Skuteczne modelowanie ciała z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń

Skuteczne modelowanie ciała z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń

Zabiegi modelujące ciało to doskonały sposób na to, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Pomagają zgubić nieco zbędnych kilogramów i sprawiają, że ciało staje się smukłe i piękne. Wiele zabiegów można wykonać przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu – oto niektóre z nich.


Marzenie o doskonałej sylwetce

Kto nie marzy o pięknej i nienagannej sylwetce. Ciągła walka o zgrabne ciało jest widoczna przede wszystkim wśród kobiet. Ostatnimi laty widać również aktywność mężczyzn o zdrowo wyglądające smukłe ciało. Niestety nie każdy ma na tyle siły i motywacji, aby ciągle stosować różne diety lub uprawiać sport. Wielu osobom nie pozwala na to również czas, albo stan zdrowia. Są również takie osoby, które pomimo wielu wyrzeczeń, ćwiczeń i starań mają problem z utratą nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Tutaj z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna. Gabinety medycyny estetycznej oferują dzisiaj różnorodne zabiegi, które pomagają pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz skutecznie modelują całe ciało. Wiele z nich to innowacyjne metody, które wykonuje się przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu.

 

Te urządzenia pomogą Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę

W ofercie IMESO AESTHETIC GROUP dostępne są urządzenia, które umożliwiają wykonywanie skutecznych w zakresie modelowania ciała zabiegów. Są to profesjonalne aparaty dedykowane gabinetom medycyny i dermatologii estetycznej. Dzięki nim przeprowadzić można zabiegi, które pozwalają uzyskać szybkie, trwałe i zadowalające efekty.

 

Zimmer Z Lipo to nowoczesny sprzęt do kriolipolizy. Czym w ogóle jest kriolipoliza? Jakie są różnice między kriolipolizą ZLipo od innych urządzeń na rynku? W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to odchudzanie i modelowanie poprzez „zamrażanie” zbędnych komórek tłuszczowych. Kriolipoliza to metoda, która pomaga skutecznie pozbyć się zbędnego tłuszczu z takich partii ciała jak uda, brzuch, biodra, plecy, pośladki, ramiona czy podbródek. Jest to sposób bezinwazyjny, który wykonuje się przy użyciu specjalnych urządzeń. Większość urządzeń do kriolipolizy nigdy nie powinna używać określenia kriolipoliza. Aby zabieg ten mógł być tak nazwany musimy zastosować aplikator generujący niską temperaturę dla wywołania kontrolowanej śmierci komórek tłuszczowych, tak zwanej „apoptozy czy też nekrozy”. Aby ten proces uruchomić w tkance tłuszczowej należy wygenerować temperaturę aplikatora do -10oC. To bardzo ważne aby zdawać sobie świadomość z tej cechy urządzenia.

 

Z Lipo System. Aplikator mrożący aparatu przykłada się do miejsc, w których nagromadziła się tkanka tłuszczowa – zimna temperatura oddziałuje na komórki tłuszczowe obniżając ich temperaturę. Po zabiegu wchodzą one w stan apoptozy – jest to nic innego jak zupełnie naturalny proces śmierci komórki. Ten z kolei prowadzi do stopniowego usuwania ich z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne. Zabieg kriolipolizy pozwala więc usunąć zbędny tłuszcz, zredukować cellulit oraz wymodelować wszelkie niedoskonałości, a tym samym całe ciało. To właśnie dzięki innowacyjnemu Zimmer Z Lipo możliwe jest przeprowadzenie zabiegu kriolipolizy. Urządzenie jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. A co najważniejsze gwarantuje pacjentowi bezpieczeństwo i komfort w trakcie zabiegu. Urządzenie ZLipo nie tylko osiąga temperaturę -10oC podczas zabiegu, zapewnia również niezwykłą ochronę skóry przed ewentualnymi działaniami niepożądanymi. Pierwszą ochroną są specjalne zaprojektowane maty przeciwodmrożeniowe „ZLipo fleece”. Dzięki nanotechnologii wykorzystanej podczas projektowania tych mat temperatura generowana przez aplikatory ZLipo nie koncentruje się na powierzchni skóry tylko swobodnie przenika w głąb tkanki tłuszczowej.

 

ZLipo posiada również innowacyjną technologię zapewniającą pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa, skuteczności i komfortu. ZLipo posiada automatyczny protokół zabiegowy trzyfazowy. Oznacza to, że każda faza zabiegu jest ustawiana przez lekarza, czy kosmetologa indywidualnie do cech każdego pacjenta po czym zaprogramowany zabieg przebiega automatycznie. Tylko to urządzenie zapewnia tak holistyczne podejście do pacjenta w kwestii kriolipolizy. ZLipo to najlepsza kriolipoliza na świecie. Pozostałe urządzenia dostępne na rynku traktują każdego pacjenta tak samo. Jakby każdy pacjent był bez cech odmiennych.

 

ZLipo System jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego gabinetu medycyny estetycznej, który chce pacjentom zapewniać skuteczne zabiegi na najwyższym poziomie. Również Designe ZLipo komponuje się bez wątpienia w najnowocześniejsze wnętrza klinik i gabinetów medycyny estetycznej

 

Zimmer Z Wave Pro to kolejne urządzenie, dzięki któremu można pozbyć się wielu niedoskonałości i wymodelować ciało. Urządzenie posiada certyfikat FDA. Z Wave Pro to urządzenie do terapii falą uderzeniową – czyli bezinwazyjnej terapii, w której wykorzystuje się radialne fale uderzeniowe. Metoda ta ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie oraz dermatologii estetycznej. Sprawdza się w liftingu skóry, leczeniu cellulitu, w modelowaniu niedoskonałości, redukcji blizn, likwidacji rozstępów. Zabieg jest bezinwazyjny. Do obszaru ciała, który poddawany jest zabiegowi przykłada się głowicę Z Wave Pro, która generuje odpowiednie fale. Przed zabiegiem ciało pacjenta jest oczywiście odpowiednio przygotowane, a parametry urządzenia optymalnie dostosowane do redukcji konkretnego problemu danej partii ciała. Dzięki Zimmer Z Wave Pro terapia falą uderzeniową prowadzona jest w pełni bezpiecznie dla pacjenta i oczywiście skutecznie. Jest to urządzenie, które spełnia wysokie standardy i doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie medycyny estetycznej.

 

ZLipo i ZWavePro – Siła Synergii koncepcją Sukcesu!

Koncepcja połączenia tych dwóch urządzeń jest niezwykle skuteczna i przełomowa. Zastosowanie fali uderzeniowej ZWavePro bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy podnosi jeszcze bardziej skuteczność zabiegu kriolipolizy, bo aż o 44% i redukuje komórki tłuszczowe w ilości 35% z obszaru poddanemu zabiegowi. Połączenie tych dwóch metod z wykorzystaniem tych urządzeń to najskuteczniejsza metoda nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała porównywalna z inwazyjną, chirurgiczną lipozukcją.

 

Zimmer Z Cyro 6 Derma Cooler, czyli medyczne urządzenie chłodzące to kolejna propozycja od IMESO AESTHETIC do nowoczesnego gabinetu medycyny estetycznej. Jest to aparat do krioterapii, który wytwarza strumień zimnego, jałowego i jednocześnie suchego powietrza. Chłodzenie takim zimnym powietrzem daje doskonałe efekty przeciwbólowe w zabiegach laserami i IPL. Działa również protekcyjnie działając ochronnie przed poparzeniami termicznymi skóry. Urządzenie można więc wykorzystać jako znieczulenie w różnych zabiegach modelujących ciało. Suche powietrze jest bardzo bezpieczne, ponieważ nie naraża obszaru zabiegowego ciała na żadne zanieczyszczenia. Jest to więc jedno z niezbędnych urządzeń, którym powinny dysponować gabinety medycyny estetycznej, które to w swojej ofercie posiadają szeroką gamę zabiegów modelujących sylwetkę. Cryo6 to złoty standard zabiegów laserowych na całym świecie.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Medyczne urządzenie chłodzące Zimmer bardzo dobrze znieczula miejsca poddane zabiegom takim jak leser. Podnosi to znacznie komfort wykonywanych zabiegów.
5/5
Zimmer Z Lipo to urządzenie dzięki któremu pozbyłam się tkanki tłuszczowej z ud i brzucha bez żadnego wysiłku.
aniaa
5/5
Dziekuje za artykul, porzadna dawka wiedzy. czy mozna gdzies jeszcze zglebic wiedze na temat tych urzadzen? poprosze linki.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły