Skuteczne zabiegi odmładzające twarz - IMESO
Skuteczne zabiegi odmładzające twarz

Skuteczne zabiegi odmładzające twarz

Każdy z nas chce, aby jego twarz wyglądała zawsze młodo i pięknie. Niestety wraz z wiekiem skóra traci naturalnie znajdujący się w niej kwas hialuronowy, a tym samym pojawiają się na niej zmarszczki i bruzdy. Jakie zabiegi odmładzające warto stosować, aby skóra twarzy odzyskała swój pierwotny blask.


Nie od dziś wiadomo, że skóra wraz z wiekiem traci swój pierwotny blask i wygląd. Dzieje się tak między innymi przez to, że traci ona kwas hialuronowy, który to naturalnie występuje w skórze. Przez to traci swoją jędrność i koloryt, ale przede wszystkim pojawiają się na niej zmarszczki, bruzdy i inne zmiany. Jedynym sposobem na to, aby pozbyć się tych zmian i przywrócić twarzy naturalne piękno jest skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej – to różnorodne zabiegi, dzięki którym możliwe jest odmłodzenie twarzy.

 

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest jednym z najpopularniejszych wypełniaczy. Duże znaczenie ma tutaj bowiem nie tylko sam fakt, że jest to wypełniacz bardzo skuteczny, ale również to, że jest on w pełni bezpieczny dla pacjentów. Jak już zostało wyżej wspomniane, kwas ten występuje w organizmie człowieka naturalnie, tak więc nie ma przeszkód, aby wykorzystać go jako wypełniacz w zabiegach. Preparaty kwasu hialuronowego można z powodzeniem zastosować w zabiegach liftingujących, redukujących zmarszczki różnego typu, w modelowaniu niedoskonałości, czy też w konturowaniu ust. Idealnym rozwiązaniem w przypadku zabiegów z kwasem hialuronowym będą wypełniacze ZFill z oferty IMESO AESTHETIC GROUP. Są to preparaty rekomendowane przez specjalistów, dzięki którym uzyskać można niezwykle zadowalające efekty każdego zabiegu.

 

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg, gdzie pod skórę wstrzykiwane są odpowiednie preparaty – najczęściej to mieszanki z kwasem hialuronowym, koktajle witaminowe. Poprzez wstrzykiwanie bezpośrednio pod skórę możliwe jest uzyskanie najlepszych efektów. W wyniku zabiegu skóra jest odmłodzona, bardziej napięta i wygląda świeżo. Efekt mezoterapii igłowej widać zaraz po pierwszym zabiegu. Jednak aby uzyskać optymalne efekty warto go powtórzyć na przykład w pięciu seriach.

 

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą korzystać z zabiegów, w których preparaty wstrzykuje się pod skórę. W gabinetach kosmetycznych dostępne są peelingi różnego typu, spośród których można bez problemu dobrać taki, który sprawi, że twarz wyglądać będzie młodziej i pogodniej. Oczywiście trzeba pamiętać, że efekty peelingów w zakresie odmładzania zawsze będą nieco mniej spektakularne aniżeli wykorzystanie chociażby kwasu hialuronowego.

 

Laser

Zabiegi laserowe to doskonałe rozwiązanie, aby usunąć ze skóry twarzy wszelkie przebarwienia, piegi, niedoskonałości po lecie – wszelkie takie zmiany mogą bowiem przyczyniać się do szybszego starzenia się skóry. Laser sprawdza się również doskonale w likwidowaniu przebarwień potrądzikowych. Foto-impulsy lasera uruchamiają naturalny proces usuwania melaniny, która nagromadziła się w skórze, tym samym możliwa jest całkowita likwidacja niechcianych przebarwień.

 

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to nic innego jak popularna mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Do tego zabiegu pobiera się osocze bogatopłytkowe bezpośrednio od pacjenta. Przed zabiegiem lekarz pobiera krew od pacjenta, a następnie umieszcza ją w wirówce. Tam czerwone krwinki zostają oddzielone od osocza bogatopłytkowego. Do niego dodawany jest odczynnik aktywujący płytki krwi do tego, aby produkowały białka stymulujące wzrost komórek. Tak przygotowane osocze wstrzykuje się pod skórę. Jest to zabieg doskonały dla pacjentów, którzy borykają się z alergiami. W końcu podanie pod skórę naturalnego preparatu pochodzącego bezpośrednio od pacjenta nie wywoła żadnej alergii. Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym poleca się wykonać w serii, najlepiej co około sześciu tygodni.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

SOFTFIL® PRECISION 30G/25/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Komentarze

5/5
Jeśli ktoś jeszcze nie był na mezoterapii igłowej, to ja szczerze zachęcam to skorzystania z tego zabiegu. Efekty może nie są widoczne od razu,ale skóra jest zupełnie inna w dotyku i taka jakby promienna.
katarzyna
5/5
zastanawiam się nad zabiegiem laserowy. chciałabym pozbyć się przebarwień na policzkach. niestety same kremy to za mało a laser wydaje się być bardzo obiecujący i pomocny

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły