Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Pełne i wydatne usta są symbolem kobiecości, dlatego coraz więcej pań decyduje się na wypełnianie ust kwasem hialuronowym, który nadaje im piękny kształt. Zabieg ten najlepiej wykonywać w klinikach dermatologii lub medycyny estetycznej, gdzie zajmą się nim specjaliści. Wypełnienie ust i poprawa ich konturu trwa z reguły 30 minut i daje widoczne efekty tuż po wykonaniu.


Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalnie produkowany w organizmie w postaci soli sodowej. Występuje w stawach, gałkach ocznych i skórze oraz buduje naczynia krwionośne. Codziennie 30% ilości kwasu hialuronowego w organizmie ulega rozpadowi, a z wiekiem coraz mniej jest go produkowane. To z tego powodu tworzą się zmarszczki, skóra traci sprężystość i jędrność. Powoduje to też choroby takie jak jaskra, zapalenie stawów czy przykurcze mięśni.

Syntetyczny kwas hialuronowy

Syntetyczny kwas hialuronowy jest także używany w medycynie estetycznej. Dzięki niemu wykonuje się takie zabiegi jak korekta ust oraz poprawa konturu ust. Modelowanie ust kwasem hialuronowym trwa około 30 minut i czasami stosowane przy nim jest znieczulenie miejscowe, które zmniejsza odczuwanie bólu. Efekt wypełnienia musi być jednak powtarzany średnio co pół roku z powodu jego zanikania, struktura kwasu ulega rozpadowi. Oczywiście jest to uzależnione od rodzaju produktu oraz jego cech biotechnologicznych. Ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym odbywa się za pomocą igieł lub kaniuli (tępe, małe igiełki) wprowadzanych pod skórę warg. Nie należy się go obawiać, efekty uboczne takie jak zaczerwienienie lub lekka opuchlizna znikają zazwyczaj w ciągu 20 godzin od przeprowadzanego zabiegu. Poprawa konturu ust nie ma praktycznie przeciwwskazań i można ją wykonać w każdym wieku. To lekarz decyduje o przebiegu takiego zabiegu.

Jednym, ze środków polecanych do powiększania ust i nadawania im tym samym pięknego kształtu jest gama produktów ZFill firmy IMESO AESTHETIC, iMeso. Ta seria wypełniaczy z kwasem hialuronowym stosowana jest w zabiegach medycyny estetycznej na całym świecie. W 2013 roku otrzymał on wyróżnienie od Stowarzyszenia Dermatologów Niemieckich, którzy uznali go za Produkt Roku. Jest on na rynku medycznym od 12 lat i cieszy się popularnością wśród specjalistów z dziedziny medycyny i dermatologii estetycznej. ZFill contour² , ZFill refresh² i Zfill deep² to sprężyste i plastyczne wypełniacze stosowane wyłącznie przez profesjonalistów. Nie powodują one sztucznego wyglądu ust ani efektu "napompowania". ZFill contour² świetnie nadaje się do ostrzykiwania ust i przywracania im młodzieńczego wyglądu. Producentem produktu jest Zimmer MedizinSysteme, niemiecka firma, której autoryzowanym przedstawicielem w Polsce jest iMeso Aesthetic Group.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Taki zabieg należy wykonać u kogoś kto ma doświadczenie, bo inaczej efekt może być odwrotny do zamierzonego.
Julia
5/5
kupiłam raz sobie jakiś preparat, który podobno miał powiększać usta. zamiast tego przez ponad tydzień zmagałam się z opuchlizną i pieczeniem (chyba , że tak miał być efekt powiększonych ust :)). Później zdecydowałam się na produkty ZFill. Jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu jestem zadowolona ze swoich ust, które są pełniejsze i prezentują się znacznie lepiej. Zdecydowanie lepiej zainwestować raz w sprawdzony produkt zamiast próbować jakiś dziwnych preparatów.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły