Rewitalizacja skóry - IMESO
Rewitalizacja skóry

Rewitalizacja skóry

Rewitalizacja skóry to przywrócenie jej właściwych funkcji biologicznych. Polecana osobom, które chcą poprawić stan swojej skóry, jak również jej odpowiedni i przede wszystkim piękny wygląd.


Rewitalizacja skóry to doskonały sposób na odbudowę jej struktury. Jest to jeden z popularniejszych zabiegów, z dziedziny medycyny estetycznej. Mogą z powodzeniem korzystać z niego zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku.

 

Rewitalizacja skóry twarzy

Skóra twarzy jest bardzo wrażliwa, a wraz z wiekiem traci swoją jędrność i piękny wygląd. Rewitalizacja tego obszaru ciała jest więc bardzo wskazana dla każdego, komu zależy na pięknym i młodym wyglądzie twarzy. Rewitalizacja skóry twarzy pozwala między innymi wygładzić widoczne na niej zmarszczki, odżywić skórę, odmłodzić ogólny wygląd twarzy. Tego rodzaju zabiegi na skórę twarzy to także świetny sposób na poprawę kolorytu i jej odpowiednie nawilżenie.

 

Rewitalizacja skóry ciała

Nie tylko skóra twarzy poddana może być zabiegom rewitalizacji. Skóra na innych obszarach ciała jest również podatna na uszkodzenia i starzenie się, dlatego z powodzeniem poddana może być rewitalizacji. Jakie efekty można uzyskać w tym zakresie? Rewitalizacja skóry jest doskonałym sposobem na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej oraz tak niechcianego cellulitu. To także metoda świetna na zniwelowanie bądź zmniejszenie widocznych rozstępów. Poprzez odpowiednie zabiegi rewitalizacji można z powodzeniem modelować sylwetkę. Podobnie jak w przypadku skóry twarzy, to również doskonały sposób na odżywienie skóry, jej regenerację, odmłodzenie oraz przywrócenie właściwego napięcia.

 

Jakie zabiegi?

Techniki, które mogą być stosowane do rewitalizacji skóry to między innymi mikrodermabrazja, peelingi chemiczne, fala uderzeniowa, jonoforeza, mezoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, prąd o wysokich natężeniach. Często w celu uzyskania najbardziej zadowalających efektów wykorzystuje się łączenie ze sobą różnych metod.

W zabiegach rewitalizacji wykorzystywane są substancje, które skutecznie mobilizują skórę do prawidłowej odbudowy i regeneracji. Wybór zabiegu musi być zawsze konsultowany ze specjalistą, ponieważ każda skóra jest inna i należy dla niej dobrać technikę, która najefektywniej stymulować będzie skórę do odnowy.

 

Zabieg ZFill refresh2 to najskuteczniejsza na rynku głęboka mezoterapia nieusieciowanym kwasem hialuronowym z wysoko stężoną gliceryną. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy.

 

Wskazania do rewitalizacji

Jest wiele wskazań do zabiegu rewitalizacji skóry. Zabieg ten zalecany jest między innymi profilaktycznie w celu zachowania zdrowego wyglądu skóry. Polecany zwłaszcza osobom, które palą papierosy, przez co ich cera może być nieco zniszczona. Wskazaniem są też wszelkie objawy starzenia się skóry, czyli między innymi utrata jędrności, zmarszczki, czy też znacząca wiotkość skóry. Rewitalizacja polecana jest też dla kobiet po porodzie, którym zależy na przywróceniu skórze właściwej kondycji. Również po intensywnym opalaniu, kiedy to skóra może być bardzo wysuszona, rewitalizacja będzie właśnie doskonałym sposobem na to, aby ją mocno nawilżyć i ujędrnić. Z kolei po zimie rewitalizacja pomoże skórze odzyskać prawidłową kondycję.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Adapter laserowy z klipsem do urządzenia Cryo6 / Cryo mini / Cryo5 (przekątna 20mm)

Komentarze

Magdaaa IMESO AESTHETIC
Używałam różnych produktów ale ten jest wyjątkowy. Na moją delikatną skórę rewelacja!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły