https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Sześciopak bez ćwiczeń -jakie zabiegi medycyny estetycznej - IMESO
Sześciopak bez ćwiczeń -jakie zabiegi medycyny estetycznej

Sześciopak bez ćwiczeń -jakie zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są zarezerwowane tylko dla kobiet. Coraz chętniej korzystają z nich także mężczyźni. Nie chodzi tu tylko o zabiegi przeciwstarzeniowe, ale także poprawiające wygląd sylwetki. Jednym z najnowszych trendów w tym zakresie jest uzyskanie popularnego i bardzo pożądanego przez wielu panów "sześciopaku" na brzuchu. Pięknie zarysowane mięśnie brzucha przykuwają wzrok kobiet i zazdrosne spojrzenia innych panów. Jest to widoczne zwłaszcza w okresie wakacyjnym kiedy nie tylko można zaprezentować tzw. kaloryfer na plaży, ale także na basenie czy w innych okolicznościach. Uzyskanie wymarzonego efektu napiętego, umięśnionego brzuch nie jest jednak rzeczą łatwą. Jest to najczęściej rezultat wielu lat odpowiedniej diety i ćwiczeń. Z pomocą dla panów marzących o takim efekcie przychodzi jednak medycyna estetyczna, która oferuje zabiegi modelujące brzuch. Jakie to zabiegi?

Zabiegi rzeźbiące brzuch

Modelowanie sylwetki mające na celu uzyskanie efektu muskularnego brzucha wiedzie prym wśród zabiegów upiększających dla mężczyzn. Atletyczny tors nie jest już zarezerwowany tylko dla panów, którzy regularnie i bardzo intensywnie ćwiczą, trzymają dietę i mają ku temu predyspozycje genetyczne. Mogą go uzyskać także Ci, którzy mimo usilnych starań bądź z powodu ich braku nie mogą się nim pochwalić. Do najbardziej popularnych i skutecznych należą:

 

Kriolipoliza

Jednym z bardzo skutecznych zabiegów umożliwiających uzyskanie tzw. sześciopaku na brzuchu jest metoda wykorzystująca zamrażanie tłuszczu czyli kriolipoliza. Jest to świetna alternatywa dla wielu zabiegów, które wiążą się z bólem. Kriolipoliza polega na wymrażaniu komórek tłuszczowych. Niska temperatura uszkadza je bez wpływu na organy wewnętrzne człowieka. Zabieg taki wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia. Doskonałym do tego zabiegu jest Z Lipo , którego działanie opiera się na unikalnym trójfazowym protokole zabiegowym pozwalającym na trzykrotnie szybsze efekty końcowe terapii, dwukrotnie większe procentowe efekty redukcji tkanki tłuszczowej oraz 10 stopniowej skali systemu próżni sprzętu do kriolipolizy. Ta ostatnia pozwala dostosować moc do cech skóry w obszarze zabiegowym oraz odczuć pacjenta w pierwszej fazie zabiegu. Z Lipo to produkt niemieckiej firmy Zimmer Medicine Systeme. w Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. Warto wspomnieć, że ten innowacyjny sprzęt pozwala na pracę na dwóch aplikatorach jednocześnie przy zupełnie innych parametrach zabiegowych. Po tym jak tkanka tłuszczowa zostaje wymrożona jest następnie metabilizowana przez wątrobę i wydalona z organizmu. Efekty w przypadku użycia Zlipo pojawiają się już po 1 miesiącu ( standardowo jest to 3 miesiące od zabiegu) i utrzymują się nawet do 6 lat. To doskonały sposób na wymodelowanie sylwetki dla osób które pomimo aktywności fizycznej nie mogą uzyskać wymarzonego kształtu mięśni brzucha. Pomoże skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, talii i boczków. Odpowiednie zastosowanie głowicy może doprowadzić nie tylko do rozpadu komórek, ale także odsłonięcia mięśni, które tworzą kształt sześciopaku.

 

Lipotransfer

Wymarzony sześciopak można uzyskać także dzięki lipotrnsferowi czyli przeszczepieniu tłuszczu. Wcześniej tkanka tłuszczowa jest odsysana z miejsc gdzie występuje jej nadmiar. Po odwirowaniu jej w specjalnym urządzeniu następuje precyzyjne podanie go w miejsca wymagające uwypuklenia przy pomocy specjalnej kaniuli. W ten sposób można wzmocnić efekt "kaloryfera" na brzuchu. 

 

Liposukcja

Liposukcja to odsysanie tłuszczu z wybranych partii ciała. W przypadku poddaniu się temu zabiegowi dla uzyskania efektu muskularnego brzucha tłuszcz odsysany jest z tzw. oponki. Najbardziej polecane są liposukcja laserowa, ultradźwiękowa lub wodna. Mają one najmniejszy wpływ na uszkadzanie tkanek podczas niszczenia tłuszczu. Jednocześnie liposukcja laserowa pozwala podczas odsysania tłuszczu ujędrniać skórę, dzięki czemu skóra po zabiegu nie jest wiotka. Ponadto pozwala ona odessać tłuszcz na tyle precyzyjnie, by uwypuklić mięśnie i pogłębić wklęsłości między nimi, a tym samym uzyskać rezultat "kaloryfera" na brzuchu. 

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)
Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)
Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)
Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)

Komentarze

5/5
Bardzo fajne są efekty kriolipolizy z ZLipo. Jest to zabieg nie tylko dla "leniwych" ale także dla osób, które pomimo ćwiczeń i wielu wyrzeczeń nie mogą osiągnąć wymarzonych efektów.
5/5
Korzystam zwłaszcza na wiosnę z zabiegu kriolipolizy i wcale się tego nie wstydzę. Chodzę regularnie na siłownię,ale czasem ciężko jest uzyskać pożądany efekt szczególnie jeśli chodzi o brzuch.
5/5
Dzięki kriolipolizie w bardzo krótkim czasie i bez wysiłku na moim brzuchu pojawiła się piękna kostka. Super sprawa przed wyjazdem na urlop.
5/5
Kriolipolize jak dotąd stosowałam tylko na uda i pośladki - efekty są super. Muszę jeszcze teraz "popracować " nad brzuchem i będę zadowolona ze swojej sylwetki.
5/5
Pomimo wielu godzin spędzonych na siłowni nie udało mi się nigdy wypracować mięśni brzucha tak jak bym tego chciała. Dlatego od czasu do czasu korzystam z zabiegu kriolipolizy,ale nie rezygnuję z ćwiczeń.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1