https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 System chłodzenia w zabiegach medycyny estetycznej - IMESO
System chłodzenia w zabiegach medycyny estetycznej
15.12.2017

System chłodzenia w zabiegach medycyny estetycznej

Wiele zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo skutecznych, jednak niektóre mogą powodować ból lub dyskomfort podczas ich wykonywania. Wiele klinik i gabinetów stosuje z tego względu nowoczesne urządzenia, które chłodzą ciało, eliminując lub redukując dolegliwości towarzyszące zabiegom natury estetycznej. Jednym z takich wysokiej jakości urządzeń jest Zimmer ZCryo 6 Derma Cooler, które oferuje IMESO AESTHETIC GROUP.


Nowoczesne urządzenie chłodzące

Chłodzenie suchym powietrzem podczas zabiegów medycyny estetycznej podnosi znacznie komfort pacjenta. Poza tym niższa temperatura ciała pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń ciała oraz minimalizuje ryzyko powstawania obrzęków. Urządzenie znajdujące się w asortymencie sklepu iMeso.pl – Zimmer ZCryo 6 Derma Cooler wytwarza jednocześnie powietrze zimne i suche. Nie zanieczyszcza w żaden sposób skóry, co mogłoby skutkować w infekcjach lub innych działaniach niepożądanych. Nowoczesna technologia sprzętu pozwala mu pracować cały dzień, bez utraty wydajności. Urządzenie jest również bardzo uniwersalne. Stosuje je wiele nowoczesnych gabinetów, w różnego typu zabiegach. ZCryo może pracować przez cały czas ich trwania, jak i schłodzić skutecznie skórę zanim zostanie wykonana iniekcja.

 

Zabiegi ze znieczuleniem zimnym powietrzem

Najczęściej znieczulenie w postaci zimnego, suchego powietrza stosuje się w przypadku zabiegów laserowych – lasera frakcyjnego, lasera do depilacji, lasera CO2, lasera do usuwania tatuaży czy do zamykania naczynek. Poza tym ZCryo sprawdzi się w czasie wspomnianych iniekcji np.: z kwasu hialuronowego lub botoksu. Zimne powietrze jest również wykorzystywane podczas silnych i agresywnych peelingów, które mogą podrażniać skórę, a także powodować nieprzyjemne szczypanie czy pieczenie. Urządzenie może być stosowane na całym ciele, najczęściej jednak chłodzenie wykorzystywane jest na twarzy, szyi, brzuchu, dekolcie, rękach, piersiach, pośladkach czy nogach. Doskonale sprawdza się podczas zabiegów przeprowadzanych na ustach, czole, policzkach czy w innych rejonach twarzy. Nie ma także ograniczenia wiekowego do jego zastosowania. Grupa wiekowa, dla której dedykowane jest chłodzenie ZCryo 6 obejmuje osoby w wieku od 6 lat wzwyż. Nie ma górnej granicy, która uniemożliwiałaby skorzystanie z tego rodzaju znieczulenia. Urządzenie wytwarza temperaturę do -30 stopni Celsjusza, która efektywnie łagodzi wszelkie dolegliwości bólowe i inne nieprzyjemne odczucia.

 

Zalety Zimmer ZCryo

Zaletą sprzętu jest wspomniana już wydajność. Nie dość, że może on pracować przez bardzo długi czas, to w dodatku nie znajdują się w jego konstrukcji żadne elementy, które mogłyby się zużywać i nastąpiła przez to konieczność ich wymiany. Poza tym aparat jest oszczędny, bo nie wymaga kupowania CO2 albo ciekłego azotu, które z reguły są stosowane w urządzeniach chłodzących. Przy projektowaniu ZCryo 6 pomyślano także o funkcjonalności aparatu. To właśnie dlatego umieszczono na nim szklaną półkę ze szkła hartowanego, która umożliwia odłożenie lasera albo innych akcesoriów używanych podczas zabiegu. Dzięki temu specjalista może pracować bez żadnych przeszkód, mając wszystko w zasięgu ręki. Urządzenie jest także łatwe w użyciu. Posiada duży, przejrzysty wyświetlacz oraz dotykową klawiaturę. W dodatku parametry sprzętu można zmieniać w trakcie zabiegu. Dzięki temu łatwo dopasować pracę aparatu do indywidualnych potrzeb pacjenta albo konkretnego zabiegu. W pamięci ZCryo 6 można zapisywać także własne programy i ustawienia, które są najczęściej wykorzystywane. Urządzenie zaraz po włączeniu może także przejść na parametry oznaczone jako ulubione i rozpocząć według nich chłodzenie.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Adapter laserowy bez klipsa do urządzenia Cryo6 / Cryo mini / Cryo5

Komentarze

5/5
Urządzenie sprawdza się bardzo dobrze i podnosi komfort wykonywanych zabiegów, szczególnie laseroterapii.
5/5
znieczulenie zimnym powietrzem pomogło mi przetrwać zabieg usuwania tatuażu. koniecznie chciałam się go pozbyć a wiadomo że zabieg wiąże się z bólem. Na szczęście mój lekarz zaproponował mi chłodzenie ZCryo. Nie powiem że nie czułam nic w ogóle ale ból był znośny i mogłam spokojnie siedzieć na fotelu.
Martyna Karolkiewicz
5/5
Zdecydowanie polecam to znieczulenie. W moim gabinecie przeprowadzam dzięki niemu wiele zabiegów, na które pacjenci wracają bez obaw , bo wiedzą , że zcryo zapewni im komfort i dobre samopoczucie.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1