Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha - IMESO
Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha

Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha

Wiele osób boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Tłuszcz w tym miejscu to przyczyna wielu kompleksów i złego samopoczucia. Jak pozbyć się tłuszczu? Z pomocą przychodzi tutaj medycyna estetyczna – oferta skutecznych zabiegów na walkę z niechciana tkanką tłuszczową jest coraz bogatsza.


Jak zredukować tkankę tłuszczową?

Tkanka tłuszczowa na brzuchu to problem pojawiający się zarówno wśród pań jak i panów. Okolice brzucha są niestety bardzo podatne na gromadzenie komórek tłuszczowych. Aby w sposób naturalny pozbyć się niechcianego tłuszczu w obrębie brzucha trzeba stosować odpowiednia dietę oraz regularnie ćwiczyć. Nie każdy jednak jest na tyle wytrwały, aby sprostać tym zadaniom. Wtedy z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

 

Skuteczna redukcja tłuszczu

Chyba każdy kto boryka się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu marzy o tym, żeby pozbyć się jej szybko. Szybka redukcja tłuszczu na brzuchu możliwa jest jednak tylko przy zastosowaniu odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej. Niezwykle skutecznym zabiegiem jest kriolipoliza. Na czym polega ten zabieg? Jest to zamrażanie złogów tłuszczu poprzez działanie bardzo niskich temperatur. Cały zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia zamrażającego. Bardzo dobrym i profesjonalnym sprzętem do kriolipolizy jest nowoczesny Zimmer Z Lipo. Jest to urządzenie, które w sposób nieinwazyjny pozwala skutecznie pozbyć się z brzucha niechcianych komórek tłuszczu. Przy użyciu głowicy mrożącej oddziałuje się na obszar brzucha, gdzie znajduje się nadmiar tłuszczu. Bardzo niskie temperatury powodują, że komórki tłuszczowe obumierają, a później organizm pozbywa się ich poprzez naturalne procesy metaboliczne. Pierwsze efekty zabiegu zauważyć można już nawet po około 4 tygodniach od zabiegu, tak więc jest to bardzo dobry wynik. Zaś te najbardziej imponujące efekty uzyskuje się po około 2 miesiącach od wykonania zabiegu. Jest to więc zdecydowanie szybszy wynik, aniżeli stosowanie diet i ćwiczeń. Jeżeli nadal zastanawiasz się jak zmniejszyć tkankę tłuszczową na brzuchu, a poszukujesz rozwiązań, które są szybkie i skuteczne, to kriolipoliza jest właśnie dla Ciebie. Jest to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny.

 

Jak zapobiegać gromadzeniu się tkanki tłuszczowej?

Skorzystanie z zabiegu, czy nawet chwilowa dieta i aktywność fizyczna nie są gwarancją stałej utraty tkanki tłuszczowej. Po tym jak już skutecznie pozbędziesz się tłuszczu z brzucha, musisz zadbać o to, aby nie powrócił. I tutaj niezbędna już jest właściwa zbilansowana dieta. Nie chodzi o to, aby katować się głodówkami. Trzeba po prostu odżywiać się racjonalnie. Przede wszystkim trzeba jeść częściej, ale mniejsze porcje. 4 lub 5 posiłków dziennie będzie rozwiązaniem optymalnym. Trzeba oczywiście zrezygnować z wszystkich produktów, które w znaczący sposób przyczyniają się do powstawania tłuszczu w okolicach brzucha. I są to między innymi słodycze, cukry, tłuszcze, jedzenie typu fast food, napoje gazowane. Już samo wyeliminowanie tych produktów z diety, pozwoli w znacznym stopniu zapobiec ponownemu nagromadzeniu się tłuszczu w okolicach brzucha.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer Z Wave Pro - urządzenie do terapii falą uderzeniową

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły