Powiększanie ust kwasem hialuronowym - zalety zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - zalety zabiegu

Piękne i pełne usta to marzenie każdej kobiety. Dzisiaj są one niezwykle modne – dlatego właśnie wiele pań postanawia je powiększyć. Największą popularnością cieszy się zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym.


Powiększanie ust bez operacji?

Niejedna kobieta, której natura niestety nie obdarzyła w pełne usta, zastanawia się jak powiększyć usta. Z jednej strony panie marzą o tym, aby poprawić ich wygląd, ale z drugiej jednak wiele obawia się jakiejkolwiek ingerencji skalpela w swoją twarz. Dobra wiadomość jest jednak taka, że możliwe jest bezinwazyjne powiększanie ust – jedną z metod bezinwazyjnych jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Metody powiększania ust mogą być bardzo różne. Jednak wykorzystanie kwasu hialuronowego wydaje się być jedną z tych najbardziej efektywnych i przede wszystkim najbezpieczniejszą dla pacjentów.

 

Bezpieczne powiększanie ust

Powiększanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczne. Wynika to przede wszystkim z tego, że kwas hialuronowy jest wypełniaczem, który raczej nie wywołuje w organizmie niepożądanych skutków. Dlaczego jako wypełniacz stosuje się właśnie kwas hialuronowy? Kwas ten jest substancją, która w organizmie człowieka występuje naturalnie. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju „cement”, który wypełnia przestrzenie międzykomórkowe. Dlatego właśnie organizm człowieka jest do tej substancji przyzwyczajony. Zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest praktycznie bezbolesny, ponadto prawie zawsze wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu. Trwa około 30 minut. Zabieg ten przede wszystkim powiększa usta, odbudowuje też gęstość tkanek wokół ust oraz doskonale je nawilża. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego można wspaniale poprawić kontur ust oraz poprawić cały profil twarzy. Jak długo utrzymują się efekty powiększania ust kwasem hialuronowym? Efekty widoczne są do około 14 miesięcy. Po upływie tego czasu warto po raz kolejny poddać się zabiegowi. Oczywiście żeby cały zabieg przebiegał w pełni bezpiecznie oraz przyniósł pożądane efekty ważne jest to, aby wykonywać go przy użyciu odpowiednich narzędzi. Wypełniacz musi być podany bardzo precyzyjnie, aby uzyskać pożądany kształt ust. Świetnie sprawdzą się w takich zabiegach kaniule SOFTFIL® PRECISION oferowane przez IMESO AESTHETIC GROUP. To co wyróżnia te kaniule, to ich innowacyjna budowa, która gwarantuje zdecydowanie precyzyjniejsze podanie preparatu aniżeli przy wykorzystaniu standardowych igieł. Kaniule posiadają bowiem skalę centymetrową, czerwoną kropkę na piaście, odpowiednio powiększoną średnicę oraz gładką powierzchnię.

 

Działanie kwasu hialuronowego

W związku z tym, że wykorzystanie kwasu hialuronowego popularne jest nie tylko przy powiększaniu ust, ale też w wielu innych zabiegach medycyny estetycznej, warto przyjrzeć się bliżej temu jak on działa. Otóż, kwas hialuronowy jest substancją, która w naprawdę wielu funkcjach organizmu pełni niezwykle istotną rolę. Między inny innymi właśnie odpowiada za to, aby w jak najlepszym stanie utrzymać skórę oraz stawy, kwas uelastycznia skórę oraz nawilża ją. Kwas hialuronowy ma też niewątpliwy wpływ na budowę włókien elastyny oraz kolagenu. Stąd też niezwykle duża popularność tworzenia kremów przeciwzmarszczkowych na bazie kwasu hialuronowego. Kwas ten stosowany jest również w leczeniu wielu chorób, między innymi przepukliny, jaskry, przykurczy mięśni, złamań, zapalenia stawów, uszkodzeń w obrębie chrząstki nosa.

 

Skutki uboczne?

Jak już zostało wyżej wspomniane powiększanie ust przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego jest bezpieczne. Jednak zawsze trzeba pamiętać o tym, że mimo wszystko każdy zabieg niesie za sobą ryzyko skutków ubocznych – nawet jeżeli w stopniu minimalnym, to jednak warto zdawać sobie sprawę z ryzyka ich wystąpienia. Jakie więc mogą być skutki uboczne powiększania ust kwasem hialuronowym? Wstrzyknięcie kwasu wiąże się z ryzykiem wystąpienia bólu, któremu dodatkowo może towarzyszyć jeszcze zaczerwienienie, albo nawet opuchlizna. Jednak tego typu objawy ustępują w przeciągu kilkudziesięciu godzin po zabiegu. Chodzi tutaj bowiem o to, że tkanki muszą przyzwyczaić się do pewnych zmian w swoim obrębie.

 

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Po zabiegu pozostaje jedynie opuchlizna, która znika do dwóch dni, a efekt pełnych i zdrowych ust pozostaje. Zdecydowanie polecam zabieg.
5/5
Kwas hialuronowy oprócz tego, że nadał moim ustom pełniejszych kształtów, sprawił że wyglądają zdrowo. Efekty utrzymują się przez długi czas,na pewno będę powtarzała zabieg.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły