Powiększanie piersi - zabiegi

Powiększanie piersi - zabiegi

Piękny i jędrny biust to marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego, że zabieg powiększenia i modelacji piersi to wciąż jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Biust zmienia się nie tylko pod wpływem upływającego czasu, ale także po przebytych ciążach i okresach karmienia piersią. Zmienia się także kiedy tyjemy i chudniemy. Niekorzystnie wpływa na jego wygląd opalanie. Kobiety, które są niezadowolone z wielkości i wyglądu swoich piersi mają do dyspozycji wiele zabiegów - zarówno inwazyjnych polegających na chirurgicznym powiększeniu biustu przy pomocy silikonowych wkładek, jak i nieinwazyjnych, które nie wymagają ani odpowiedniego przygotowania ani długotrwałej rekonwalescencji jak w przypadku tych pierwszych. Zabiegi nieinwazyjne pozwalają nie tylko powiększyć piersi do wymarzonego rozmiaru, ale także sprawić, że będą jędrne i elastyczne. Jakie bezinwazyjne zabiegi pomogą powiększyć biust?

Skuteczne metody powiększania biustu

Wraz z postępem medycyny pojawiło się na rynku szereg zabiegów, które w sposób iniechirurgiczny pozwalają powiększyć piersi, zmienić ich kształt, czy ujędrnić. Wiele kobiet bardzo chce zmienić wygląd swojego biustu, jednak obawia się interwencji chirurgicznej, która wiąże się z koniecznością odpowiedniego przygotowania i rekonwalescencji po zabiegu. Często też możliwość skorzystania z zabiegów chirurgicznych wiąże się z ryzykiem powikłań, a dodatkowo mają one przeciwwskazania, które sprawiają, że nie każda kobieta może z nich skorzystać. Na szczęście powiększanie biustu przy pomocy implantów nie jest już jedyną opcją dla kobiet chcących zmienić swój wygląd.

 

Kwas hialuronowy

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym to doskonała metoda by uzyskać biust o 1-2 rozmry większy. Kwas hialuronowy to związek chemiczny, który w sposób naturalny występuje w organizmie człowieka. Dzięki temu znacznie zmniejszone jest ryzyko wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych. Kwas hialuronowy w organizmie człowieka odpowiada za wiązanie wody w naskórku. W medycynie estetycznej ma on postać żelu, który wstrzykuje się w różne partie ciała. Kwas hialuronowy pozwala w skuteczny sposób powiększyć piersi. Zabieg polega na wstrzyknięci w każdą z piersi około 100- 150 ml substancji z kwasem hialuronowym. Lekarz w znieczuleniu miejscowym wprowadza kwas przy użyciu specjalnych kaniuli. Wcześniej wykonuje niewielkie nacięcia w okolicach pach by je wprowadzić. Po wprowadzeniu kwasu lekarz wykonuje masaż. Do tego zabiegu polecany jest Zfill deep 2 -jest to lekko sprężysty roztwór sterylnego syntetycznego hialurianu sodu, który daje nową pełnię i więcej objętości. Kwas ten polecany jest przez lekarzy dermatologów dla uzyskania znaczących efektów. Doskonale wiąże on wodę, dzięki technologicznemu opracowaniu optymalnej masy cząsteczkowej. Producentem tego kwasu jest znana niemiecka firma Zmimmer MedizinSysteme GMbH. W Polsce dystrybutorem tego innowacyjnego produktu jest firma IMESO AESTHETIC.

 

Dużą zaletą powiększania piersi przy użyciu kwasu hialuronowego jest trwały efekt powiększenia biustu, który utrzymuje się od 16 do 30 miesięcy. Następnie kwas hialuronowy jest wydalany z organizmu. Zabieg ten polecany jest zwłaszcza młodym kobietom, które mają kompleksy w związku z wyglądem swojego biustu, ale w przyszłości planują rodzić dzieci i karmić piersią. Poza tym jest to całkowicie bezpieczna metoda, która nie generuje konieczności odbywania długotrwałej rekonwalescencji. Zabieg nie pozostawia też żadnych blizn.

 

Lipotransfer

Lipotransfer to zabieg polegający na przeszczepieniu własnego tłuszczu pacjentki. Metoda ta podobnie jak przy zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczna. W pierwszej kolejności lekarz pobiera tkankę tłuszczową z takich miejsc jak brzuch lub biodra. Następnie pobrane komórki są izolowane. Wyselekcjonowany materiał jest wprowadzany za pomocą kaniuli do piersi. Lekarz wykonuje bardzo precyzyjne iniekcje po to, aby nie wystąpiło ryzyko, że komórki tłuszczowe się nie przyjmą. Jeden zabieg pozwala powiększyć piersi o jeden rozmiar. Zabieg można powtarzać jednak należy to robić w co najmniej półrocznym odstępnie czasu. Właściwie od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Nie wolno jednak nosić stanika ani naciskać na klatkę piersiową, np. podczas snu na brzuchu.

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill contour ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem z kwasem hialuronowym. Zawsze chciałam mieć większy biust, a teraz po ciąży jest to wręcz konieczne. Cieszę się, że zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu.
5/5
Kwas hialuronowy daje świetne efekty, ale trzeba go powtarzać co jakiś czas. Uważam mimo wszystko,że warto bo efekt jest super, a poza tym zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
5/5
W moim przypadku skuteczny okazał się lipotransfer. Zależało mi na tym aby efekt zabiegu był długotrwały, poza tym lekarz stwierdził,że mam na tyle tkanki tłuszczowej, że będę zadowolona z efektu zabiegu. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się ,że efekt końcowy będzie aż taki spektakularny. Kocham swoje ciało!
5/5
Po ciąży moje piersi niestety nie były już tak jędrne jak wcześniej. Okropnie się z tym czułam, nie mogłam wręcz patrzeć na siebie w lustrze. W końcu zdecydowałam się coś z tym zrobić. Podczas konsultacji lekarz namówił mnie na lipotransfer z okolic brzucha. Jestem prze szczęśliwa moje piersi znowu są jędrne,a przy okazji pozbyłam się tkanki tłuszczowej z brzucha. Drogie panie jeśli chcecie odzyskać dawną pewność siebie i piękne ciało to zachęcam to skorzystania z takiego zabiegu.
5/5
Miałam asymetryczne piersi co od zawsze było moim kompleksem. Bałam się operacji, ale zabiegowi z kwasem hialuronowym poddałam się bez wahania. Efekty są naprawdę świetne. W końcu mogę założyć bikini bez wstydu.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły