powtórzę zabieg jeśli będzie taka potrzeba.
5/5
Czy medycyna estetyczna posiada jakiś zabieg na haluksy? Chętnie bym się ich pozbyła, bo utrudniają mi codzienne życie. Już nie chodzi tylko o ładny wygląd stóp, ale przede wszystkim o komfort chodzenia w butach.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1